Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
6. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej taella mas nadherne dvojky 😀

ixi
autor
6. máj 2009

dobre ranko splniecka taelka deticky su take nadherne zlatucka mnam mnam na spapanie 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lyndus
6. máj 2009

ze ixi 🙂 aj ked to musi byt riadna makacka teda take dve zive striebra zvladat 😀

katy2
6. máj 2009

Dobre ranko 🙂
taella, drobci su nadherni, krasne rastu 😵 uz som vas davno nevidela, musim vas vystriehnut, aby som sa zasa pokochala pohladom na malinkych 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

no ako kocky vybuvane???? 😵

ixi
autor
6. máj 2009

katy ke d sa ide na dalsie ivf tak aka je tam pavza pol roka?

lyndus
6. máj 2009

mno celkom to uslo 🙂 myslim to buvanie 😀

ixi
autor
6. máj 2009

ako sa citis 😉

lyndus
6. máj 2009

idem varit kapustnicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam hehehe 😀

lyndus
6. máj 2009

celkom fajn, len mam nejaky divny zaludok 😕 vecer ma bboleli krize a teraz trosku brusko, ale inac pohodka 🙂 a ty ako moja?

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus si sa navnadila 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

tak ja sa necitim nijak 😒 no ale nepredbieham udalosti...

katy2
6. máj 2009

ixi, ty sa teraz kam chystas? 😀 ved mas chrustiky v brusku a uz chces 2.IVF? 😕 Vydrz, pockaj na vysledok....
My sme na 2. IVF sli po 2.ms od neuspesneho KET..... ale vravi sa, ze apuza by mala byt nejake 3 mesiace aspon - medzi IVF....

ixi
autor
6. máj 2009

kocky inak drzte sa v splne 😀 😀 😀

lyndus
6. máj 2009

ixi navnadila je slabe slovo...vcera som cely vecer basnila o tom, jak si budem dnes varit kapustnicu a ako sa ja tesim, az manzel na mna divne pozeral 😀

ixi
autor
6. máj 2009

no to ta asi lapaju tehotenske chute 😀 😀 😀

lyndus
6. máj 2009

jo jo babule, drzime palceky v splne 🙂
Ixi ja som 8 den po KET tiez nist necitila, takze pohodka 🙂 ako brusko? niesi nafuknuta alebo tak?

ixi
autor
6. máj 2009

mima 263 aby som nezabudla len pekne si tu snami pismenkuj 😉 ja tiez neviem niekedy kto ocom pise co mysli ale to je uz tak dakedy si pisem aj sama zo sebou 😀 😀 😀 😀 ked budes sa castejsie zapajat tak sa ti bude aj lahsie pisat 😀 😀

lyndus
6. máj 2009

mno mozno trosku, ale ja kyslu kapustu zboznujem aj tak, takze nist prekvapive 🙂 skor ma zaraza, ze som od vianoc kapustnicu nevarila...u mna dost divne 😀

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus som uuuuuplne normalna 😠

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus len sa npapaj zakial ti nebiva zle 😉

deny3
6. máj 2009

dobré ráno 🙂 🙂
hneď zrána ste nejaké ukecané, tá kapustnica je dobrý nápad, jednoduché a sýte jedlo, len kto má vydržať potom tie prdy?
inak ja zatiaľ nemám žiadne zvláštne tehotenské chute, aj nevoľnosti ma obišli.

katy2
6. máj 2009

ixi, nepozoruj sa.... ja som necitila ine priznaky pri neuspesnych pokusoch ako pri uspesnom..... Bolo to uplne rovnake.... 😉

lyndus
6. máj 2009

a uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne tehotna hehehe, sak pockaj, jak budes cakat dvojky 😀

ixi
autor
6. máj 2009

necham to na osud 😎

ixi
autor
6. máj 2009

ja dnes spravim zapekany karfiol mnam mnam a dajaku polievku este som sa nerozhodla asi hraskovu 😝

lyndus
6. máj 2009

deny to je fuk, ja som nafuknuta tak ci tak, takze je to v podstate zajedno 😀 a stastna to zena,z e ti nebolo zle, aj ja by som chcela 🙂uz si si asi vydychla, ze? 17 TT by uz malo byt secko v pohodke, ja sa uz tiez tesim, ked budem v takom stadiu, malo by to byt niekedy v auguste, to budeme mat s manzelom 3 vyrocie svadby 😀

ixi
autor
6. máj 2009

deny to je super ze ti nebyva zle ked si spomenie ako byvalo katy chuda moje tak nic moc

katy2
6. máj 2009

ja idem po straaaaaasne dlhej dobe do pracicky potvrdit matersku a ukoncit PN..... Este ma s bruchom nevideli.... a to bude prave velka prestavka, tak aj decka budu zvedave 😉 a urcite dostanem ukoncenie pracovneho pomeru od jula 😠 nepredlzia mi zmluvu, ked som na MD....

deny3
6. máj 2009

hej nevoľnosti neboli, ale ostatné problémy sa na mňa lepia, dnes idem na genetiku.
katy ty si bola tiež, čo bude Dankovčík chcieť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre