Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janan82
18. nov 2013

@lesik Je to normálne, lebo aj mne meškal tuším 4 dni, ale potom som už dostala.

leonie777
18. nov 2013

@sarah00 no hura ze dosla ms 🙂 ale preco ides na kontrolu az na 4 den? nechcela si ist uz zajtra radsej?

leonie777
18. nov 2013

@adulka1979 silno ti drzime palce, urcite to vyjde a nech ti minimalne jedno vlozia 🙂

leonie777
18. nov 2013

@majkulik mam sa normalne, dnes 2 den od vkladu, tak sa citim super, miestami az zabudam ze som bola na vklad, tak sa musim krotit v pohyboch a aktivitach radsej 🙂 ako sa citis ty??? uhniezdenie prebieha kedy? to by sme mali nieco citit? tiez by som najradsej pockala na test krvi ... ked som bola na iui, tak som tomu verila ze to vyslo, lebo som mala ducha na teste a krv negativna, tak som bola sklamana ... teraz budem tiez radsej testovat a ked bude len duch, tak si nebudem robit aspon nadeje 🙂 to ci testujeme alebo ne, aj tak na skutocnosti nic nezmeni ... zelam ti silne kolajnicky a hlavne pozitivny vysledok! a potom chcem aj ja 🙂

leonie777
18. nov 2013

@sarah00 pozri sa do protokolu co su dostala, vsetky to tam mame tusim tak, ze kontrola 2-4 dc cez ms, takze zajtra sup sup na kontrolu a pridaju ti hned aj dalsie injekcie 🙂 necakaj do stredy

sarah00
18. nov 2013

@janan82
@leonie777 no ja som myslela, že stačí ten 4. deň a bolo by to pohodlnejšie, predsa len na ten 4 deň už ms nie je taká silná, ale radšej pôjdem teda zajtra. nech niečo nezanedbám

leonie777
18. nov 2013

@sarah00 hej, len oni ti potrebuju merat hladinu hormonov v krvi a celkovo prehliadka cez ms a ja som uz od 4 dc mala dalsiu injekciu a potom tusim od 7 dna aj tretiu, pozri si ako to mas v protokole ... nechcem byt mudra ale chod zajtra radsej 🙂

mauerka
18. nov 2013

@sarah00 Ja som bola 3.DC

sarah00
18. nov 2013

@leonie777 áno, mám to aj ja tak. 4. DC by som mala začať pichať puregon, to mi kázal priniesť so sebou, že mi ukážu ako a od 7DC mám už aj menopur. idem zajtra,už som sa aj s mm dohodla, lebo on ma vezie, na zajtra. ďakujem Vám 🙂

mauerka
18. nov 2013

@leonie777 Uhniezdenie nebudes citit 🙂 a v tvojom pripade - ak mas byt tehu, tak uz aj si - dva dni po vklade s PK je uz embryo uhniezdene

janan82
18. nov 2013

@leonie777 Ja som počas uhniezďovania nič necítila, len som mala slabučké špinenie na čo ma upozornila aj sestrička po vklade, že nech sa potom nezľaknem.

leonie777
18. nov 2013

@mauerka to naozaj? myslela som ze to par dni trva 🙂 lebo okrem takej slabsej bolesti podbruska necitim vobec nic a stale cakam, ze uhniezdenie pocitim, alebo sa prejavi slabym krvacanim 🙂 joj baby drzte palce aby to vyslo ... este som sa ta chcela opytat, ci nevies ako to je v gf, lebo do spravy o vklade som nedostala ziadne info ake embrio vkladali ... len embriologicka povedala, ze ma 100 buniek, ale nic viac ... dnes si volam, co ostatne ci este budu mrazit tie co zostali ...
@janan82

leonie777
18. nov 2013

@sarah00 tak drzim palce, nech to dobre dopadne vsetko

mauerka
18. nov 2013

@leonie777 oni velmi nechcu hovorit, akej kvality je embryo...ja som sa na to vyslovne musela pytat, inak by ma tym "nezatazovali"...ale aj tak to je jedno - nase bolo "3-jkovej kvality", teda nic moc a vidis to... asi aj preto nechcu hovorit, lebo zena sa potom velmi upne na to, ze "ved mi vkladali ukazkovu blastocystu...." alebo naopak ako nam "tak to nevyjde urcite, slabe embryo..."
Nie je to len o kvalite embrya, vyssia moc...

leonie777
18. nov 2013

@mauerka hej, to je pravda, ale tak su to informacie, ktore by ma aj dobuducna zaujimali z ineho hladiska ... no co uz ... snad aspon oni to maju v mojej karte co vkladali 🙂 inak strasne to leti, ked vidim, ze ty uz si 32 tt ... ako sa citis? uz vies kde budes rodit a tak? ... ja uvazujem velmi silno o tom, ze ak toto ivf vyjde, tak zmenim gynekologa a nebudem uz chodit do kocha ...

majkulik
18. nov 2013

@lesik ak nepride do 14. tej injekcie, tak nabehni do GF

majkulik
18. nov 2013

@zuzkagal do prace chodim elektrickou o 05:04 🙂 mam tu klud

majkulik
18. nov 2013

@leonie777 ja som uhniezdovanie necitila. nam embryologycka povedala, ze druhy den je najdolezitejsi, ze vtedy basa to malo uchytit. takze uz je to tam - verim tomu.
ty si u kocha? iha. Ja chodim k sukromnemu gyndosovi a neviem si vynachvalit.
Inak mne vkladali vraj "uplne ukazkove" 100 bunkove. druhe bolo pomalsie, to malo iba 50, ale nechali to dovyvijat a potom zmrazili. takze my mame 5 mraziacikov.

majkulik
18. nov 2013

@sarah00 aj ja som mala v protokole ze medi 2 a 4 dnom na kontrolu a od 4. dna pridat dalsiu injekciu. takze skorsia kontrola to neurichli. Drzkaj sa, nezavidim ti, ze to mas este vsetko pred sebou. ono to sice uleti ako voda, ale ja som vazne velmi rada, ze uz mam po tom.

majkulik
18. nov 2013

Baby, inak klobuk dole vsetkym, co sme donutene to takto riesit. je to tazke. posielam vam vsetkym anjelika nadeje a dobrych sprav a vela vela sily do riesenia tohto tazkeho obdobia a vytrvalost a odhodlanie nevzdat to. 😲

sarah00
18. nov 2013

@majkulik hej, veď práve tak som myslela, že mi rovno aj tú injekciu puregonu možno pichnú, keď mi to chcú ukázať, ale veď to je už jedno, pôjdem zajtra 🙂 a budem mať za sebou ďalšiu métu 😀 len nesmiem puregon zabudnúť. ozik berie sa aj krv, či len sono? a ešte som sa chcela spýtať na platenie, na tom papieri je napísané zaplatiť na recepcii v hotovosti. neviete, či sa dá aj kartou? či mám mať radšej hotovosť? myslím tých 105 evri, lebo to som ešte neplatila @leonie @zuzkagal @adula1979

mauerka
18. nov 2013

@leonie777 Mne to teda neleti... skor naopak. Dakujeme za opytanie, mala je podla dokiho mensia ako by mohla byt, tak nas sleduju castejsie, ale inak sa zda ze OK.
V Kochu ich velmi nepoznam, moj dr. je Kajaba v Karlovke a nemenila by som za nic.
http://www.lekar.sk/675/mudr-jozef-kajaba/hodno...

mauerka
18. nov 2013

@sarah00 da sa aj kartou tych 105€, nemusis hned zajtra, len aby to bolo pred transferom

leonie777
18. nov 2013

@majkulik tak aj mne vkladali vraj ukazkove 100 bunkove 🙂 no ale nikto mi nepovedal, ze uhniezdenie je na druhy den, lebo povedala ze den vkladu pocitame ako den nula 🙂 na krv idem na 10 den ... takze ak sme tehule tak uz sme teraz 🙂 teda ty si uz urcite a ja dufam zacinam byt tiez 🙂 vcera som sa setrila, a dnes som v praci ale setrim sa tiez a vela vela pijem 🙂 hej, som u kocha, ale chcela by som chodit nejakej super mladsej lekarke porodnicke ... velmi sa mi inak paci Dr. behunova, robila mi opu a zda sa mi skvela, keby mala ona aj ambulanciu, tak ju urcite chcem ... najblizie sa spytam, ked pojdem do gf na krv ... po 11 volam, ze kolko embrijok mi este mrazili ...

sarah00
18. nov 2013

@majkulik ĎAKUJEM, aj Tebe prajem veľa sily 🙂 Ja keď niekomu popisujem tento proces, tak každý len híka. no kto si to nezažil, nepochopí ☹ a moja svokrička dobrá, tá keď mi má ísť pichnúť injekciu, tá je z toho hotová, vidieť ako jej to je ľúto. Lebo veľa žien k nám chodilo, ktorým pichala injekcie a teraz to má aj doma ☹ ale ten výsledok stojí za to 🙂 🙂 🙂 🙂

sarah00
18. nov 2013

@mauerka dík, zaplatím to zajtra, nech mi to odbúda, veď na toľko vecí treba myslieť. ešte musím na interné a k notárovi podpisy. a neviem, čo som ešte zabudla 😀

leonie777
18. nov 2013

@mauerka dakujem ti za tip 🙂 drzte sa s malickou, kedy mas termin v januari?

majkulik
18. nov 2013

@sarah00 na prvej je len sono a na ostatny aj aj.

majkulik
18. nov 2013

@sarah00 my sme vsetko platili kartou. nenosim vysoku hotovost pri sebe.

zuzkagal
18. nov 2013

dievcata takze transfer sa kvoli ohss odklada o mesiac ale ze skor to dr vidi na januar.po vianociach... takze tak.nie som smutna.lebo ohss ma tak vycerpal ze som sa vkladu bala ze by sa male neujalo.pockame si.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre