Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaanulienka
6. máj 2009

Ahoj petronelka - mrkala som aj tvoje testiky a je to suuuuuuuuuuuuppeeeeeeeeeeer. Gratulujem a aj ja chcem o 9 dni take ☹ . Tvoj prvy ket?

jaanulienka
6. máj 2009

aj si specialne pripravovala?

jespera
6. máj 2009

Jaan - ako brusko, este mas bolesti co? Si doma predpokladam..ostavas doma aj po prenose..

jaanulienka
6. máj 2009

Jaspera - som doma a aj ostanem este cely buduci vikend. V piatok rano si to testnem a ak nic tak v pondelok som v praci. Ale to sa hadam nestane. Brucho ma hlavne boli ked som na WC-ku. A stale som nejaka nafuknuta s plnym zaludkom a pritom netusim z coho.

jaanulienka
6. máj 2009

Kdeeeeeeeeee steeeeeeeeeeee vsetky? Pekne ste ma tu nechali samu. 😝 😠 😠

jaanulienka
6. máj 2009

Tak idem aj ja prec ☹

lyndus
6. máj 2009

jani nechooooooooooooooooooooooooooood

lyndus
6. máj 2009

dosiel manzel tak som sa trosku venovala 🙂 nebojaj. ten tvoj bude na 9 den taky isty 🙂 len nestresuj hned, ked sa nist neobjavi, nechaj vyschnut hodku dve 🙂

lyndus
6. máj 2009

ahoj petronelka, comu sa tak intenzivne venujes, ked nestihas 😀

lyndus
6. máj 2009

jani ja som po odbere bola jak balon a v podstate aj teraz po transfere, od transferu nafuknuta, sa utesujem ze uz mi rastie tehu brucho hehehe 😀

lyndus
6. máj 2009

ta super, zas si pisem sama so sebou 😀

petronelka77
6. máj 2009

Ahoj Janulienka, Lynduš 🙂 .
Jnaulienka, uvidis, aj ty sa budes za chvilu vytesovat 🙂 .Bola si na ET ci KET, lebo nejako nestiham citat spätne.
Kedy si bola na vklade? Kedy mas krvicku? Papala som kajanske korenie a inak ziadna specialna priprava nebola.
Lyndus, chodim do prace, takze nejako nic nestiham 🙂 .ako sa mas? pozeram testiky, super 🙂

lyndus
6. máj 2009

ahoj Petronelka, mam sa celkom fajn, nove testy som zatial netestovala, pockam este par dni a spravim taky pamatny, co nalepim malemu do knizocky 😀 nech tam je poriadna dialnica 😀 mam sa celkom fajn, zatial neblujem tak sa tesim 😀 a ty ako, secko oki?
Jani, ja som nemala ani kajanske korenie, brala som len kyselinu listovu pre drobca 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

cavte kocky 😀 😀 😀 😀 janulienka ma zajtra ET 😵 😵 😵

lyndus
6. máj 2009

aho Ixi, ako moja?

ixi
autor
6. máj 2009

petronelka super testik 😵 😵 😵

ixi
autor
6. máj 2009

ahoj lyndus ako? ja normalka

ixi
autor
6. máj 2009

petronelka ty mas termin na moje narodky 😀 😀 😀

lyndus
6. máj 2009

mno ja v celku tiez, len dnes som cez den nezdriemla tak uz vyzyvujem 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

tak ja som na pol hodku schrupla 😵 😵

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus ty si skadial?

kukulik30
6. máj 2009

Ahojte hlasim konecne prichod domov 😉 decapeptyl pichnuty 🙂

Melisska, tak sme sa nakoniec nestretli, prisli sme az o 8.15...ako som predpokladala, samko grckal celu cestu chudatko ☹ kazdu chvilu sme stali, trapenie...uz s nami viac krat nepojde, nema to zmysel, teraz siel kvoli mojej naj kamoske, lebo potom sme sli k nim navstevu 😒 ...ale cesta bola hrozna 😖

deny3
6. máj 2009

ahojte, vidím že debata veselo pokračuje aj večer.
pred chvíľou sme sa vrátili zo sona, bábo je OK, bolo to úžasné, stálo to síce 23€, ale stojí to za to, pohlavie nechcel povedať, vraj je to skoro, že veľkosť klitorisu a penisu sú ešte zhruba rovnako veľké, ale nakoniec som z neho vytlačila, že to tipuje na chlapca, tak uvidíme v 22. týždni.
driemkanie nespomínajte, ja by som spala stále.

ixi
autor
6. máj 2009

chlapec 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
6. máj 2009

kukulik super takze sa to zacina 😎 😎

lyndus
6. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Deni chlapcurik 🙂
Ixi z Ke

ixi
autor
6. máj 2009

no nehovorila som 😀 😀 😀

deny3
6. máj 2009

si čarodejnica ixi, 😀
ale ešte sa to môže zmeniť, modré nenakupujem, zatiaľ.

lyndus
6. máj 2009

ixi a co ja 🙂

deny3
6. máj 2009

a zase nám mrzne fiber tv, ešteže ide net

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre