Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
5. máj 2009

a ste hend druhe v poradi kto to vie, prvy bol mangel 😀 😀 😀

kukulik30
5. máj 2009

jajka,ani nemysli na take veci ....musis verit, ze vsetko je fajn a bude aj srdiecko 😵 😵 😵bojovnicek chce predsa spokojnu maminku, nie ustrachanu... drzim palce 🙂

jajka27
5. máj 2009

lyndus...gratulujem,užívaj si ten nádherný pocit a veľký nával pozitívnych emócií 🙂

katy2
5. máj 2009

lyndus, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵
tolko novych tehuliek 🙂
jajka, ahoj, nemysli na zle veci.... opatruj si fazulku...... 😵 este neviem, ci sekcia bude v spinalke alebo v celkovej... este mame cas 😉

lyndus
5. máj 2009

juj babulky, tesim tesim tesim 😀

jajka27
5. máj 2009

katy...stále si ju hladkám a prosím ju,aby vydržala 🙂
ešte som sa vás chcela opýtať,či nevadí,keď si dám večer utroš a asi o dve hodiny sa zobudím a musím ísť cikať...stihne účinkovať? 🙂

mirus25
5. máj 2009

lyndus prípájam sa k blahoželaniam. To je fakt super. 😀 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

jajka neboj bude vsetko dobre aj fazulke sa u teba isto paci 😵 😵 😵 😵

lyndus
5. máj 2009

dakujem mirus 🙂 jajka, urcite bude ok, je to bojovnicek 😀 treba pozitivne mysliet 😉

ixi
autor
5. máj 2009

lyndus ty si ktor den testovala 1krat?

lyndus
5. máj 2009

babulky,po akom case od zistenia tehotenstva ste zacali s tehu vitaminom? okrem kyseliny listovej samozrejme

katy2
5. máj 2009

lyndus, ja som brala calibrum babyplan este pocas stimulky..... az do 13tt a potom som presla na calibrum mami a to beriem doteraz......

lyndus
5. máj 2009

ixi 9. bez dna transferu a bol tam len tienulicek, ukazal sa az po testovani, nechala som test v kupelni a ked som ho sla o 2 hodky vyhodit, bola tam ta druha ciarka...10. citlivost

lyndus
5. máj 2009

mno ja som zacala brat GS Mamavit od nedele, urcite mu to neublizi 😀

lyndus
5. máj 2009

katy a byvalo ti zle prve mesiace?

katy2
5. máj 2009

lyndus, neublizi... len to netreba prehanat.... staci 1x denne 1 tabletka.... a papat hlavne vela ovocia a zeleninky.... a kyselinu listovu si daj potom predpisat u gyn. Ta na predpis je cista, lepsia a hlavne lacnejsia.... 😉

katy2
5. máj 2009

od 6tt do 13tt som stale vracala.... 😝 a potom uz len tak sporadicky.... este aj teraz sa mi stane, ze zvraciam.... 😉

melisska
5. máj 2009

lyndus blahozelaaaaaaaaaaaam 😵 to su spravicky 😀

lyndus
5. máj 2009

sak samozrejme, iba jedna tableta denne a ja zjem ovocia a zeleniny na tony, toho sa nebojim 😀 mno este pred transferom mi taku dali v jednej lekarni, take mrnave tabletky...teraz beriem taku so zelezom a B-ckami

lyndus
5. máj 2009

meliska dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 mno moja sesterka vracala do piateho mesiaca, tak sa mam asik na co tesit hehehe

katy2
5. máj 2009

melisska, ahoj 🙂
lyndus, ono KL dostat aj v lekarni, len ti z vlastnej skusenosti radim, aby si si ju neskor dala predpisat..... jeden druh je na predpis a je to aj lacnejsie... aj v nemocke ju davaju....

lyndus
5. máj 2009

a ako dlho sa chodi do centra na kontroly?

katy2
5. máj 2009

na uzv sa ide cca v 6tt, tam sa urci pocet plodov a cca v 8tt sa potvrdi akcia srdiecka.... potom uz zvykne posielat k obv. gyn. ale myslim, ze je tam este jeden uzv v 10tt .....

lyndus
5. máj 2009

ano, sestricka vravela ze o 2 tyzdne utz... sa tesim 🙂 ale myslim ze podla HCG to bude 1 fazulka...aj tak super, len nech pekne rastie 😀

katy2
5. máj 2009

asi bude jedna fazulka, ale uzv sa robi, aby sa vylucilo mimomaternicove tehu a pod. 😉

jespera
5. máj 2009

Lyndus blahozelammmm, je to krasny pocit ze..aj ja idem na ultrazvuk o dva tyzdne, a podla tej hodnoty - by to malo byt jedno babo..
Ja som aj minule rozmyslala - ake by to bolo s dvojickami, ved len ked sledujem kamosky s jednym, maju stale plne ruky prace a dve ..ajajj, v kazdom pripade som rada ze ti to vyslo a uz len davat na seba pozor.
Ja som dost unavena + prsia..ine nic..

Zdravim vsetky snazilky - drzte sa.

katy2
5. máj 2009

jespera, ahoj 🙂
a tehulky nezdravis? ☹ 😉

dafy
5. máj 2009

lyndus sice nam to bolo jasne ze si tehula 😀 ale teraz je to take oficialnejsie takze gratulujem 😀 😀 😀

ixi nebud nestastna ja som ti pisala vcera ze este netestuj mala si pockat aspon do štvrtka

zacinam mat uz aj ja depky ze mi to ani tentoraz nevyjde 😖 😖

lyndus ty si bola teraz po KET??

dafy
5. máj 2009

zajacik len mi neposielaj ms na stvrtok lebo potom to nestihnem v piatok totiz nerobia 😀 😀 😀 😀

lyndus
5. máj 2009

jasperka Dafy dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 jasperka ja som tiez iba unavena, trosilinku prsia, ale skoro vobec a sem tam ma napne... a dvojky su sice nadherne, len si fakt neviem predstavit, ako by som to zvladala 🙂 dafy ano po KET som bola 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre