Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

deny tebe vkladali 3 embryjka? si si pytala?

lyndus
6. máj 2009

ixi, ja mam tiez rada zapekane veci, ale radsej brokolicu, ako karfiol, nejako mi je simpatickejsia ci co 😀 ako robis ten karfiol?

katy2
6. máj 2009

ixi, ty si to este pamatas, ako som grcala? 😀 😝 to bola sila.....

ixi
autor
6. máj 2009

a co sa ne teba lepi zlatik? 😕 stalo sa ti nieco?

lyndus
6. máj 2009

Dankovcik je vraj super odbornik... deny nieco vazne?

ixi
autor
6. máj 2009

katy hej pamatam az moc dobre 😀 😀 😀 ako si nevedela co uz mas zjest....

katy2
6. máj 2009

deny, ja som u dank. bola v 20tt na morfologickom uzv.... v 17tt som bola na tripple testy u mojho gyn a tie dopadli zle....

deny3
6. máj 2009

ano ixi tri, ale to len preto, že viacej nebolo a jedno sa vraj neoplatí zamrazovať. Dve sa uchytili, ale iba jedno bojuje ďalej. Ale ty sa ixi neboj, tebe to vyjde aj s dvoma, si ešte mladučká, všetko je také čerstvé u teba, ja stará rachetľa.

lyndus
6. máj 2009

inac kamoske pri grckani najviac pomahali Tic Tac, asi si nakupim za vagon 😀 prve 4 mesiace zila len na ovoci a ladovej kave 😀 inac som citala, ze vraj kava pomaha proti nevolnosti v tehu

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus ja vecsinou miesam karfiol aj s brokolicou ale nemali tak nech sa daju vypchat 😀 😀 😀 😀
normalne uvarim ho v slanej vode do vymastenej zapekacej misule to potom supnem rozsprudlujem vajka do kt,dam koreninky a pstruhany syr zamiesam zalejem na vrch to postruham este syrom a sup do rurky 😀 😀 😀

deny3
6. máj 2009

no mne tiež vyšli triple testy zle, 1:250, ale lekárka ma uisťovala, že to nič, to len kvôli veku a svoje zohral aj ten syndróm miz. dvojčaťa. Ale pre istotu ma poslala aj na genetiku, tiež som koncom mája objednaná na veľké sono, no uvidím, možno sa dozvieme aj dnes pohlavie, vlastne sa teším, už skoro dva týždne som malé nevidela.

ixi
autor
6. máj 2009

deny stara je len cesta 😠 😠 😠 ja sa len tak pytam ja by som aj trojky chcela ale som nizka tak neviemale zato baba jak sa patri 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

deny a kelo mas roky ked si taka ako cestA????? 😀 😀 😀

katy2
6. máj 2009

deny, mas lepsie vysledky tripple ako ja.... 😉 (1:200)
a kam ides na genetiku?

ixi
autor
6. máj 2009

LYNDUS A MOZNO ZLE TI ANI NEBUDE

deny3
6. máj 2009

baba som aj ja riadna, vlastne som dve. Ja som tri nechcela, bála som sa, čo ak sa uchytia všetky, ako sa koja trojičky?

ixi
autor
6. máj 2009

babulky vase babuska budu zdravucke 😵

ixi
autor
6. máj 2009

deny no nastriedacku 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

aspon by si dostala od statu pampersky 😀 😀 😀

katy2
6. máj 2009

ixi, to vies, my starenky nezapadame do tabuliek 😀

ixi
autor
6. máj 2009

jake starenky 😠 😠 😠 😠 este mate daleko do staroby este vam treba babulky vychovat 😵 😵 😵

ixi
autor
6. máj 2009

no ja mam 23 a uz stresujem vidis aka som hlupa 😎

deny3
6. máj 2009

ixi budem mať v auguste 39, takže toto IVF musí vyjsť, druhé bábo si budeme musieť celé uhradiť, ale budeme skúšať hneď ako sa bude dať aj prirodzene.
idem k Dankovčíkovi, ale či tam bude on alebo Muránska neviem, lekárka vravela, že mám trvať na ňom.

katy2
6. máj 2009

ale pre gynekologov sme uz starenky..... co uz, oni maju ine tabulky..... 😀

ixi
autor
6. máj 2009

ja sa bojim len toho ze dufam ze mi tam po tom kyrete nic nedorafali lebo odvtedy spinim pocas cyklu a.....

ixi
autor
6. máj 2009

deny budem drzat palceky nech to dobre dopadne 😉

ixi
autor
6. máj 2009

katy tak nech sa daju vypchat 😀 😀 😀

katy2
6. máj 2009

deny, drzim palce 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

kolko krat vlastne zena moze ist na transfer?????

deny3
6. máj 2009

no jedine na striedačku, ale kedy sa potom spí, je a to ostatné? to musí byť strašné, kamoška má dvojičky a videla som, čo to obnáša. Na ulici stretnúť, no krása, ale mať to doma, to radšej po jednom postupne.
Hej ixi stresuješ, ja a Katy máme právo stresovať, ty ešte nie!!!! čo môžeš vedieť, ako sa pohne veda o 10 rokov? ale tvoju túžbu po bábetku chápem, už aj mne sa sníva, raz mám dievča, potom chlapca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre