Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
6. máj 2009

ixi, ta transfer mozes ist kolkokrat chces.... kym mas mrazaciky, alebo kym ti preplaca poistovna IVF, ale aj potom, kym mas peniaze ako samoplatca..... Vlastne moze sa skusat, kym nie je zena v prechode alebo kym ma maternicu....

ixi
autor
6. máj 2009

katy a predtym ste sa s mangelom snazili len prirodzene ci ste aj dakde chodili??

katy2
6. máj 2009

ja som sa neskoro vydavala.... apotom sme skusali dost dlho prirodzene a az v auguste 2007 sme sli do SPLNu....

ixi
autor
6. máj 2009

deny ide o to ako si deti naucis ja ked mam v praci 15 deti tak musime mat v tom dajaky sistem lebo by inak vsetky stale plakali 😀 😀 😀
katy dik 😀 😀 deny ja nestresujem vies to je skor ta tuzba a to ze ja som nonstop s detmi

deny3
6. máj 2009

katy - ja mám momentálne šťastie na lekárov, ani jeden ma neberie ako starú prvorodičku, Dankovčík srandista, že on je starší a za starého sa rozhodne nepovažuje, a moja lekárka ma tiež ukľudnila, že má prvorodičky v mojom veku, že nie som žiadna rarita.

ixi
autor
6. máj 2009

katy ale ja len tak 😉 dolezite je ze mas pod srdieckom hanicku 😵 😵 😵
deny ja si myslim ze budes mat chlapceka 😵 😵 😵

katy2
6. máj 2009

deny to je pravda, ale vysledky mame ake mame prave kvoli veku a ich tabulkam... to nepusti.... a aj na amnio ma hnali kvoli veku... ale odmietla som.....

deny3
6. máj 2009

ixi prečo? poteším sa všetkému, ale akosi dúfam v dievčatko, neviem prečo.

ixi
autor
6. máj 2009

deny neviem ja si tak myslim potom daj vediet ale ked tak ti prajem dievcatko 😎

ixi
autor
6. máj 2009

a ja chcem uz od skolky dvojicky ako keby som to tusila 😀 😀 😀

dalida
6. máj 2009

Dobre ranko, kocendy. 😉 Som tu iba na skok pozdravit vas a idem varit obedik, aby som mala potom casik uckat sa na skusku 😕 😝 Pekny dnik, este sa stavim. P.s. Taelka, deturence su nadherne.. Akurat mi sestricka vcera hovorila, aka je stastna, ked sa mamicky zastavia s babatkami... vraj jedno babtko ju zacalo aj zvadzat 😅 Asi dvojmesacne... ked si zdvihalo nohavicu a ukazovalo jej nozku, kolienko 😅

ixi
autor
6. máj 2009

katy prisla ti dakedy kontrola???

ixi
autor
6. máj 2009

dalida ahoj to aj mne rozprvala 😀 😀 😀 a kolko si mala tych zmrzliniek ako sa rozmrazovali??? 😵

dalida
6. máj 2009

Ixinka, rozmrazovali tri, dve prezili a tie aj vlozili. 😉

katy2
6. máj 2009

dalida, ahoj 😵 opatrujte sa 😵
ixi, nie kontrola mi za cely cas od septembra nebola... 😉

deny3
6. máj 2009

amnio som odmietla aj ja, nevidím dôvod, veď NT je 1,2 mm, až nad 2,5 mm je downov synndróm, a presne oni majú akési tabuľky a vzorce a surovo idú podľa nich, potom to vyzerá, že žena okolo 40 tky ani normálne dieťa nemôže mať.
ak sa dnes bábo ukáže, dám večer vedieť.
inak väčšina mi praje chlapca, nechápem.

katy2
6. máj 2009

ozaj, STEVA, drzim palce na kontrolu 😵 😵 😵 daj nam potom vediet, ako si dopadla.... drzim palce 😵 😵 😵 uz je to tu, finale a jakubka budes mat pri sebe 😵 😵 😵

dalida
6. máj 2009

Katy, dakujem. Aj ty sa drzkaj s Hankou... cochvila ju budes drzat v naruci. 😀

deny3
6. máj 2009

vraj je veľa ľudí na PN, tak tehotné vynechávajú.

lyndus
6. máj 2009

dalida, len davaj pozor na bambulky, nech sa im u teba paci 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

preco mne sa tak zle rozmrazuju???????? aasi nie su take kvalitne ked som mala tolko vajok 🙄

ixi
autor
6. máj 2009

dalidka a kolko ti este ostalo?

ixi
autor
6. máj 2009

mne uz len 3 😉

deny3
6. máj 2009

koľko vajíčok si mala ixi?

ixi
autor
6. máj 2009

28 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

16 sa mi oplodnilo 2 vlozili potom rozmrazili 5 a teraz muselia az 6 a este 3 mam

lyndus
6. máj 2009

ixi, ja som mala 16 vajicok, 10 embriok a tiez mi ostali uz len tri... museli my teraz 5 rozmrazit, aby som mala 2...manzel by velmi chcel chlapca, tak som sa smiala, ze chlopi vymrzli a bude to baba 😀

deny3
6. máj 2009

no ty si ale plodná 😀 vidíš, to je tým vekom, ja som mala len 5.

ixi
autor
6. máj 2009

hej to mas pravdu a som relativne zdrava ja mam aj podla mojej gyndosky vajok na rozdavanie aj dobru ovulaciu vlastne mne dal doki fostimon a to sa dava ked nieje ovulka ja som podla HP vtedy nemala co nechapem ale vsetok ten tlak a tak takze sa mi to tam potom liahne 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre