Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
11. máj 2009

ahoj piskotka 🙂 mno ja som stimulovala od druheho dna menzes, 14 DC som mala transfer...ale take reakcie som nemala, mne nic nebolo, tak neviem, skus sa zajtra opytat, ale podla mna to je ok, len telo reaguje na tie hormony co beries

piskota80
11. máj 2009

ahoj lynduska-tehuľka 😀 😀 😀 😀
tie prsia by mi nevadili, to je normálne, ale ten pocit na MS ma rozčuľuje 😠 😠 😠 😠 😠 mám pocit, že už-už je tu

katy2
11. máj 2009

ahojte 🙂
piskotka, uz zajtra KET? 😵 Strasne ti drzim palce, nech to tentokrat dopadne uspesne az do konca 😵 😵 😵 tie bolesti mas podla mna z hormonov.... ale radsej to spomen Dr. 🙂

kukulik30
11. máj 2009

ahoj ahoj... 🙂

ixinka,sa este neozvala? uz by mala byt doma? tak jej drzim palceky 😵

piskotka a tebe zajtra, nech sa snehuliaci dobre zahryznu 😉 a neboj, na MS je este skoro, to robia tie hormoniky, hlaben , ze je perinka pripravena 🙂

dalida
11. máj 2009

Ahoj, Piskotka. Takze uz zajtra? Super. 😵 Tentokrat som stimulovala dost dlho... Minuly cyklus mi vychadzalo ketko na 15 DC. Tentokrat to bolo az na 20 DC. Bolesti v podbrusku som tentokrat mala iba trosinku po ket. Tentokrat ma hrozne boli chrbtica v spodnej casti chrbta... 😔

piskota80
11. máj 2009

ahojte, už som sa bála, že ste sa opäť stratili.
aj ja mám pocit, že je to z toho, ale teraz beriem o pár dní dlhšie lieky ako minule, tak asi preto, no som z toho fakt neskutočne nervózna 😠 ☹ 😠 ☹
kukulik, ty už čakáš na MS a ideš na to, však? no čo, už dorazila?
katy, tie tvoje tt sú prekrásne, za chviľku máš Hanku pri sebe. Neviete niečo o steve?

piskota80
11. máj 2009

ahoj dalidka.
ja som bola tiež minule na 15 deň na KET a teraz pôjdem na 19.ty, no mňa už teraz bolí podbruško. A tie kríže sú dobrá zvesť na tehu 😵 😵 😵 😵

piskota80
11. máj 2009

oprava - na 20-ty, ako ty

dalida
11. máj 2009

Citala som niekolko odbornych clankov... Jednym z priznakov je aj gravidita, ale faktom ostava, ze my papkame "dost" hormonikov, takze to moze byt aj z toho. Budem na teba velmi mysliet a drzat ti palce. Kolko mate embryjok?

piskota80
11. máj 2009

všetkým vám ďakujem, katy keby si mala pravdu patrila by som k najšťastnejším ľuďom planéty 😀 😀
dalida, mám 8, ale minule museli rozmraziť až 6 aby mi dali 2. A vy? Ako ste na tom s embryjkami?

piskota80
11. máj 2009

ty si dalidka vlastne už 8.deň od KET? Už si testovala?

dalida
11. máj 2009

Piskotka, nam ostali 3 embryjka. Tie aj rozmrazili. Vlozene boli dve 6 az 8 bunkove. Uz nemame ziadnu rezervu, takze by sme boi velmi radi, ak by to vyslo. Som 7 den od ket (5. 5. nam ich vlozilli). Netestovala som este, mozno skusim zajtra, ak sa mi bude chciet ist kupit testik... Uvidim... Dnes uz testovat urcite nebudem.

lyndus
11. máj 2009

dalidka pockaj do 9 dna, ja som testovala az 9 den a ciarocku bolo ledva vidiet 🙂 juj babulky, ja stele nemozem uverit tomu, ze som tehulka 🙂 inac tie krize su fakt priznakom tehu aspon u mna, tak sa teskaja netrap 🙂
piskota uz sa tesis, vask? 🙂
jij drzime ixinke palceky

piskota80
11. máj 2009

a to si sa dalida pýtala lekára, koľko bunkové ich máš? Mňa by to tiež zaujímalo. Držím silno palce, aby to tentokrát určite vyšlo 😀 😀 😀

lyndus
11. máj 2009

ja som sa ho nic nepytala, neviem, nejako nemam chut sa ho nieco okrem nevyhnutnosti pytat, furt sa tvari, ze ho to otravuje 😒 ledva som mu rozumela, ked hovoril ze musli rozmrazit 5 fazuliek a len dve nam prezili...a myslim ze je aj dost surovy, ked rozbi transfer, aspon moj pocit, rafe to tam jak maltu hehe 😉 ale hlavne ze sa fazulka ujala, kazdy den s nou debatim 😀

piskota80
11. máj 2009

tak ja budem zvedavá, ja som vo všeobecnosti dosť zvedavý človek 🙂 🙂 🙂
lyndus, keď sa niečo opýtaš, stále ti odpovie

piskota80
11. máj 2009

vidím, že ste opäť niekdy všetky odišli.
Tak ja sa s Vami lúčim, idem so sesternicou do mesta, 13.6. sa vydáva, tak idem kúpiť nejaké ozdoby do vlasov a ostatné krásne zbytočnosti.
Majte sa , poobede ešte nakuknem, som veľmi zvedavá na ixinku.
Pa

lyndus
11. máj 2009

mno piskotka prijemne nakupy 🙂

dalida
11. máj 2009

Piskotka, mne to prezradila sestricka... Meskali sme viac ako 10 min. Narusili sme im troska chod... Ale sestricka bola fantasticka, chcela ma trosinku upokojit... Vraj sa na ne bola pozriet a boli krasne, takze uvidime...
Lynduska, si mila. Dakujem. Pevne verim, ze tvoja predzvest sa stane skutocnostou. S testovanim budem trpezliva, slubujem 😵
Piskotka, prijemne nakupovanie... 😵 😵 😵 Take krasne zbytočnosti rada nakupujem aj ja 😀 😝

lyndus
11. máj 2009

dalida urcite to budes uper 🙂 pocuj, nestalo sa ti niekedy, ze tak 2 hodky po podani utrogestanu asi bola na vecku a kusok vypadol? mne sa to stalo teraz a mam trosku obavu, aby ho tam bolo dost...bol tam sice 2 hodky a nevypadol cely, ale aj tak...bojim sa uz seckeho hehe

dalida
11. máj 2009

Lyndus, nebojaj. To nevadi... To, co tam malo ostat ostalo... Mne sa bezne stava, ze utros sa mi potom "rozleje" 😅 a vychadza aj pri lazkani... Nestalo sa mi, aby mi cely alebo polovicka vypadla, ale pri moceni vychadza aj cosi biele... Snazim sa vkladat si ho rano, ked manzel odchaza do prace... (cca o 5tej rano), potom este dve hodky polezim...

dalida
11. máj 2009

Ak mas pochybnosti..., ze ti vypadol, myslim, ze nic nepokazis, ak si vlozis este jeden utrogestan. 😉

lyndus
11. máj 2009

hej hej, toto rozliatie sa deje aj mne, aj tie biele ciastoocky pri mozeni, ale toto sa mi stalo prvy krazt, asik som ho zle zaviedla...asik si dam este jeden, pre istotu 🙂

dalida
11. máj 2009

Lyndus, vies, co by ma zaujimalo? Do kedy v tehotenstve sa potom este berie estrimax a utrogestan. Ja som zial dosla s tehotenstvom len po siedmy tyzden..., takze toto neviem, ale zaujimalo by ma to. Katy, ak budes mat chvilku, daj nam vediet. 😉

jespera
11. máj 2009

Ahojte, zdravim Vas
Lyndus tehulka, ako sa mas? Ja podstate v pohode, nic poriadne necitim
Dalida - drzim palce na test, ja som robila na osmy - a mala so tienik //
Ixi - drzime palce
Mne sa zda ze estrimax a utrog. - sa beru do 3 mesiaca, ale nie som si ista...

lyndus
11. máj 2009

mno ja som sa pytala sestricky...estrimax sa berie do potvrdenia srdcovej aktivity a utrogestan toto davkovanie do 13TT a potom sa davky znizuju a berie sa to do 16 TT, aspon tak mi to sestricka vysvetlovala 🙂
dalida ked sa mozem opytat, zacala si krvacat, alebo ti to zistili az na utz?

jespera
11. máj 2009

A duphaston?

lyndus
11. máj 2009

ahoj jasperka, mno ja som na tom podobne, len ma dost pobolievaju krize a obcas aj brusko, ale to myslim patri k tomu 🙂 a celkom ma to aj tesi, kedze su to tehu priznaky 😀

lyndus
11. máj 2009

mno mi duphaston neberieme, takze netusim... ty nechodis do SPLNu? lebo tam ho nedavaju 🙂

dalida
11. máj 2009

Lyndus, zacalo to krvacanim. Srdcova aktivita bola potvrdena na pohotovosti, no babenko tu krvavu zaplavu nevydrzalo... Stiahlo ho to a ostali po nom iba zvysky. 😔 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre