Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
6. máj 2009

katy a kolko ty mas rokov?

ixi
autor
6. máj 2009

katy ty uz nerobis tu tabulecku?

katy2
6. máj 2009

lyndus, 39 😉
ixi, robim, ale uz asi len tehulky.... ostatne nejak nestiham, uz nas je tu velmi vela a stale sa to meni.... 😖 ak chces tak ti ju niekedy preposlem a mozes pokracovat ty 😉

katy2
6. máj 2009

idem do skoly (do prace) povybavovat veci a vratim sa... mam to tu na skok..... 😉

lyndus
6. máj 2009

🙂 pekny dnik Katy

ixi
autor
6. máj 2009

dobre katy 😎 😎 😎 tak to ti verim ze nemas uz ani kedy 😎

lyndus
6. máj 2009

ixi a v kolko izbovom byte byvate so svokrou? iba svokra? ci aj svokor

ixi
autor
6. máj 2009

byvame v 3 iba svokra

ixi
autor
6. máj 2009

bola som na vecku zasa zacinam spinit ☹ ja to nechapem preco po trasfere spinim po kazom ?

ixi
autor
6. máj 2009

preco mi nespravia dajake vysetrenie ved to asi nieje normalne ked je to 3 transfer a vzdy spinim

ixi
autor
6. máj 2009

co mam robit? ja uz som zufala ☹

lyndus
6. máj 2009

po kazdom? mno spinenie moze znamenat aj uhniezdenie embrijka...a velmi?

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus myslim si ze to nieje normalne lebo po druhom transfere som spinila anebola som tehu a je to normalne take vlakna krvi cerstvej a to by nemalo byt nieje to velmi ale je 😔

ixi
autor
6. máj 2009

co mam spravit??????????????

lyndus
6. máj 2009

skus zavoalt do centra, ze co s tym

deny3
6. máj 2009

ixi ja som ešte v deň transferu mala krv, resp. jasnočervené krvavé vlákna a vyšlo to. Tiež neviem, čo je normálne a čo už nie. Asi by si si mala ležať v kľude a ísť tak max. na WC.

ixi
autor
6. máj 2009

tak co nic ja som to minule spominala sestricke a ze to nicale normalne to nieje prvy krat som koli spineniu potratila 😔

lyndus
6. máj 2009

deny ja spm tiez v den transferu trolilinku spinila ale som sa utesovala, ze je to uhniezdovanie...a asik bolo 😀

ixi
autor
6. máj 2009

lenze prve dni nic vsetky tri razy a az tak 5 den a neskor

ixi
autor
6. máj 2009

v den transferu to je normalne lebo doki roztriahne nasilu krcok...ale takto?

ixi
autor
6. máj 2009

a to ze ja aj normalne spinim pocas cyklu od toho kyretu a doktorka ma pozerala anic ale ... 😠 ☹ ☹

lyndus
6. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuj... este nestresuj, mozno to nic nieje

deny3
6. máj 2009

neviem ti ixi pomôcť, ja to naozaj na prírode, pôjdeš na krv a uvidíš, skús sa niečim iným zamestnať, možno aj ten koník ťa deptá.

ixi
autor
6. máj 2009

ja nestresujem!!! ja tomu len nerozumiem myslis ze spinenie je normalne ked som to predtym nikdy nemala?

lyndus
6. máj 2009

a aj ultrazvuk ti robili? matenice a tak

ixi
autor
6. máj 2009

deny nejde o deptanie mozno mi daco je a nikto s tym nic nerobi minuly mesiac som spinila tak ze som az pretiekla

lyndus
6. máj 2009

neviem mojko, nemyslela som to zle, niesom doktor aby som ti v tomto vedela poradit ☹

ixi
autor
6. máj 2009

hej robila ale teraz ked tam pojdem tak bude daco musiet spravit lebo ja to tak nenecham mame v rodine same cysti a tak mame vybrali maternicu v 38 ja chcem deti tak nech ma neseru 😠

deny3
6. máj 2009

inak ja som špinila pred dvoma týždňami, to ste mali vidieť, ako som hysteričila, nakoniec je všetko OK, asi to bolo len zo sexu, ale odvtedy ma bolí pipina, nič príjemné.

lyndus
6. máj 2009

a boli ste s manzelom na geneticke testy? ci tam nieje nejaky problem, moze to byt hocico

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre