PK - predĺžená kultivácia. Aké sú štatistiky?

boncusik
2. dec 2008

Ahojte holky založila som túto témičku, lebo mám z toho chaos či je lepšie PK alebo nie?
prosím ak máte nejaké informácie ohladne výhodnosti PK ev ET na 3 , 4 ev 5 den sem s nimi
práve sa chystám na OPU a neviem čo si mám dat a kedže je to už moje 5.IVF tak už nechcem nič pokazit 🙂

fantinka
20. mar 2013

Super baby, ja som mala prvýkrát bez PK, nič... druhýkrát s PK, nič... takže výsledok - že je to jedno asi...

pancuska
21. mar 2013

@isabellaa tak gratulujem!! je to tam!!! 🙂 davaj na seba pozor a drzte sa!!! 😉

pancuska
21. mar 2013

@fantinka ahoj citala som v tvojom pase ze pijes alchemilkovy caj? ja by som ti doporucila caj GYNASTAN,dostanes ho v lekarni a je velmi dobry!! Obsahuje aj alchemilku,mam ho od bylinkarky,povedala ze samotna alchemilka na zaciatku moze sposobovat potraty v gynastane je tych byliniek viac a je to pre zeny!! drzim palce na KET!!!

fantinka
21. mar 2013

@pancuska ale aj vtedy ked ho beriem iba pocas ms?

pancuska
21. mar 2013

@fantinka no ja som tento Gynastan pila cely cyklus a cez ms uz nie.... upravuje zenske veci ...a ak by si ho zacala pit,ako ze by si sa roshodla vyskusat tak potom ked ti pojdu robit KET tak ho uz nepi....ja som ho pila len do ET nejak 2 dni pred ET som prestala...a verim ze ma nieco do seba!! pretoze mne upravil menzes a nemala som potom ani bolesti pri ms a rastli mi pekne folikuly a sliznica maternice...

foxy13
3. máj 2013

ahojte baby,je tu niektora co ma mrazacikov a su starsie ako 3 roky? a podarilo sa z nich najky cloviecik?prosim odpoved na email tu som len obcas. dakujem foxy13(a)azet.sk

lenka54321happy
15. jún 2014

lenka54321happy Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat otazku....
Mam zamrazene 3 expandovane blactocysty, ktore ale neboli zamrazene na 5ty den, lebo sa pomalsie vyvijali ale az rano na 6ty den....
Mate niektora s tym skusenosti?
Obavam sa teraz ze kedze sa pomalsie vyvijali, tak sa neuchytia...
Vkladali Vam niekomu 6dnove blactocysty?
Dakujem velmi pekne
L x

jasna
16. jún 2014

@lenka54321happy je jedno, či sa mrazili na 5. alebo 6. deň...neznamena to, že ak na 6., tak su menej kvalitne...takze klud...vsetko dobre dopadne 🙂

smejka999
13. mar 2015

prosím Vás, keď mám napríklad 5 embryí a cena v CAR za predĺženú kultiváciu je 150€ - to znamená, že budem platiť 5 x 150€, alebo cena 150 € je už konečná pre všetky embryá? ďakujem ze odpoveď.

candour
13. mar 2015

@smejka999 konecna pre vsetky

seginiatko
21. júl 2015

Ahojte baby, zaciname aj my toto riesit. takze odporucate dat si co najdlhsiu kultivaciu ? teda aspon tych 5 dni ? vdaka

saandy123
24. júl 2015

Ja som mala 9 a pri predlzenej kultivacii zostali 4. Podarilo sa az to posledne, ktore sa bolo pomalsie, ale teraz je uz vsetko ok. Asi sa mu viac pacilo u mna ;)

ronaldoboss
26. apr 2019

@isabellaa čo znamená pk?

ronaldoboss
26. apr 2019

@boncusik pk čo znamená?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre