Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

donatela
5. sep 2013

@nezabudka8
@erin365 veeelmi vam drzim palce. Nebojte krvicka je presnejsia nez vsetky testy. Myslim,ze aj @mauerka mala negat.test a krvicka potvrdila tehotenstvo... Myslite pozitivne!🙂🙂

alzbetapipi
5. sep 2013

@erin365
@nezabudka8 dievčatá ja som 8.deň nemala vobec nič a na 10.deň krv pozit... Takže hlavky hore! Silno silno silno držím prsty všetkým!

malinka85
5. sep 2013

Mamičky, prosím, pozrite si toto 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=K1iNj0xkEz4
blavabla
5. sep 2013

@nezabudka8 neboj zlatko ...das mu ho..posielam tehu energiu..pfuuuj pfuuj.. 🙂

mauerka
5. sep 2013

Este ani na 9.den po som nemala nic na 10tkovom teste doma, az na 10.den slabeho dusika a zaroven aj pozitivnu krv...este klud 🙂 @nezabudka8
@erin365

majkulik
5. sep 2013

@nezabudka8
@erin365
nevzdavajte to, este je skoro. Hlavy hore a myslite pozitivne! vsetky stojime pri vas

maru333
5. sep 2013

@bobulab ahoj ja som marika a tiez tak viem ze to bolo 31.08,

matka177
5. sep 2013

@erin365 ahoj neboj urcite to vislo,aj ja som si robila test na 7 den a nic.na 9 den som tiez isla na krv a bola pozitivna.budeme na vas zajtr mysliet a po druhej cakame krasne spravicky 🙂

zuzanka05
5. sep 2013

@tyli Ahoj mojenko....no co sa stalo,ako si,vsetko je ok 🙂 Dufam ze nebolo ti zle? Myslela som na teba...Ja som volala a este 2 dni budem pychat a sobotu rano idem na kontrolu...ja si tusim ze uz pondelok bude punkcia(ale to len ja myslim)sobotu my povedia 😉

marttina333
5. sep 2013

Ahojte zajtra mam ist na IUI ale nemusela som si pichnut pregnyl, dnes som mala asi 18mm folikul. Stalo sa niektorej podobne ze si ho nemusela pichnut ?

blavabla
5. sep 2013

@vodnari
@mauerka
@bimbo37 babulky potrebujem poradit...co si myslite o amniocenteze...mate nejake skusenosti? Vsetky krvne testy mame zatial negativne...neviem sa rozhodnut ci mam na nu ist, viem,ze je spojena s urcitym rizikom...poradte..dakujem..

nezabudka8
5. sep 2013

@erin365 ano dame,verim v to.zajtra sa vidime. Ozaj to bude len krv alebo aj ultrazvuk?

blavabla
5. sep 2013

@nezabudka8 krv- pozitivna krv...drzim paceky 😉

vodnari
5. sep 2013

@blavabla zlatíčko rada by som ti poradila,ale veru neviem....a prečo sa nad tým rozhoduješ?

adulka1979
5. sep 2013

Ahoj baby, tak to mám za sebou... vydržala som, bolo to vyšetrenie SIS+HyFoSY s kontrastnou látkou.... bolelo to dosť, ale dalo sa ....takže výsledky sú ok... dostala som kopu injekcií a liekov... v lekárni som nechala 350e.... mám z toho guláš... (bola som omámená z liekov) , no ale začínam s Diphereline...na 26 deň cyklu.... tak držte palce....

nezabudka8
5. sep 2013

@adulka1979 drzim palce ubehne to ako voda uvidisa potom pride na rad cakanie 😉

adulka1979
5. sep 2013

Dúfam, že to ubehne rýchlo.... už aby to bolo.
@nezabudka8

bobulab
5. sep 2013

@bobulab Ahojte, tak potom som to asi poplietla....:D...ako sa mate? Ja som mala dnes transfer:D

tyli
5. sep 2013

@zuzanka05 ahoj Zuzanka 🙂 tak prežila som to v úplnej pohode. trochu ma pobolieva brucho, ale okrem toho nič 🙂 po prebratí sa mi nechcelo spať, tak som si teraz výdatne pospala. punkciu mi robila MUDr. Stenová. odobrali mi 21 vajíčok. s čím sme ale nerátali, manžel mal ako naschvál horší výsledok spermiogram, tak sme si museli zaplatiť ICSI (pritom pri IUI ho mal vždy výborný, ale mal stres v práci, úraz a bral lieky od bolesti, tak asi to spravilo svoje). k tomu si priplácame zmrazenie a zajtra mám volať o 11-tej ako to vyzerá a ak bude všetko na dobrej ceste, tak aj PK. a ešte jednu službu - neviem si spomenúť na tú skratku, aby sa lepšie uchytilo embryo. Embryoscope sme nakoniec nedali, už by to bolo priveľmi drahé. Ak bude možná PK, tak v útorok idem na vklad.
veľmi ti držím palce a verím, že sa to už tentokrát podarí 🙂 daj mi vedieť po kontrole kedy idete. som veľmi rada, že som ťa spoznala 😉 prepáč, v tom strese som sa ti ani nepredstavila. volám sa Jana 🙂

@nancsy tak mám to za sebou. prečítaj si vyššie. musím povedať, že všetci boli ohromne milí, stále usmiati. ak sa chceš na niečo ešte opýtať a ak budem vedieť odpovedať, rada ti odpoviem 🙂

mauerka
5. sep 2013

@blavabla Ja som amnio odmietla - bola tam vekova indikacia, inak vysledky ok. je tam male riziko potratu, preto som to zavrhla. Sla som na odber krvi, posiela sa to do zahranicia - vysledky take ako z amnio - akurat za vacsie peniaze, ale zato bez rizika potratu. Vysledky boli v poriadku.

blavabla
5. sep 2013

@vodnari strasia ma, ze ked ma maminka nad 35, je vacsia pravdepodobnost, nejakeho postihu..rozmyslam nad tym..nejaku tu istotu.. 😒

blavabla
5. sep 2013

@mauerka som rada, ze mas vysledky v poriadku...a na aky odber krvy mam ist?

mauerka
5. sep 2013

@blavabla Ja som bola na odber v Zeleznicnej nemocnici v BA /robia to na viacerych miestach/, oni len zoberu krv, a posielaju to niekam do Prahy a Hong Kongu - vysledky su do 2 tyzdnov. Stalo to 560€.

mauerka
5. sep 2013

@blavabla Prenatálny skríning vrodených vývojových chýb (VVCH) z krvi matky - tak sa to vola oficialne

erin365
5. sep 2013

@nezabudka8 Neviem veru...ale ja sa radsej pripravim aj na utz. Možné je vsetko... och, uz o 4tej vstavam. Radsej pôjdem na skorsi bus aby som sa vyhla zapche...takže ja tam budem uz pred siedmou 🙂 Normalne mi motyle lietaju v bruxhu od nervozity 😀 Bru noc, zajtra sa vidíme ;) čaká nás extra vypaty den...

erin365
5. sep 2013

Baby poriadne nás s @nezabudka8 potfujtfujujte, aby sme mali obe v krvi hcg zodpovedajuce zacinajucemu tehotenstvu ;) vopred obe dakujeme a "vidime" sa po druhej 🙂

nancsy
5. sep 2013

@adulka1979 ahoj, ja si tiež picham od 26. Dňa cyklu, teraz si idem pichnúť štvrtý krát.. z tej punkcie. Mám stresy vždy ked si na to spomeniem, neviem ako to bude vyzerať so mnou deň, dva pred punkciou, ja všeobecne zle znášam zmeny hlavne zdravotného stavu.

blavabla
5. sep 2013

@mauerka dakujem za info..

nancsy
5. sep 2013

@tyli ahoj, jjeej je to super,že to už máš za sebou.už by som aj ja chcela. Hlavne by som chcela preskočiť to čakanie a byť v štádiu vkladu 🙂 . Ďakujem, že si mi napísala, myslela som na teba celý deň. Hlavne by som chcela vedieť, aké si mala pocity tesne predtým, hneď ráno.bola si omamena tou ve sebou injekciu a aj augumentinom? Hlvne mi ide o to čakanie predtým. A tu markízu ti pichali,alebo si vdychla plyn? Ďakujem 🙂

nancsy
5. sep 2013

@tyli prepáč, píšem z mobilu a preskakuju mi tu slová....katastrofa. namiesto tej markízy som myslela injekciu. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre