Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzicek88
28. okt 2014

@jenns ahoj my ideme teraz vo stvrtok treti krat,uz po vysledky,ak si budes chciet popisat,moc sa potesim,lebo tu by som si aj,ale dako si so mnou nikto nechce,tak sa nechcem na silu vnucovat

jenns
28. okt 2014

Som objednana k nejakemu Dr. Drabekovi.. a kedze v tomto "asistivanom" snazeni sme s manzelom na zaciatku, si rada popisem o dojmoch @zuzicek88 🙂

zuzicek88
28. okt 2014

@jenns vo stvrtok,alebo v piatok ti napisem,ako som dopadla,ideme uz z vysledkami

codynko
28. okt 2014

@jenns No ja Drábeka moc nemusím, stačila mi s ním jedna konzultácia + vyšetrenie.

franzziska
28. okt 2014

@zuzicek88

@jenns
kočky...my sa tu bavime 😉 ..zuzi .popravde od teba som nemala ziaden koment, takze..neviem komu si to adresovala 😉 😉 ...ja som napríklad z tych co by radi kecali donekonecna a potom mozem byt aj otravna uz 😀 😀

@jenns

@codynko ja som sa Drabekom nic take zle nemala

zuzicek88
28. okt 2014

@franzziska no ked vy tu uz mate debatu v plnom prude,tak vam do toho nechcem zasahovat,ked celkom ani neviem o co presne ide a ze otravna,no to snad nie

viva13
28. okt 2014

@waitiekatie ahoj, ako si dopadla? nebola si dnes na krv?

annamary27
28. okt 2014

@jenns držím palce,určite vám pomôžu k bábätku 😉

codynko
28. okt 2014

@franzziska To je v poriadku. Ja som napísala len svoje skúsenosti.

annamary27
28. okt 2014

@zuzicek88 v pohode popíšem ak potrebuješ niečo vedieť 😉 😉 ,my máme dcérku z tretieho IVF takže sme si preskákali dosť,kým sme sa k nej dopracovali.kludne sa pýtaj,vyžaluj sa z tvojich pocitov,tu sa vždy niekto nájde,kto poradí,podrží v zlých chvílach,uteší a drží palce 😀 😵

waitiekatie
28. okt 2014

@viva13 bola... HCG ze 0.. takze ideme odznova... ☹

annamary27
28. okt 2014

@waitiekatie to mi je ľúto,ja som mala prvé ivf hcg 11,potom trošku viac a nakoniec 0.je mi to ľúto.nemáte mrazáčikov keď odznova?

waitiekatie
28. okt 2014

@annamary27 ale kdeze... biochemicke.. aktualne 0 😔

viva13
28. okt 2014

@waitiekatie to mi je lúto, ja mám tiež biochemické zasebou :-/ už nemáte mraziačikov? ja som mala po ET bioch. cca o 2 týždne pojdem na KET

waitiekatie
28. okt 2014

@annamary27 tito boli posledni... mame uz dalsie IVF schvalene, ale pojdem do toho az po novom roku... nechce sa mi cez sviatky riesit kontroly ako minuly rok...

waitiekatie
28. okt 2014

@viva13 tak budeme drzat palce tebe zase 😉

annamary27
28. okt 2014

@waitiekatie treba si oddýchnuť a skús si užiť sviatky,trošku zrelaxovať,to tiež pomôže psychike naštartovať sa do dalšieho boja.

viva13
28. okt 2014

@waitiekatie dakujem 😉

waitiekatie
28. okt 2014

@annamary27 ved presne preto som sa tak rozhodla.. ta polrocna pauza mi velmi pomohla... tolko krat som uz pocula "je mi luto"--ze uz sa ta statistika musi otocit!!! 😉

franzziska
28. okt 2014

@zuzicek88 a po ake to výsledky idete? 🙂

@codynko ja viem 🙂 ja som zas napisala svoju k tej tvojej 😅 😀
@waitiekatie vidíš ja praveze som chcela toto cez vianoce riesit. 😀 😀 .lebo v praci mam hrozne stresu a cez sviatky maaam dlho dovolenku....takze pojdes az niekedy na jar?

waitiekatie
28. okt 2014

@franzziska uvidim podla nalady 😉

franzziska
28. okt 2014

@waitiekatie ja som tak najprv rozmyslala podla nalady..cez sviatocnu dobru vianocnu atmosku a potom az v lete další....

ale po konzulke u Stenovej neviem co mozem cakat 😔 ppprosim ta jako by si to brala ty? kebyze sa ta spytam ze keby z nejakeho dovodu by som na ivf teraz nesla, ze ci mi neprepadne ziadost na ivf?....ze chcem "prchnut" a vykaslat sa na teba? 😀 😀 😀 porad mudra stvora moja 😎 😀 😉

waitiekatie
28. okt 2014

@franzziska schvalenie IVF plati rok... skor by som sa opytala v poistovni, ci je to nejak viazane na centrum... ze si sa medzicasom rozhodla ho zmenit, ze co teraz 😉

codynko
28. okt 2014

babule, dnesny vysledok... co vy na to?

franzziska
28. okt 2014

@waitiekatie vidiiis to ma nenapadlo..lenze nemam moc chut volat do poistovne a hovorit im "co ide podstupit" 😨 😨 ☹

@codynko jeee jake tmava 😝

kikappp
28. okt 2014

@franzziska nic memusis hovorit,ziadost sa neviaze na centrum

lucatko1987
28. okt 2014

@codynko supeeer , kolajnice 😘

waitiekatie
28. okt 2014

@codynko ako sa u nas hovori, NENI O COM 😀

bubbbulik
28. okt 2014

@waitiekatie aj ty aj ja som mala najprv 6,6 a potom že nula 😒 ja už neviem čo mam robit aby sa to podarilo ☹

cicanuska
28. okt 2014

Ahojte babenky chcela by som vas poprosit o radu,podporu... Po dlhorocnom odkladani sme sa s muzikom rozhodli navstivit GF aby sme konecne zistili z akeho dovodu nemozem zostat tehu. Ked podla dokiho sme v uplnom poriadku podla jeho slov ked by ma muz oplul tak uz som mala byt tehu 😀 takze sme sa objednali 10.11 na konzultaciu a neviem co mozem cakat ake otazky ja uz teraz stresujem som bojko jak slak ked som bola na laparke tak som to neskutocne prezivala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre