Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

neviem o tom asi nie 😎

ixi
autor
4. máj 2009

dafy si tu? mna tak boli budmerica 😝

mirus25
4. máj 2009

to je dosť nepríjemné keď ťa bolí hlava. ja taký čas ani neviem zaspať.

ixi
autor
4. máj 2009

mirus ja mam stu moju hlavu stale dajake problemi od malicka

ixi
autor
4. máj 2009

idem si asi radsej lazkat tak sa mi majte dobru nocku a sladunke snicky papa zajtra 😵 😵

mirus25
4. máj 2009

to nieje dobré. 😖

mirus25
4. máj 2009

ahoj ixi. a pekné sníčky. o bábatku. 😀 😉

dafy
4. máj 2009

ixi tu som ale ty uz asi nie

melisska
4. máj 2009

ahoooooooooj, no vy spisovateľky 😀 😀 😀 uz vas 10 minut len citam 😝

veverička je mi to luto ☹ , ale ako ixi napisala po smutom dni pride vesely a aj ty ozijes a budes sa tsit na algidky, moja preboli vsetko, aj toto,co ti napisem, sama sa s tym tazko vyrovnavam.

kukulik ano ides aj na UTZ 😉 aby sa ti pozrel ci si vporiadku-cysty a tak 😉 alebo ti chce vidiet markizu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja tiez musim kupit kondomy, 😀 ale v stanku ma lacnejsie, tak zajtra skocim tam 😉

ixi dnes som bola taka nevozna ze by som sa potrhala, ale uz som to zo seba hnusobu vyhnala, no pomohla k tomu aj robota 😠 este ze idem a PN 😉

dafy a co fajcis? 😀 😀 😀

melisska
4. máj 2009

Dievcatka asi uz buvate alebo nicite zrak pred telkou, tak dobru nocku a nech sa vam sniva o detickach, rybkach 😉

kukulik30
4. máj 2009

ja este nebuvam 😉 ale uz idem 😀

vevericka, velmi ma to mrzi 😔 taky je zivot, co narobime, musime ist dalej...ved chceme babo 😵

kukulik30
4. máj 2009

melisska,teraz som si spomenula, ze mame este nejaky jahodovy,lebo pri upratovani sme nahodne objavili, len neznam , ci ne po zaruke 😀 😀 😀 asi radsej poslem kupit MM nove, aj take bude treba aspon 2 balenia 😀

ixi
autor
5. máj 2009

dobre rano splniecka kukulik dnes sa drzkaj 😎 😎 😎
...mimochodom moj test dnes sa hra na sneh 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢 ak som aj tusila.. ☹

ixi
autor
5. máj 2009

ja asi nikdy nebudem mat babetko 😔 😢 😔 😢 😔 😢

ixi
autor
5. máj 2009

ale ak spravna ixina bojujem dalej len ako ☹

mimusa4
5. máj 2009

dobré ráno..ixi ty už testuješ?
kukulik aj ja držím palce tak ako všetkyyyyy.

mimusa4
5. máj 2009

ixi práve som pozerala kt. deň si a ty už plačkaš, tak to nechcem počuuuť, ... máš myslieť pozitívne a veriť!!

ixi
autor
5. máj 2009

mimmusa som 7 den ja viem ze sa moze stat ze to bude este ok ale tento test ma vyhodil z miery

mimusa4
5. máj 2009

😠 tak ak budeš robiť ďalší tak až na 10 deň..ok? nechcem aby si bola smutná 😖

kukulik30
5. máj 2009

ixi 😔 ale to este nemusi znamenat negativny vysledok..vet tomu!vies dobre , e minimalne tieniky sa objavia vo vycsine az na 9.den 😉

ixi ja idem az zajtra 😕 nie dnes

ixi
autor
5. máj 2009

kukulik ja som bola natom ze dnes 😀 😀 😀 a testy ach tie testy ja uz asi neverim ze mne vide dajaky ket 😖

mimusa4
5. máj 2009

ixi dostaneš na riť 😠

taella
5. máj 2009

ahojte ,
dnes sa mi podarilo uspať drobcov ešte po šiestej , tak mám trochu čas na vás 😉

gratulujem novým tehuľkám 🙂 🙂 🙂

ixi najlepšie by bolo keby si vôbec netestovala . Aj mňa to veľmi ťahalo , ale manžel to vtedy zatrhol ☹

Aj my pôjdeme asi zajtra do SPLNu , ukázať čo sa im podarilo stvoriť 😀

ixi
autor
5. máj 2009

ked ...tak dobre 😀 😀 😀

kukulik30
5. máj 2009

ixi, ale coby nevysiel...pozri, treba naozaj mysliet pozitivne.. ak ak sa to nahodou nepodari, tak mas stale moznost ist na dalsie IVF, si mladucka, neboj babatko uz urcite aj na teba caka, pride cas , ked si ho budes drzat aj ty v naruci...
nie vzdy vsetko vyjde , tak ako chceme my...bohuzial je to tak 😔 , ale nastastie sme zdravi, mas skveleho manzela, tak hlavu hore, spolu to prekonate a budete bojovat 🙂 ...aj ked ja stale verim, ze nebude treba a tvoj testik nakoniec ukaze //len o par dni neskor 😉

ixi
autor
5. máj 2009

kukulik ja som myslela ze do tretice.... uz som ticho 😀 😀 😀

kukulik30
5. máj 2009

taella, tak to by sme sa aj mohli stretnut..aha,len vy asi pojdete az po tom navale na UZV, vsak? tak to asi nevyjde, nevadi, mozno na seba nikedy nahodne natrafime v KE 😀

ixi
autor
5. máj 2009

taelka ahoj no co uz somnou narobis no sestricka sa uz na teba tesi 😎 😎 😎

mimusa4
5. máj 2009

taelka tie tvoje malinké sú už také veľké, ako to letíííí 🙂 😅 😀

ixi
autor
5. máj 2009

beres aj dajaku fotecku? aj filipko tam uz ma 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre