Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
6. máj 2009

tak ste zdrhli čo? idem kuk na to cesto 😅

jajka27
6. máj 2009

lyndus...zajtra bude 6 týždňov od ET 🙂 mám jednu dutinku,pri usg som bola v kútiku duše trocha sklamaná,lebo som tajne dúfala,že budú dve....ale to by som asi veľa chcela,som Bohu vďačná aj za tú jednu,hoci ešte nič nie je nemožné,že aj z tej jednej nakoniec budú dve...máme to totiž v rodine,ja mám sestry dvojčatá a manžel má bratrancov dvojčatá 😀 odvčera ma nejako pichajú vaječníky,v takých pravidelných intervaloch,som z toho trocha nervózna ☹ a už dosť dlho cítim sem-tam taký zvláštny pocit v brušku,kt.sa ťažko dá k niečomu prirovnať,ako keby krátky pulz alebo bublinku 🙂
mimusa..aké robíš buchty,parené alebo pečené? 😝

mimusa4
6. máj 2009

parenééééé prosííím, už týždeň sa na ne chystám 🙂

lyndus
6. máj 2009

jajka + 2 tyzden od mrchy, to mas akurat 2 mesiace, super, to uz budes v 8 tyzdni, uz bude vidiet srdiecko na utz 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

ved ja sa netlacim na laparku...len babam bolo cudne ze ju nemam spravenu...................

mimusa4
6. máj 2009

však ja som to ani tak nemyslela..len bola reč o tom..
dajako pomaly mi kysne cesto, neviem či nedám ešte kuščik mlieka 😠

taella
6. máj 2009

ahojte,
tak sme dnes boli s SPLNe ukázať detičky , tak sa sestrička potešila 🙂

taella
6. máj 2009

aj fotku sme odniesli , tak ju hádam dajú na nástenku , hoci je už neskutočne plná 🙂

babulka123
6. máj 2009

baby co je s kikinou 666??? neozavala sa ani nepamatam alebo som ju len nevidela???

melisska
6. máj 2009

ahojte nestiham zatial citat, az vecer 😉
vsetky vas pozdravuje a posielam pusinku aj babetkam 😵pridem domov naobedujem sa a idem ukladat drevo 😉
.
kukulika so sammkom som nestretla 🤐 oni aj taellka prisli neskor, zacinam pichat 8.5. na moje meniny 😵 a 13.5. mam kontrolu 😉

jespera
6. máj 2009

Ahojte,

Ixi, a si si ista ze mas dobru gyn? nechces zmenit? alebo samotny Hredzak - s nim si nerozpravala, co si mysli on...
Ved nie je mozne aby si stale spinila - musi to mat nejaku pricinu..ja neviem...

lyndus
6. máj 2009

ahoj Jasperka 🙂 ako moja?
Ixinka v spisskej je dobry Osif, ten ma tusim ordinaciu na Zapade a Dr. Dvořakova, ta zas na deckej poliklinike,,, mam kamosku zo Spisskej, sme sa o tom par kradt bavili

lyndus
6. máj 2009

ahoj Taelka, veru, v SPLNe by si mali tu anstenku uz zvacsit 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

melisska to je super ze uz to zacina budem silno drzat palce aby to vyslo 😵

ixi
autor
6. máj 2009

jaspera nechcem ju zmenit a kedy mam tu sancu sa rozparavat s herdzim?

jespera
6. máj 2009

Ixi - ako kedy, ved povedz sestricke, zeby si chcela ist k nemu a hotovo, alebo jej zavolaj ci je to lepsie pred osmou alebo okolo obeda, a neverim ze ti povie nie...

jespera
6. máj 2009

Lyndus - ahoooj, unavena ale v pohode. A ty ? Uz by nam mohli prist aj nejake dalsie priznaky nie - ta unava uz ma nebavi.., doobeda ako tak zijem, ale poobede som ako zbity pes.. 😀
Necakal dnes niekto na krv - ?len nepamatam meno...

zajacik...
6. máj 2009

Melisska strasne ti drzkam palceky, to musi vyjst ked to cele zacina prave na meniny 🙂 A vsetko naj k meninam, takto v predstihu, lebo ja uz dnes idem vikendovat, tak pridem az v nedelu vecer 😵

lucietta
6. máj 2009

jaspera mno ja unavu celkom fajn zvladam, len vyzyvujem jak pes na krupy 🙂 a dalsie priznaky mi moc nechybaju, predstava blinkania ma moc nelaka 🙂 a sa mi strasne zhorsila plet, vyzeram jak v puberte 😀

lyndus
6. máj 2009

hehe lucietta ja som na tom rovnako 🙂

lucietta
6. máj 2009

mno len ja nenisom tehu, aspon o tom neviem 😀

lyndus
6. máj 2009

takze blinkat nesteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

jaanulienka
6. máj 2009

ahojte uz som tu opat 🙂

lyndus
6. máj 2009

ahoj jani 🙂 ja som tu stale 😀

jaanulienka
6. máj 2009

ved som si to vsimla mrkam ockom spat a stale si tu. Taka aktivita to sa ceni 😀

lyndus
6. máj 2009

mno bola som trochen von ale kosa, tak tu vypisujem, vacsinou sama zo sebou 😀 secky sa niekam zdekovali 😀

jaanulienka
6. máj 2009

no aj napriek tomu ze si pises sama so sebou tak si toho napisala neurekom
😎

jaanulienka
6. máj 2009

lyndus - pozeram na ten tvoj testik a v kutiku duse si hovorim ze aj ten moj bude takto vyzerat na 9 den 😉 😉 . Velmi vam gratulujem a nech je vsetko v poriadku

petronelka77
6. máj 2009

Ahojte Splniecka 🙂 .
Tak som opat dohodila testik, dnes je uz 14-y den...len tak pre istotu, ci je vsetko ok 🙂 .
Melisska, drzim palce pri stimulke.
Ixi, nestresuj sa zbytocne, u kazdeho to inak prebieha, niekto krvaca, niekto spini a niekto vobec nic.
Pekny vecer aj ostatnym, vela pisete, ani nestiham sledovat 😉

petronelka77
6. máj 2009

A Kukulik ako pochodil dnes? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre