Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
28. máj 2011

ahojte babulky, mne je neskutočne zle už od rána☹

zuzancek22
28. máj 2011

@elise a koľký si deň?

elise
28. máj 2011

@zuzancek22 od transferu presne 8 den ale je mi neskutiočne zle, žaludok mám ako na vode

wewulka
28. máj 2011

Robila som si dnes test a bola tam len / ☹ takže sa u mna neudržali, Utros som uz rano ani nevkladala. Teraz čakam kedy pride mrcha.

elise
28. máj 2011

@wewulka je mi to veľmi ľuto☹ ☹☹

elise
28. máj 2011

@wewulka aký si si robila test? aká citlivosť?

zuzancek22
28. máj 2011

@elise podla mna je lepšie ked ti je zle ako keby si nič necítila.

elise
28. máj 2011

@zuzancek22 tiež si to myslím aj manžel mi to hovorí, dokonca mi zakázalk aj dochucovať jedlá lebo ich presálam. dufam že krvička potvrdí tehotenstvo a aj druhá potom buducu sobotu.

wewulka
28. máj 2011

@elise test sa volal women secret, ale neviem aku mal presne citlivost, ale ak som vcera mala 52 HCG moze byt, že uz dnes mi to kleslo tak, ze to ani test nezachytil. Nebola tam ani naznak tej druhej ciarky,nerozumiem tomu preco to bolo v poriadku a zrazu to kleslo, ale urcite sa nato na konzultacii opytam.

elise
28. máj 2011

@wewulka budem ti držať palce nech nájdu príčinu prečo hcg pokleslo, skus ešte ultrazvuk v pondelok u tvojho gynekologa pre istotu.

wewulka
28. máj 2011

@elise uvidim ako dostanem mrchu, môj gynekolog robi az od stredy, ale asi skusim zavolat do centra, len neviem ci sa tam da hovorit priamo s lekarkou.
drzim ti palce, aby ti to vyslo 😉

elise
28. máj 2011

@wewulka dakujem aj ja tebe držim palce aby bábenko vyšlo.

babulky na vianoce budeme každá s bruškom, ok? 🙂 😎

tinasc
28. máj 2011

@wewulka je mi to ľúto, veľmi ☹

tinasc
28. máj 2011

@elise tak dúfam, že to tam je 🙂 na krv sa chodí aj v sobotu?

elise
28. máj 2011

@tinasc ja som bola 2x v sobotu a prišli tam aj viacere🙂

tinasc
28. máj 2011

@elise no dobre ale na tehotenský test? mne to vychádza prvý test na sobotu bud. týždeň a sestrička povedala, že mám prísť až v pondelok...

elise
28. máj 2011

@tinasc mne vychádza prvý už v utorok a druhý v sobotu

tinasc
28. máj 2011

@elise však v utorok je v pohode, skús sa opýtať, či máš prísť v sobotu, alebo ti povedia v piatok alebo v pondelok 😉

tinasc
28. máj 2011

@elise inak všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravíčka, lásky a pohodky v kruhu rodiny a nech Tvoje slniečko má čoskoro súrodenca 🙂 🙂 🙂

elise
28. máj 2011

@tinasc jéj dakujem veľmi pekne🙂

tinasc
28. máj 2011

@elise len nech sa ti to všetko vyplní 🙂

danka483
28. máj 2011

@miskab daj červené víno 😉 ( netuším či zaberá, ale hádam sa tá potvora rozbehne)

miskab
28. máj 2011

@danka483 aj to som uz pila a nic ☹ mna uz porazi z tej mrchy ,ked nedostanem mam prist do centra 😖

danka483
28. máj 2011

@miskab ty kokso ak si dobre spomínam mala si dostať v pondelok nie? Ja som sa trepala dnes do centra kázal mi dotore a že nikto .... nervy moje načo som vstávala ráno o 5? 😠

zuzancek22
28. máj 2011

@elise ty maš dnes narodeniny?

miskab
28. máj 2011

@danka483 presne tak moja mala som dostat v pondelok , mna uz porazi ja neviem co sa mi to porobilo,v pondelok mam prist ale idem az v utorok do centra lebo v pondelok som objednana na predoperacne. Neviem co mi budu robit asi vyvolavacku uvidim,hadam sa mi neurobili cysty ☹

tinasc
28. máj 2011

@miskab držím palce, aby to cysty neboli a mrška sa konečne spustila 😉

miskab
28. máj 2011

@tinasc dakujeeem zlatko , ale nejako dlho sa spusta od pondelka to je dlho nie? a keby mam cysty tak by som mala bolesti nevies?

tinasc
28. máj 2011

@miskab či by si mala bolesti to neviem, možno áno... ja som mala dosť tiež v nedeľu a dostala som v sobotu, takže mne sa takto pichanie predĺžilo však uvidíš na čom si v utorok 😉

miskab
28. máj 2011

@tinasc no sak uvidim v utorok ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre