Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

danka483
1. jún 2011

@miskab jaj ďakujem , a čo červené vínko zabralo ?

miskab
1. jún 2011

@danka483 no asi hej 🙂 ... mnooo uvidime , daj vediet ako to zajtra prebiehalo, drz sa... 😉 budem na teba mysliet 🙂 som zvedava kedy ja budem mat pukciu dufam coskoro 🙂

danka483
1. jún 2011

@miskab no fostimon som pichala 8 dní tak uvidíš... jasne že dám vedieť 😉

miskab
1. jún 2011

@danka483 jeeej tak to teoreticky na buduci tyzden by som mala mat punkciu.... 🙂 zajtra budem na teba mysliet aby vsetko dopadlo co najlepsie 🙂

nr_martinka
1. jún 2011

@zuzancek22
@nalada
@nalada tak a dnes som volala do poistovne do nitry a ze to musim do trencina a tam ma total zrusila ze to schvaluju v ba a ze mam cakat.ako mala som dost.tak a teraz cakam .uz mi z toho cakania hrabe 😀

wewulka
1. jún 2011

@miskab no super, tak to ti uz teraz pojde rychlo. Ani sa nezdas a uz pojdes na punkciu. Drzim palce 😉

elise
2. jún 2011

@wewulka kedy ideš na konzultáciu na ket?

zuzancek22
2. jún 2011

@nr_martinka tak to ti verím, sa asi ešte načakáme?

annamary27
2. jún 2011

@nr_martinka ahoj,mne schválili prvú žiadosť za 3týždne a druhá im trvala 6týždnov.

babulka555
2. jún 2011

@yoyo123 drzim paste 😎

babulka555
2. jún 2011

@annamary27 a mne uz ju schvaluju druhy mesiac, s pravidelnymi telefonatmi, ze im stale nieco chyba. najnovsie hladam podklady z roku 1998 🙂

miskab
2. jún 2011

@wewulka nooo uz sa neviem dockat kedy to budem mat za sebou, a dufam ze sa to podari 😕 🙂

tinasc
2. jún 2011

@miskab určite sa podarí, nemaj obavy 🙂

jozefinka9
2. jún 2011

Ahojte,
dúfam, že sa nenahneváte, ak vám sem vpálim, ale chcem poradiť, verím, že ste tu viaceré už skúsené; dostali sme doporučenie na Gyn-fiv IVF, ale robíme si prehľad aj o ostatných centrách. Tie čo ste podstúpili IVF, boli ste spokojné, koľko to všetko trvá a stojí? Mám z toho hlavu jak melón ☹

wewulka
2. jún 2011

@elise budúci týždeň v utorok

wewulka
2. jún 2011

@miskab jasné, že sa podarí 😉

yoyo123
2. jún 2011

@babulka555 dakujem,dvaja gumkáči po PK vložení,teraz už len čakat tych hnusnych 14 dní 😠

elise
2. jún 2011

@wewulka veľmi ti držim palce aby sa konečne chytili drobci poriadne a držali sa až do pôrodu🙂

tinasc
2. jún 2011

@elise a ty sa ako máš? ešte ti býva zle?

elise
2. jún 2011

@tinasc ešte mi trochu býva zle, mám pachuť v ustach som hladná, kávu nepijem, žeriem chipsy s čokoládou ale manžel ma naštastie krotí. druhá čiarka na teste už je výraznejšia uplne skoro ako tá čo je kontrolná tak verim tomu že druhý test bude pozitívny🙂

tinasc
2. jún 2011

@elise tak to je dobre, druhá krv je len formalitka 🙂

nalada
2. jún 2011

@nr_martinka len trpezlivosť, neboj, určite schvália...

nalada
2. jún 2011

@zuzancek22 mám krátky protokol.... 😀

elise
2. jún 2011

@tinasc dufam že ano🙂

miskab
2. jún 2011

@wewulka no ja dufam ze hej sak uvidime 🙂

och
2. jún 2011

ahojte kukučky,
ostali mi 3 celé balenia Estrofemu a zo 4 chýbajú 3 tabletky, tak tie čo sa chystáte na KET alebo kto potrebuje dajte vedieť pošlem, samozrejme že za ne nič nechcem 😉
držte sa

och
2. jún 2011

@misi76 a gratulujem 😉 a moc moc držím palčeky 😀

babulka123
2. jún 2011

@elise a prvy bol negativny ??

annamary27
2. jún 2011

@jozefinka9 ahoj,tak mi od kedy sme nastupili do GF a kým sme sa dopracovali k prvému umelému oplodneniu,tak prešlo 5mesiacov.Medzitým nás oboch vyšetrovali,navrhli spôsob oplodnenia,schválila sa žiadosť atd.Jeden pokus nás vyšiel cca 1000eur a asi 20výjazdov do Blavy.

elise
2. jún 2011

@babulka123 prvý bol tiež // ale slabšie, z krvi -prvej potvrtili tehotenstvo hcg 66 tak dufam že hcg bude pekne rásť ako sa patrí🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre