Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
22. jún 2011

@miskab moze sa objavit spinenie, dokonca aj krvacanie. pravidlom vsak je ze utrogestan zadrziava spustenie pravej menstruacie... drzi vysoko sliznicu kvoli udrzaniu babatka

miskab
22. jún 2011

@pici ahaaaa ,,, dakujeeem za info no to som nevedela 😀

zuzancek22
22. jún 2011

@miskab zle si to pochopila, to moja žiadosť ešte len minulý štvrtok prišla do poisťovne, a oni maju teraz 30 dní na vyjadrenie, a potom to odošlu do centra a boh vie kedy mi dajú vedieť, lebo rátam že pri mojom šťastí bude mať dr. dovolenku tak to určte môžem čakať tak koniec augusta

miskab
22. jún 2011

@zuzancek22 jaaaaaaaaj tak som to zle pochopila 😕

zuzancek22
22. jún 2011

@miskab to nevadí 😀

lume
22. jún 2011

@pici No kedy ides testovat? Uz si asi po KET, nie? Bola som tyzden mimo. Precitaj si moj dnesny prispevok v teme IVF jar 2011.

yoyo123
22. jún 2011

@nalada robila som si další test,iná značka a tam su pekné červene//,joj ako som sa zlakla,všetko je o.k,hentá značka asi neni moc dobrá 🙂

nr_martinka
22. jún 2011

@pici v to dufam. 😀

pici
22. jún 2011

@lume no idem veru. neviem ci chcem testovat.

nr_martinka
22. jún 2011

@miskab ahoj ja ked som bola minuli rok tehotna tak som mala taketo priznaky 😀

pici
22. jún 2011

@lume jaj az mi behal mraz po tele. hlavne ze ste ok. urcite ho nevysadim. a duphik je super. neboj. vsetko bude v poriadku... aj ty aj babatenko... ale nechapem preco ti kazal vysadit ked je v kazdom protokole ze do 12 tyzdna

fibi21
22. jún 2011

@miskab
@pici ja tak isto .....uz ma nic neboli ...sem tam trosku prsia ale len na dotyk a vacsinou iba rano ....a brucho ako na mrchu ma uz vobec nebolieva ....to ma bolelo zo zacaitku tie prve dni ...teraz sa fakt citim dobre ...az na ten test 10 den po ET s jednou ciarkou :( inak som ok 🙂

pici
22. jún 2011

@fibi21 a bola si aj na krvi? nejako sa stracam

fibi21
22. jún 2011

@miskab mna tak strasne zas prsia nebolia len na dotyk su take citlive , ale to mavam sem tam pred mrchu aj mna pobolievalo brusko aj sem tam ma pichalo vo vajecnikoch raz na jednej strane raz na druhej ........presne takto ako si to napisala ....tak som to mala aj ja ...zo zaciatku teraz uz skoro vobec nic.....

fibi21
22. jún 2011

@pici este nie ....v piatok idem ...cize pozajtra 😕

miskab
22. jún 2011

@fibi21 dakujeeeeem za info 🙂 mnoo uvidime na buduci tyzden ake budem mat vysledky 🙂

miskab
22. jún 2011

@nr_martinka aaaano??? no tak som zvedava ci nam to vyslo 🙂 si ma potesila 😉

pici
22. jún 2011

@fibi21 a ty si po ket?

fibi21
22. jún 2011

@miskab jasne nze sa podarilo ....ako inak by to malo byt 🙂 no ja uvidim uz v piatok ...alebo v sobotu ...neviem ako rychlo su vysledky ....takze ja uz to mam za par ....ty ides kedy na krv ? 😉

miskab
22. jún 2011

@fibi21 ja idem buduci tyzden v stredu 😉 davaj na seba pozor a na fazulku 😉

fibi21
22. jún 2011

@pici nie ja som po IVF ....

pici
22. jún 2011

@fibi21 tak desiaty den si mala predsa krv nie? sak co som uz debilna? 😖

fibi21
22. jún 2011

🙂 ...... na 10 den po ET som si robila test to bolo teraz v pondelok.... a bola iba 1 ciarka .... a teraz v piatok mam ist na krvicku.... 😉

pici
22. jún 2011

@fibi21 jedna z nas je mimo. ty chodis do gynfivu? pokial viem po et je krv 1O a 14ty den po, a po ket je 14ty oprav ma ak sa mylim

fibi21
22. jún 2011

ja chodim do Iscare .... tam je krv 14 den po ET 😒 myslela som ze je to vsade rovnako ...

pici
22. jún 2011

@fibi21 jaaaaaaaaaaaaaaaj tak to nie... pardonek.. ja uz som myslela ze som odebilnela :D

nr_martinka
22. jún 2011

@miskab urcite ano 😀

fibi21
22. jún 2011

@pici f pohodicke 😉 ja som si naozaj myslela ze je to vsade rovnako a tu krv na 10 den by som asi brala ...je to asi lepsie ....

miskab
22. jún 2011

@nr_martinka mnoo dufam ze hej 😀 a ty sa drz moja ,,, uz si pichas diphereline??

nr_martinka
22. jún 2011

@miskab no uz si picham aj menopur

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre