Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
27. máj 2011

@elise aj vraciaš? no držím palce na krv... ja som práve volala do centra, bohužiaľ naše embryjká sa prestali deliť, takže nám nič nezostalo ☹ 😢

nalada
27. máj 2011

@tinasc ahoj, prepáč - to znamená že nejdeš na ET, alebo nemáte mrazáčikov?

tinasc
27. máj 2011

@nalada jaj no bola som na trasfere, ešte neviem ako to dopadlo, ale aj tak som smutná, že keby niečo tak nemáme nič v zálohe 😉

nalada
27. máj 2011

@tinasc fuh to sa mi uľavilo... držim palce!!! a kedy budeš vedieť, či sa podarilo?

tinasc
27. máj 2011

@nalada jaj no len v stredu som bola na transfere, už sa tu idem ukúsať, neviem čo robiť, či ležať, spať, či čo... v pondelo 6.6. idem na prvú krv... ale určite budem testovať skôr 😀

nalada
27. máj 2011

@tinasc jeeej, takže od stredy máš v brušku malinké.... 😅 Prajem, nech sa mu u Teba páči a zostane aspoň 9 mesiacov, ... Nestresuj, mysli pozitívne, to je základ - psychická pohoda.

tinasc
27. máj 2011

@nalada ďakujem 🙂

wewulka
27. máj 2011

Ahojte, nestratila som sa, citam vas kazdy den 🙂
Dnes som bola na druhom teste a moje HCG kleslo na 52 😢 😢 😢 sestricka povedala,ze to odchadza tak mam vysadit utrogestan a objednat na konzultaciu kvoli KET ☹ ☹ ☹

zuzancek22
27. máj 2011

@miskab takže budúci ciklus nestíhame takže ivf sa bude konať až v júli, takže v auguste si nájdeme // 😀 to budem mať namiesto dovolenky. 😀

tinasc
27. máj 2011

@wewulka ale nie, ako sa to mohlo stať? no držím palčeky na ket -ko 😉

nalada
27. máj 2011

@zuzancek22 kráááásny plán na leto... 😀

nalada
27. máj 2011

@wewulka je mi to ľúto... ale hlavu hore dievča, nič nie je stratené! Drž sa. Posielam energiu...

wewulka
27. máj 2011

@tinasc neviem ako sa to mohlo stat, som doma, nic nerobim a vidis to stalo sa. Akosi som si ty neni ista .... este dnes vecer vlozim utrogestan a kupim si testy a skusim testnut doma...
@nalada dakujem

wewulka
27. máj 2011

@elise len tak dalej,nech sa len pekne uhniezdia u teba 🙂

wewulka
27. máj 2011

@pici Ahoj moja, prosim ta po vysadeni utrogestanu pride mrcha hned ?

tinasc
27. máj 2011

@wewulka však sa nedá stále len ležať v posteli... ja tiež stále len neležím, však treba sa aj poprechádzať aj trošku upratať 🙂 netráp sa, máte ešte mrazáčikov, vyjde to určite 🙂

elise
27. máj 2011

@wewulka to mi je strašne ľuto ale zatial kým nekrvácaš treba veriť🙂
@tinasc je mi ľuto že sa prestali vyvýjať, nezufaj podarísa.
ja sa teraz obávam čo moje HCG bude ked v utorok budem testovať, nestresujem sa nekrvácam, býva mi zle, som hladná brucho sa nafukuje tak veru dufam, na druhý domáci test nemám odvahu tak počkám na tu krv.

tinasc
27. máj 2011

@elise aj mne je to ľúto, ale čo už narobíme, žeby to september istil? 🙂 😀
neboj sa ty nič, krvička to istí 🙂

elise
27. máj 2011

nech už je utorok a nech už viem na čom som nech je to potvrdené. @wewulka ustrogestan si mala dosť? mne akurát vyjde posledné 2 tabletky v utorok pred spaním, kedy idem na test, mám si vypýtať? ja som dostala 3 balíčky po 30 ks to akurát vychádza na 15 dní

wewulka
27. máj 2011

@elise ano vypytaj si, aj ja som si pytala

elise
27. máj 2011

@wewulka ďakujem budem pýtať🙂

tinasc
27. máj 2011

@elise určite si pýtaj, aj mňa sa pýtali pri transfere či mám dosť, určite ti niekto napíše 🙂

elise
27. máj 2011

babulky všetkým nám to výjde verím tomu🙂
@wewulka a krvácaš? alebo prečo až tak kleslo HCG, možno by ti tvoj gynekolog mohol spraviť kontrolý ultrazvuk, neviem ale stále tidrím palčeky nech sa drobčekovia ešte držia.
ja ani nekrvácam ani po trasfere som nekvácala ani nešpinila tak uvidíme

wewulka
27. máj 2011

@elise trochu krvacam vzdy po obednajsom utrose

zuzancek22
27. máj 2011

@nalada veď ty maš podobný, len cca o mesiac skôr 😀

miskab
27. máj 2011

@zuzancek22 no ale to ti ubehne a zachvilku si tehulka 😉 🙂

nalada
27. máj 2011

@zuzancek22 tomu sa hovorí "leto ako vyšité" 😵

zuzancek22
27. máj 2011

@nalada obetujem všetko, aj ked som zvyknutá chodit každoročne pri more. a riadiť sa heslom "karmenádla do piesku a nech mi dajú všetci pokoj " 😀 😀 😀 , ale tento rok to obetujem , hlavne aby sa to podarilo.

nalada
27. máj 2011

@zuzancek22 presne tak. Myslím, že každá jedna z nás snažiliek, by dala čokoľvek, aby sa nám ten sen splnil. Dúfajme, že si po tomto lete povieme, že to všetko stálo za to. Veď more, ani hory neutečú...

zuzancek22
27. máj 2011

@nalada moja reč

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre