Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzana110
20. okt 2010

@kikus77 Vcera som sa sem uz nedostala ale ako citam-super. No vidis. Su to bojovnici. Drzim palce!!!!

solinka
20. okt 2010

@annamary27 😉 😉 😉 😉
ahjojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj moja 🙂 celkovo som na nete málo ,,, ako sa darí Vám?????
my rastieme,- mali sme UZ a malinkaté robilo tajnosti 🙂 ukázalo chrbátik a riťulu 😀 😀 😀 😀
sme prstíky porátali ,.- potom si dalo rúčku na tváričku ,- zlatunkéééé
máme sa kráááááááááásne a moc ho už čakáme
VÁM PRAJEME NECH SA TO PODARÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!

bublina_dd
20. okt 2010

@solinka - Ahojky, tak si sa konečne ozvala... Gratulujem, že krásne rastiete a že ste šťastní... 🙂 🙂 🙂 Prajem všetko naj naj najlepšie, nech všetko dobre dopadne 🙂

hanka1111
20. okt 2010

@demeeri Ako si dopadla???

zuzana110
20. okt 2010

@demeeri tak ako si dopadla? Ake mas HCG?

kikus77
20. okt 2010

@yeliel
@annamary27
tak mam to za sebou🙂 vlozili mi 6- a 8 bunkove embryjko, obe su po hatchingu tak uz len cakat 🙂 A dokonca mi to robili na operacke, do "kumbaliku" som si sla len lahnut, takze som fazulky videla, su tam a dufam, ze aj ostanu

Drzte sa baby 🙂

babulka555
20. okt 2010

@kikus77 to je super, ze ti ich ukazali 🙂 drzim paste 😎

annamary27
20. okt 2010

@kikus77 gratulujem,takže si od dnes tehulka 😀 😀 😀

kikus77
20. okt 2010

@annamary27 jeeeezis, to znie krasne!!!! Dakujem moja 🙂 🙂 🙂 🙂

kikus77
20. okt 2010

@babulka555 dakujem, dakujem, dakujem 🙂 🙂 🙂

demeeri
20. okt 2010

hanka1111,zuzana110 : 😢 Som po ultrazvuku u mojho gynekológa a po 3. hCG teste.Je to negatívne. ☹
žial,stalo sa niekde chyba,podľa laboratória bola to chyba v počítači... 😒
Je to celé také čudné.Hneď som volala do Gynfiv,oznámila som to sestričke.Ona na to,ževraj si myslela ,že niečo nie je v poriadku s tými výsledkami.Ani sa nečudovala.Mám vynechať lieky,a čakať na mrchu. 😖
Objednala som sa na konzultáciu k doktorke.Teda som sa rozhodla,že hneď pojdem na KET. 😖Bol to krásny pocit,aj keď so tomu neverila,pocit,že som tehotná s dvojičkami... 🙂Stretneme sa v centre.Vydržte,nakoniec všetko dobre dopadne . 😉

yeliel
20. okt 2010

@kikus77 gratulujem..tak teraz uz len oddychuj.. 😉 🙂

yeliel
20. okt 2010

@demeeri ahoj zlatko..to je mi luto..
Ale urcite budes po KET tehulka.. 🙂

nr_martinka
20. okt 2010

@yeliel dakujem za info.

yeliel
20. okt 2010

@nr_martinka nemas zaco ...ja uz ani neviem za ake 😀 😀 😀 😀

kikus77
20. okt 2010

@demeeri velmi ma to mrzi, ale hlavu hore, KET to uricte isti 🙂

kikus77
20. okt 2010

@yeliel vykonam 🙂
a ty sa ako citis? V pondelok by si uz mala ist na testik , ci?

nr_martinka
20. okt 2010

@yeliel ten hatching.

yeliel
20. okt 2010

@kikus77 jo jo pondelok idem do GF...citim sa uplne normalne,,len dnes ma zacalo boliet brusko ako pri mrche a zajtra som 28Dc ☹ No a mam trampoty z uchom tak chodim,kazdy den na krcne..
Ozaj a do kumbaliku si si presla hned po zakroku? a kto ta oplodnoval? 😀 😀 😀

kikus77
20. okt 2010

@yeliel jejeje, silno budem drzat paste!!! Ked mam byt urimna tak mna uz 3 dni pobolieva brucho ako keby som ich uz mala a to som dnes 17DC. Budes si robit aj test? Do kumbaliku som si odkracala hned po zakroku, "oplodnoval ma Harbulak, robil mi aj OPU aj ET a je to aj moj lekar 🙂 Bol velmi mily, hned ma privital so slovami, ze no tak co, pripravili sme si dvojicky 🙂 🙂 Mam z toho dobry pocit, uplne inak to prezivam ako pri ET, som kludna, v pohode a hlavne nestresujem, teda zatial 🙂

demeeri
20. okt 2010

@yeliel
@kikus77 ďakujem.Verím,že to už pojde naostro. 🙂

yeliel
20. okt 2010

@kikus77 jej aj ja som mala KET na 17DC 😉
nooo ja uz trosku stresujem 😀 som rozhodnuta,ze test nebudem robiť ...
Pri prvom pokuse som mala aj ja Harbulaka a tiez bol v pohode..ukazal mi aj bublinky a poprial vela stastia..teraz pri Dr.Behunovej to bolo bez slov ..prisla spravila odisla 😀 😀 😀

kikus77
20. okt 2010

@demeeri jasne, ze pojde, musi !!!!!!!

kikus77
20. okt 2010

@yeliel ja som mala Behunovu teraz na kontrole sliznice pred KET a teda nic moc,ked som sa pytala , ze ci mi mozu vlozit vsetky 3 ak preziju tak ma doslova odpinkala ze aby som moc nedufala,ze nikto nevie ako dopadne rozmrazovanie.Mala toho vela a niekam sa ponahlala, ale....

hanka1111
20. okt 2010

@demeeri no teda ☹ taký škaredý omyl. Určite by bolo lepšie, keby si vedela správny výsledok ako toto 😔 Zdá sa mi to čudné. Vyhovárať sa na chybu v počítači, no neviem...Je mi to ľúto ale treba bojovať a možno pôjdeme na Ket spolu 🙂 Ja idem ešte v piatok na krv ale myslím, že to tiež bude negatívne a tiež by som hneď chcela ísť na Ketko a dáme vložiť dve embryjká 😉

@kikus77 držím palce 😉

luly3
20. okt 2010

@kikus77 ahoj mne v GF rozmrazovali 3 a všetky 3 prežili tak mi ich vložili 😉
ale je to velké riziko bo ak sa ti ujmú všetky 3 tak tam je vysoka pravdepodobnost
potratu alebo že to nedonosíš...,preto to neradi robia

yeliel
20. okt 2010

@luly3 ahoj a ako si dopadla?..mne tiez teraz pri KET vlozili 3..ale povedali,ze su malo kvalitne a boli len 3a4 bunkove

luly3
20. okt 2010

@yeliel ja som otehotnela ale potratila som 😉

luly3
20. okt 2010

@yeliel a kedy si mala Ket??? držím palce nech ti víjde 😉
ja teraz chodím do Brna

yeliel
20. okt 2010

@luly3 to ma mrzi a vies aj kolko bubliniek sa uchytilo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre