Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pancuska
30. aug 2012

@sarah00 nemusis sa uplne nicoho bat! mne to zdvihla velmi mila baba a mala som z nej velmi dobry pocit! je to tam ako u bezneho gyndosa v ordinacii 😉 treba mysliet na to,ze sa posunies dalej a veci sa zacnu hybat,netreba cakat lebo cas ide rychlo a ja teraz po 3 rokoch si hovorim preco som nezacal nieco riesit uz skor? centru som sa vyhybala ale mohla som tam veru ist hned!!! nemusi sa vsetko skoncit s IVF! ked citam pribehy prichadzam na vec ze trochu viac hormonov pomohlo viacej zenam splodit dieta prirodzenou cestou 😉 😎

reklamka
31. aug 2012

@chrustik10 - no ked myslis uplatky, tak to tam aspon podla mojich skusenosti vobec nefici. ved platis za to nemale peniaze, tak preco by si este chcela nieco navyse davat? (ja uplatky z duse neznasam, takze by ma to ani vo sne nanapadlo...) snazia sa a robia vsetko najlepsie ako vedia aj bez toho. maju toho vela, ale snazia sa najviac ako mozu. tot moja skusenost. 😉 🙂

gelinka75
31. aug 2012

@chrustik10 mna by nenapadlo riesit taketo veci v car, nechali sme tam uz 1500 eur, to co by som podla teba mala akoze dat este?

alibabaa
31. aug 2012

@pancuska ahoj, dlho som tu nebola a som tu na skok iba.. nie je to moje prve ivf, ale ty to budes mat mozno menej zdlhave, lebo boli dovolenky teraz... 😉

annamary27
31. aug 2012

@zuzana231 pred OPU budeš vyplnať papiere pre anesteziologa

annamary27
31. aug 2012

@chrustik10 nás ani nenapadlo niečo nosiť,ved sme platili dosť a ak ,tak im vezmeme až po úspešnom pôrode ako vďaku za to,že sa zadarilo vďaka nim. 😀

annamary27
31. aug 2012

@sarah00 ahoj,my sme šli na ivf asi o pol roka ako sme boli prvýkrát v GF.Dovtedy sme riešili moju kultiváciu,musela som sa preliečiť,manželov spermiogram,návštevu urologa,robili nám genetiku,mne hormonálny profil,prefuky vajcovodov a kontrolný spermiogram a nakoniec sme 3týždne čakali na schválenie ivf.

zuzana231
31. aug 2012

@annamary27 vdaka za odpoved. ja som z toho trosku popletena, tak som sa potrebovala uistit 🙂

pancuska
31. aug 2012

@alibabaa tak to si ma potesila ale tak clovek nikdy neviem co tam oni vlastne robia......ako nechcem tym nikoho urazit ale tak ak by to potrebovali oni tak ta nahanaju hned!! 😉

jomini
31. aug 2012

@dadenka111 ahoj, cerstava KETacka? 🙂

dadenka111
31. aug 2012

@jomini 🙂 ano ale pssst uz tu nie som. ozvem sa po dovolenke. rano odchadzame. caukoo a ceves aj ostatne babenky. 😉 mam dve Ečka v brusku 😵

pancuska
31. aug 2012

@dadenka111 myslim na teba!!!! drzim palce a drz sa!! nohy hore a nic nerobit!!! 😉 😎

anjelicek27
1. sep 2012

@annamary27 Ahoj, manzel bol s tebou uz na prvom ultrazvuku, alebo kedy? ja som si myslela, ze snad az v 2. semestri.

chrustik10
1. sep 2012

@reklamka, @gelinka75, @annamary27, ďakujem baby. Aj som si myslela, ale už som asi tak zdeformovaná tým, ako to všeobecne s doktormi chodí.... . 🙂 Ja som bola tak prekvapená, že som sa dostala k Harbulákovi, že som sa ho po prvej konzultácii opýtala, ako sa mu odvďačím, že ma prijal v expresnom termíne a on na to, že tak, že otehotniem. 🙂 Dal mi hneď termín na SIS (prefuk vaječníkov) a počas vyšetrenia sa ma neustále pýtal: "Cítite tlak?" A ja furt ako otrepaná pieseň: "Nie." Celé to trvalo 5 minút dokopy. A na konci Harbulák zahlásil:" Prosím vás, dajte na internet, že ste to zvládli skvele a že sa tohto vyšetrenia netreba báť." Mám pocit, že mu chodí asi veľa vystresovaných pacientiek na toto vyšetrenie.

gelinka75
1. sep 2012

@chrustik10 😀 aj ja som bola na SIS a dr. sa ma stale pytala na ten tlak, tiez som nic necitila, ale nepovedala, ci mam citit, alebo nemam, potom, mi povedala, ze teraz budeme chvilu ticho, lebo ja som furt mlela 😀 ano nebolelo nic takze netreba sa bat

annamary27
2. sep 2012

@anjelicek27 ahoj,mm bol so mnou hned na prvom u mojej gyn a chodí stále ,v centre som sa tiež pýtala ked sme šli,či môže aj on,povedali,že ale to bude vaginálny ultrazvuk a my ,že neva,šak to videl už u mojej gyn,tak mohol ísť dnu aj tam 😀 😀 Aj tak sa všetci sústredíme na veľkú obrazovku,čo ma dr.na stene,takže to ani nevnímame,že by to bolo niečo nenormálne. 😵 😵 😵

annamary27
2. sep 2012

@chrustik10 aj mna vychválila dr.Stenová na prefukoch a povedala to aj manželovi,ked to porovnám s menzesom,tak tam mávam silnejšie bolesti ako bol ten tlak pri tom vyšetrení,ale to sme mali šťastie,že sme o.k,kto to nemá priechodné má určite bolesti a preto sa toho boja.

maruskaaaa
3. sep 2012

Baby, vyšlo to, som tehotná 🙂 HCG 208,4 🙂 🙂 🙂

reklamka
3. sep 2012

@maruskaaaa - blahozelam. 🙂 stastne dotiahnite do konca. 😉

maruskaaaa
3. sep 2012

@reklamka Ďakujem ti pekne. Chcela by som sa poradiť, ako sa počítajú tie týždne tehotenstva pri IVF? Som z toho jeleň. Odber som mala 19.8, vklad po PK (5dní) 24.8. Ďakujem 🙂

zuzana231
3. sep 2012

@maruskaaaa blahozelam a nech ide vsetko ako ma 🙂

maruskaaaa
3. sep 2012

@zuzana231 ďakujem ti veľmi pekne 🙂

reklamka
3. sep 2012

@maruskaaaa - pocita sa to normalka podla dna poslednej menstruacie. aspon mne to tak stale pocitali. 🙂 vypocet najdes aj na nete.

maruskaaaa
3. sep 2012

@reklamka ja som niekde čítala, že pri IVF sa to ráta trošku inak, tak teraz neviem 😉

belalinda
3. sep 2012

@maruskaaaa gratulejeeeem!!! Nech ste obaja zdravi a spokojni!

maruskaaaa
3. sep 2012

@belalinda Ďakujem ti veľmi pekne 🙂

belalinda
3. sep 2012

@maruskaaaa Alebo aj traja 😉 alebo kolko Vas bude 😉 xixixi

mortiiss
3. sep 2012

@maruskaaaa kocka, mne to ratali tiez ako reklamke. prvy den menzes, je prvy den tehotenstva. Inak, haluz ne?? 😀 . Ze si tehotna este pred otehotnenim. Teraz Ti vyrataju ze si cca v 4tt, ale babatko ma 2 tyzdne cca.

maruskaaaa
3. sep 2012

@belalinda Dali sme vložiť 2 chrobáčikov, uvidíme ako sa to vyvinie 🙂

maruskaaaa
3. sep 2012

@mortiiss Presne dnes sme to rozoberali s mužom, že dnes mi oznámili tehu a rovno 4t

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre