Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
9. máj 2009

lyndus, ja by som to ratala presne tak... a ratala by som 28-dnovy cyklus 🙂 a kedy si mala naozaj poslednu ms? mas tam velky rozdiel? lebo ak nie, taki rataj datum ms..... u mna to je 10 dni a to dost skresluje....

lyndus
9. máj 2009

mno ja som malal tusim menopur a choragon, ale uz vazne nepamata 😒 len viem ze sme kolo 11 000 platili za lieky a vyze 15000 za odbery, transfer a zmrazenie, tak nejako... a dakujem 🙂

dolcevitta
9. máj 2009

A menopur a merional su v akej cene? 😕

lyndus
9. máj 2009

katy MS som mala 8, takze rozdiel presne tie 3 dni transferu a rozmrzazovania 🙂 tak si tam dam piateho, nech to rychlejsie odsipava 😀 dakujem moja 🙂

lyndus
9. máj 2009

teda odsypava hehe

kukulik30
9. máj 2009

baby ja mam Gonal a doplacala som za 5 baleni presne 287 eur,co je 8646sk...spolu so vsetkymi ostatnymi liekmi to bolo 308 eur , to je 9283sk 😉 ratala som viac, ale pravdepodobne mi predpisal menej baleni a je pravda , ze pri 1. IVF som mala Cetrotide este a to mi potom vyslo az cca 15000sk

kukulik30
9. máj 2009

mne sa zda , ze mam teraz nejak malo toho Gonalu 😕 ..ale zase vacsinou sa picha 225 IU, a v jednom pere je 450..takze to vychadza na 10 vpichov..dufam, ze budem mat dost 😒

dolcevitta
9. máj 2009

kukulik a nevies ake su tie lacnejsie injekcie?
aj prve babo mas s ivf?

kukulik30
9. máj 2009

dolce , neviem podla mna su lacnejsie menopur a fostimon, ako pisala katy drahsi je Gonal a Puregon..ale vsetko zavisi aj od toho, kolkoti toho predpise, lebo vidis, napr ja ma Gonal a kedze mi budu stacit iba 2 balenia, tak nevysiel az tak draho a zase Menopur je sice lacnejsi, ale moze ho predpisat vo vacsom mnozste, tym padom sa ti cena navysi...
a prve je z 1. IVF, teda ET nevysiel ale 1. KET ano 🙂 ...vtedy som stimulovala na KET Menopurom 😉

dolcevitta
9. máj 2009

A menopur bol v akej cene?Drzim ti palce na dalsi pokus 😉

kukulik30
9. máj 2009

dolce..fuha...tak to nepamatam, ale zda sa mi , ze okolo 7.500sk, ale fakt si nie som ista 😅
a dakujem 🙂

lyndus
9. máj 2009

kukulik ty si mala menopur na KET? mno ja som teraz mala len estrimax a utrogestan, inac nic, nejako inac to prebieha asik u kazdeho 🙂

kukulik30
9. máj 2009

lyndus, no , lebo vtedy este nedavali Estrimax..tak sa pichali normal injekcie, ale teraz je to lepsie, Estrimax je setrnejsi, aspon co sa tyka pichania 🙂 teraz dava kazdemu Etrimax, len ja som bola na KEt v roku 2006 a to bol este v starej nemocnici , statny CAR..tak preto...

ixi
autor
9. máj 2009

no ja som mala fostimon a ten ma vysiel dajak 12000 😉

kukulik30
9. máj 2009

ta nakoniec ten Gonal jaky lacny, asi ste mali vela injekcii, ci co?ja nerozumiem 😕 😅

dolcevitta
9. máj 2009

No tak toto uz ani ja nerozumiem 😕
ixi kolko si toho mala?

ixi
autor
9. máj 2009

no ja som mala 33 🙂 alae neviem ci to bolo aj sostatnym i liekmi ci bez 😕

dolcevitta
9. máj 2009

ixi uz si bola na krv?

kukulik30
9. máj 2009

dolce, fakt asi zalezi od toho ako si na tom ty zdravotne, ako je na tom tvoja ovulka, hormony a podla toho kolko potrebujes stimulovat...tak to bude asi 😉

ixi
autor
9. máj 2009

ale sa mi zda ze aj s ostatnimi za jedno balenie to bolo asi 300

ixi
autor
9. máj 2009

dolce este nie a ani sa mi nechce

ixi
autor
9. máj 2009

http://spravy.pravda.sk/sk_ekonomika.asp?y=sk_p... tu si pozri zaco sa kolko doplaca

dolcevitta
9. máj 2009

ixi mala si neg...testy?ani mne sa nechcelo na krv,ale do poslednej minuty su dufala,ze snad sa deju zazraky.....
Ale 2.ivf nam to isti 😉

kukulik30
9. máj 2009

GONAL-f 450 IU/0,75 ml 1 naplnené pero + 7 ihiel 237,83 7164,90 71,35 2149,50...tak toto som podla toho mala soplacat viac...asi su tie doplatky rozne, púohybuju sa +- 😒 lebo inak by som mala platit 356, 75 eur a platila som iba 287,55 😉

ixi
autor
9. máj 2009

kukulik to zalezi aj od lekarne..........

jaanulienka
9. máj 2009

Nazdarte zienky, prisla som sa na chvilu pozriet ako sa mate. My sa mame asi celkom dobre a verime ze sa to podarilo. No citim sa taka slaba len by som spala. 😀

kukulik30
9. máj 2009

jaanu, tak si lazkaj a spi..ja som tiez bola taka spava 🙂

lyndus
9. máj 2009

mno ja som tiez unavena, ale nie nejako vyrazne 🙂 pocujte babule, chcem sa opytat, tie co ste alebo ste boli tehulky, ako ste na tom so sexikom... lebo ja sa dost bojim, ale je to tazke 😀

piskota80
9. máj 2009

ahojte,
čo sa týka gonalu, tak ja som s ním minulý rok stimulovala a vyšiel ma na 12500 a mala som tiež 5 balení. Lieky zlacneli, preto kukulik vyšli teraz omnoho lacnejšia ako mňa pred rokom. Aspoň v niečom nám štát pomohol 😕 🙂

vevericka80
9. máj 2009

ahoj piskotka...ked si dobre pamatam, ty ides v utorok na KET...chcem sa spytat aky je psotup pri KETe..totiz mne teraz nevyslo IVF, tak by som chcela cim skor skusit KET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre