Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

danka483
20. jún 2011

@miskab ďakujem

danka483
20. jún 2011

@misi76 bude to v nitre potom na zraz dvojčiat 😀

danka483
20. jún 2011

@wewulka ďakujem 😀

danka483
20. jún 2011

@pici už teraz sa teším aj bojím naraz 😉

nr_martinka
20. jún 2011

ahojte tak prva kontrola za mnou a od dnes si mam pichat este menopur 3 ampulky.ked mi mi povedali na sone ze mam malinke folikuli to ako co znamena?kdo mi poradi?

tinasc
20. jún 2011

@pici no to by musel byť z tých úplne citlivých... ale zase veľa mi aj pomôže, ale zase často nemôže lebo je stále v práci a keď nie je tak zase okolo domu a tak... 😉

tinasc
20. jún 2011

@danka483 tak to gratulujem a prečo by to nemalo byť v poriadku? no teda pekné číslo 🙂

pici
20. jún 2011

@danka483 bomba... zmaknes to neboj

pici
20. jún 2011

@nr_martinka to znamena ze na ten den cyklu v ktorom si by si ich mala mat vacsie, ale neboj sa... preto su tie kontroly a sona a krvicky, aby upravili davky liekov tak, aby do odberu tie vajka pekne krasne dorastli

pici
20. jún 2011

@tinasc 😀

wewulka
20. jún 2011

Baby ostalo mi este dost liekov, co s nimi ? Mozte mi poradit ?

wewulka
20. jún 2011

@pici viem, ze este je skoro na nejake tehu priznaky, ale ako sa citis ?

pici
20. jún 2011

@wewulka vsetky mozes vratit u vrchnej sestry a da ti naspat korunky... musia byt vsak nepouzite...
zlatko. citim sa fajn. naozaj. priznaky nemam ja ziadne... som spokojna... nestresujem.. verim ze sa to podarilo a ked aj nie.. ideme dalej...

pici
20. jún 2011

@wewulka jedine co citim je obcas podbrusko.. ale to som mala vzdy aj pri IUI tak to si nevsimam 😀

zuzkaba
20. jún 2011

Ahojte, dnes som sa konecne objednala na 29.6. do GF na konecne rozhodnutie. Zacinam mat konecne lepsi pocit, ze nieco pre to robim, aby sme mali babo... Snad sa aspon nieco pohne k lepsiemu... Uz aby to bolo... 😉

danka483
20. jún 2011

@tinasc no ja som netušila že to môže byť také číselko ( som blondína v utajení)

pici
20. jún 2011

@zuzkaba super tak vitaj medzi nami :D

tinasc
20. jún 2011

@danka483 tak to by mohli byť dvojky 😉

pici
20. jún 2011

@tinasc
@danka483 tak to su dvojky urcite baby.. taketo megacislo? tak to som snad este nevidela v diskusii :D

danka483
20. jún 2011

@pici
@tinasc no baby moje neviem či veríte vešticiam ale asi pred 5 rokmi som u jednej bola a t mi ich dokonca aj vyveštila a aj všeličo iné doteraz sa všetko plnilo a teraz ... tá teta mala pravdu 😀

pici
20. jún 2011

@danka483 verim u jednej som bola a vsetko mi povedala o mne rodine muzovi kamoskach.. a aj ze budem mat jedno babo... iba nepovedala kedy :DDDD

danka483
20. jún 2011

@pici kedy kedy už ho máš v brušku....
😀 😀 😀

nr_martinka
20. jún 2011

@pici tak dufam ze sa to zlepsi ☹

tinasc
20. jún 2011

@danka483 aj ja som raz bola u kartárky, všetko čo povedala sa splnilo, lenže vyveštila mi aj dvojky chlapcov... ale podľa môjho čísla hcg by som povedala, že by mohlo byť iba jedno 😀

danka483
20. jún 2011

@tinasc nechajme sa prekvapiť aj ja mám mať chlopov 😀

zuzancek22
20. jún 2011

@nr_martinka ahojček, aj si mala pretým nejaký problém s ovukou?

nr_martinka
20. jún 2011

@zuzancek22 ahoj praveze nic my sme obaja v poriadku, sem tam petko mal horsi spermiogram ale ine nic.len nejako to nejde.aj bt som si merala a skusali a nic.nam povedal doki ze nevidi dôvod preco by som nemala zostat tehotna a preto sme boli len na iui.este v marci nam odporucil iui ale ja som uz nechcela.

nalada
20. jún 2011

@danka483 blahoželááááám, to sú dvojičky ako vyšité.... 🙂
@nr_martinka netráp sa, si len na začiatku, pravidelné kontroly nie sú zo srandy... upravia Ti liečbu. Každý organizmus je iný, ináč reaguje, preto má každá z nás individuálnu liečbu podľa kontrôl. Neboj, bude dobre.
@miskab ako?

nr_martinka
20. jún 2011

@nalada no dufam a ty ako?ked ides na krvicku?

danka483
20. jún 2011

@nalada ďakujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre