Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kacarina
30. apr 2009

Ahojte pipinky, len kratka info:
... tak som odvcera uz akosi stracala optimizmus a chytala ma depka, tak som dnes uz testla, 11. den po KETe, mame //, ale odvcera trochu spinim, volala som do GF, mam do pondelka lezat a vydrzat, v pondelok idem na krv ... bojim, tesim, bojim, tesim ... 😅

corinne
30. apr 2009

Kacarina tak oddychuj,a kolko jednotiek Pregnylu si pichala ?Ja picham dnes vecer 10 000iu?a asi v pondelok budem mat ET.

kacarina
30. apr 2009

joooj, to uz bolo davno, uz si naozaj nepamätam, ja som bola teraz na KETe ...
ale vyhrabala som papiere z leta 2008 a mam tam napisane, ze 5000 jednotiek ...

corinne
30. apr 2009

Aha, ale aj tak dakujem tak sa drz, a mysli pozitivne 😀 viem ako je tazko v takej situacii.

kacarina
30. apr 2009

dakujem, snazim sa ...

krakulka
30. apr 2009

krasna spravicka kacarina, len vela oddychuj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mayka
30. apr 2009

kacarinka, potichucky gratulujem a drzim moc palceky aby ste boli ok. Pekne lezkaj ako doktor naridil. 😉

Corinne, ty si dnes pichas pregnyl a az v pondelok pojdes na OPU? To ti tak povedali? Nemala by byt OPU do 48 hodin? Alebo ti este daju vediet? Ked si pichnes ten pregnyl tak vela odd&chuj a ziadne prudke pohyby nerob aby vajka nepopukali.

corinne
30. apr 2009

Mayka,ano pichal dnes vecer o 20h30 a v sobotu mam OPU o 6h30 mam nastup v nemocnici a v nedelu mam volat co a ako a ET v pondelok. 🙂 A este mi dnes sestricka povedala ze by bolo dobre sexovat dnes aby bola pauza 2-4dni 😕 No zial bohu pauza bude 6dnova 😀 Uz mi tu baby pisala ze tiez mali 6dni,a Sivusa mala 3tyzdnovu pauzu.Mayka prepac ked som ta poplietla je mozne ze som to zle napisala 🙂

corinne
30. apr 2009

Mayka zle citas 😀 napisala som ze v pondelok ET 😀 Mas to ospravedlnene 🙂 a este vecer zacinam brat antibiotika az do transferu.

corinne
30. apr 2009

Ja som myslela ,ze taku rychlovku by sme mohli stihnut ale manzel odisiel si zabehat a ja zachvilu idem do nemocnice,aby mi pichli,.Takze zajtra ziadna zahrada nebude,a tu je taky zvyk ze na 1 maja chodia deti z domu do domu a spievaju,takze budem musiet vopchat auto do garaze 😀 ,pozatvarat okenice 😀 akoze nikto nieje doma 😀 😀 Pekny predlzeny vikend pipiny.

zukrik
1. máj 2009

Ahojte pipinky 😀
Ako sa máte,ja celkom dobre.
Neozvala som sa,lebo som oslavovala narodky 😀 😀
Mala som návštevu a aj cez víkend ma čakajú.Príde
rodinka a tak 🙂
Zatial sa majte a krásny víkend papa.

lumya
1. máj 2009

ahojte kočky, pridávam sa k Vám gynfiváčkam, už od nervozity neviem, čo robiť....v pondelok mám ísť na krv, minulý týždeň som mala ET. Ale už dnes viem, že nevydržím, a zajtra si robím test 😉

mima11
1. máj 2009

Ahojte babuľky!

Už som tu dlho nebola.
Ako sa máte? Naše tehulky sú dúfam v poriadku!

Kačarinka gratulujem!!!

Zukríček, všetko najlepšie!!! Cmuk!!!

mima11
1. máj 2009

Až teraz som si všimla, Mayuška, Zukríček, budete o chvíľu končiť prvý trimester. Super, len tak pekne ďalej!!!

Lumya, držím palčeky!

Och, ako? Už sa to kráti aj tebe? (krvička)

Corinne, držím palce aby bol ET úspešný a aby si sa dočkala skvelej správy, za 10 dní!

Kathy, Laritka, sivuska, pahu, katarinka a ešte neviem koho som zabudla, ahojte!

lumya
1. máj 2009

ahoj mimka, ano krati sa to, ale aj tak do pondela do krvicky nevydrzim a v nedelu testujem o 106

zukrik
2. máj 2009

Ahojte pipinky 😀
Mimuška 🙂
Lumya,držím palce na krvičku.
Corinne,v pondelok budú drobci u mamičky 😀

zukrik
2. máj 2009

Och,v pondelok krvička 😀 ,držím palčeky 🙂

corinne
2. máj 2009

Ahojte pipiny,akosi som unavena 😀 ,tak dospavam,vstavala som o 5h,o 6h30 som mala byt v nemocnici,a 7h30 som uz isla na sal.Mam 8vajec a zajtra mam volat .Bojim bojim ☹

mima11
2. máj 2009

Ahoj Corinne, tak už to máš za sebou! Pekne oddychuj, mysli na to, že zajtra Ti oznámia, že máš krásnych drobčekov a že o pár dní už budú u maminy. Neboj, všetko dobre dopadne!

corinne
3. máj 2009

Dobre rano pipiny 🙂 . Vstavame,je cas chystat obed 😀 Podavam cerstve info z 8vajec mame 7 oplodnenych 🙂 5 ks mi zamrazili a ET je zajtra 9h30.Naco je Utrogestan,mam ho od vcera vecera az do pondelka rana.

mayka
3. máj 2009

corinne, to je perfisne. Gratulujem . A tak si sa bala. Zajtra uz budes tehulka.
Utrogestan pomaha uhniezdovaniu embryjka v maternici. Ja som ho brala od OPU az do konca 8 TT. Budem na teba zajtra mysliet. Tak sa drz a nohy hore. 😀

kacarina
3. máj 2009

Corinne, to je super efektivita prace !!! Vyborne si to zvladla a vajka tiez! Tak drzim palce 😉

och
3. máj 2009

cafte kukusky 😀 😀 😀 no vela ste toho nepopisali 😀 😀 😀 ako sa mi mavate no rozpravajte 😀 😀 😀

och
3. máj 2009

kacarinka potisku gratulujem 😉 uz len pockat na oficialny vysledok 😀 😀 😀 😀

corinne no paradicka uzasna sliepka si 😀 😀 😀 ked si budem otvarat farmu mozem ti cinknut 😉 😉

no baby strasne sa bojim na zajtra, vobec som netestovala a som sama doma tak ma to trosku drape 😀 😀 len mam hrozny strach 😅 z vysledku tak neviem ci si chcem alebo ne predlzit ten pocit ze mozno su tam bublajze 😀 😀 ale ako sa poznam tak to nevydrzim a idem pit kopec vody 😀 😀 aby bolo cim ocikavat 😀 😀 😀

mayka
3. máj 2009

ochulka, ahoj srdeeenko. pfuj pfuj pfuj na testik. Si pametam ako mi bolo zle ked som isla testovat. Neboj su len dve moznosti ale je ti veeelmi drzim palce aby ti zacal rast v najblizsich mesiacoch pupek. Teoreticky testik by ti uz mohol ukazat ale okial by bolo hcg velmi nizke tak neukaze. Ja som mala uuuuuuuplne slabunku tu druhu carku.
Moc ti drzim palce. 😉

och
3. máj 2009

mayka uplne mi ide srdce vyskocit z hrude ked si pomyslim ze mam ist cikat 😀 😀 tak vzdy ten test radsej odlozim 😝 som to ja ale zbabelec 😀 😀 😀 😀 ale ako vravis bud alebo 😀 😀 tak to asi pojdem vyskusat i ked takto na vecer nemusi byt nic vidiet 😲 😀 😀 ale ti poviem ze cecky ma boli tak ze rano sa na to normalne zobudim ze mi tahaju kozu ked lezim na boku 😝 😝 hlupy utros 😀 😀 😀

mayka
3. máj 2009

Nechcem ta nahovarat - ty musis vediet. Ja som nedockavec a preto som testla skor o den aby som sa psychicky nezrutila do tej 14 tej hodky na dalsi den. 😀
No tie cecky boleli aj mna a bolia doteraz. 😀 Tak z utrosu to ani nemusi byt. 😉

mayka
3. máj 2009

Velmi ti to prajem cicka.

mayka
3. máj 2009

Och, cikas? 😀 🙂

och
3. máj 2009

mayka

je tam 😲 sice len tienik ale je tam 😀 ja idem hladat fotak toto je na konzultaciu 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre