Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
7. máj 2009

teraz uvidis, ako ti to bude pekne pribudat 😵 😵 😵

jespera
7. máj 2009

Lyndus - ty uz mas vyratany aj termin? aj mena? no toto...nepletiem si ta - my sme spolu otehotneli ze..ten termin mas z nejakej tehoten. kalkulacky...

lyndus
7. máj 2009

mno sa uz tesim...nech tam je uz aspon 17TT, nech som kludnejsia 🙂 Hanka ako, poslucha?

lyndus
7. máj 2009

jasperka ee moja, ked das v nastaveniach termin zaciatku posledneho menzes, konik ti to vyrata sam 🙂

lyndus
7. máj 2009

a mena mame vybrate uz davno 😀

katy2
7. máj 2009

jespera, ahoj 🙂
lyndus, hanka poslucha.... snazi sa, aj ked niekedy az moc vystrkuje nozicky alebo zadocek... a potom moje brucho vyzera komicky 😉

katy2
7. máj 2009

jespera, zadala si zly rok alebo mesiac 😀 58tt nemam ani ja 😉

lyndus
7. máj 2009

hehehe katy si viem zivo predstavit 🙂 uz sa na to tesim 😀

jespera
7. máj 2009

katy ahoj, termin tvojho porodu je cca na vyrocie mojej svadby.. Ja si to tehotenstvo ani neviem predstavit...tak sa tesim.
Lyndus - ako , mas nieco nove?

lyndus
7. máj 2009

jaspera mojko, zly rok si zadala 🙂 ty si sa vydavala v january? zaujimave 🙂nemam zatial nic nove moja, len mam pocit na mrchu a spava som, inac pohoda...ty ako?

katy2
7. máj 2009

jespera, skontroluj si udaje v kalkulacke 😉
neboj, tehu pojde rychlo 😵

lyndus
7. máj 2009

uz to mas oki 🙂 ty mas termin uz 7? kedy si bola na prenos? ja 22 🙂 ty asi skor ze?

jespera
7. máj 2009

hehhe, uz som to opravila - asi sa mu to nejako poposuvalo...Lyndus dufam ze v januari bude aspon - 20 stupnov...Ja tiez pohoda - unavena,ale nic ine..

lyndus
7. máj 2009

mno mne je jedno, kolk bude, hlavne nech je bambulko tu a zdrave 🙂

jespera
7. máj 2009

ja 20. prenos

katy2
7. máj 2009

inak uplne najpresnejsie TP vychadza tak, ze odo dna odberu vajicok sa odrata 14 dni a to sa pocita ako 1.den ms.... A berie sa pri tom 28-dnovy cyklus..... Ja som mala poslednu ms 2.9. a ratam a vsade diktujem az 12.9. a presne to vychadza aj podla uzv..... Zozaciatku boli odchylky ako babo rastlo, ale potom sa to ustalilo a vychadza to presne.... 😉

lyndus
7. máj 2009

a hlavne nech sa nerozhodne dojst skor o 2-3 tyzdne, lebo predstava vianoc v porodke ma moc nenadchyna hehehe

jespera
7. máj 2009

Ja som to tiez tak ratala - minule si mi to vysvetlovala, ja som mala odber 17.teho - cize minus 14 dni, takze zaciatok som davala. 3.4, aj napriek tomu ze realne som mala menzes 25.3..

lyndus
7. máj 2009

mno ja si to potom nastavim podla toho, aky termi mi povie doki podla ultrazvuku, kedze ja som po KET 🙂

katy2
7. máj 2009

ten termin podla uzv sa na zaciatku dost pohybuje..... najpresnejsi je v 12tt.... potom by sa uz nemal menit 😉
ale to je super, tolko novych tehuliek 😵

lyndus
7. máj 2009

😀 babulky idem sa ja prejst trosku, nech mame s fazulkou cerstvy luftik,...ked dojdem, zas sa ozvem, majte sa zatial 😉

katy2
7. máj 2009

papa, aj ja idem nieco porobit 😉

dafy
7. máj 2009

ahojte dievcata ako vam je dobre sa vytesujete s tehotenstva 😀 😀 😀 😀

ixi nechaj testovanie na nedelu skus vydrzat 😉

ja som bola u tej mojej gynekologicky tak trocha ma vystrasila . 😒 spravila mi ultrazvuk a nasla tam cystu teraz neviem ci na vajecniku alebo na maternici.potom mi povedala ze to moze byt s tych inekcii co som brala.daco rozpravala o folikuloch či čo tak dufam ze to bude v poriadku.
volala som aj sestricke do Splnu tak mi povedala ze ked mi nedojde mrcha do 10dni tak mam ist rovno k nim a ze sa namna pozrie Hredzi 🙂

ale ja dufam ze mi dovtedy dojde.

ale tu cystu mam stale v hlave 😕

dafy
7. máj 2009

kde sa vsetky tulate ved ste na PN 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja zatial idem po malu 😀 😀 😀

adulik30
7. máj 2009

ahojte vsetci tak dnes som bola na prenos a vlozili mi dve bublinky 🙂 v centre mi povedali ze boli velmi pekne rozmrazovali mi tri a dve sa vyvijali dalej a boli obidve viac ako osem bunkove.Tak dufam ze to teraz vyjde abudem sa tesit nie len z pozitivneho vysledku ale sa dockame aj zdarneho konva.Drzte mi palce.

Vsetkym novym tehulkam gratulujem a drzim palce a vstkym buducim stimulantkam vela trpezlivosti

jespera
7. máj 2009

Adulik - jasne ze drzime palce,..Pekne oddychuj

ixi
autor
7. máj 2009

cavte cavte 😵 😵 😵
adulik nech sa babulky zahriznu tak to mozete s janulienkou pekne cakat spolu 😵

katy2
7. máj 2009

adulik, gratulujem a drzim palce 😵

adulik30
7. máj 2009

vsetkym vam velmi pekne dakujem a dufam ze to tentokrat nedopadne tak ako naposledy ☹
dnes som cestou z cetra sretla troch bocianov tak dufam ze to bude dobre znamenie 🙂

jaanulienka
7. máj 2009

ahojte, aj my uz mame doma 2 male 8 bunkove bambulky. Ostalo nam este 8. A ze su veelmi pekne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre