Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
11. máj 2009

aj ja mam kuracie pecienky.... 😝 ...ale neboj, raz ti isto neublizi 😉

lyndus
11. máj 2009

mno ze ma vela A-cka a to ked je ho moc sposobuje deformacie plodu...mno snad v tych par kuskoch co som zjedla ho az tak moc nebude 😉 zbytok zje manzel 🙂

lyndus
11. máj 2009

kukulit tiez sa na to spolieham 🙂

lyndus
11. máj 2009

inac mam pocit ze my varime podobne veci v rovnakom alebo blizkom case 😀 minuly tyzden kapustnica, teraz pecienka 😀

dafy
11. máj 2009

lyndus urcite nie 😀

vies kolko zien nevie prve 2mesiace ze su v tom a pojedia popiju kadečo 😝

lyndus
11. máj 2009

ved to to 🙂 sak si uz dam pozor 🙂

kukulik30
11. máj 2009

lyndus, hej ...mame rovnake chute 😀

ixi
autor
11. máj 2009

takze ako som tusila krv je negativna 😔 😔 ☹ ☹ 😢 😢

dafy
11. máj 2009

ixinka asi mas zlu spravu ked nic nepises 😢

dafy
11. máj 2009

ixi ☹ ☹ ☹ ☹

ixi
autor
11. máj 2009

nebola som pri pc tak pisem az teraz

ixi
autor
11. máj 2009

dafy preco????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

jespera
11. máj 2009

Ahoj Ixi, co bude dalej? Ides za dokim - ci ako si sa so sestrickou dohodla?

zajacik...
11. máj 2009

Ixi... 😢 😢 😢

dafy
11. máj 2009

ixi co ti povedali kedy mozes ist na dalsie?

katy2
11. máj 2009

ixi 😔 😔
je mi to luto..... asi patris k nam, co nam uspesny KET jednoducho nie je sudeny 😔 Prajem ti vela sily do dalsieho boja....... nevzdavaj to.... myslim na teba

ixi
autor
11. máj 2009

jaspero co bude dalej???????? ja sama neviem mam prist na dalsiu mrchu ja neviem................
zajtra idem ku svojej gyndosko tak dufam ze bude daco somnou robit

dafy
11. máj 2009

ixi ja neviem je to nespravodlive ale nic s tym nezmozeme 😢

zajacik...
11. máj 2009

Dafy no s tou tvojou cystou ci folikulom... na zaciatku tehu si to doktori mozu aj popliest, aj ked by nemali, tak ja neviem 🤐 A krvicku ti nebrali? Ja byt na tovjom mieste uz by som to s testom nevydrzala, aspon pre pokoj duse... hmm?

dafy
11. máj 2009

ixi teraz co ti dojde mrcha??alebo az dalsia?

ixi
autor
11. máj 2009

baby ste zlate ale dobre zo som spravila testy tak som sa kus pripravila...........no ideme dalej len musim vyriesit to spinenie.............sestricka povedala ze to nechape ze som mala take krasne zmrzlinky ze sa super vyvijali

ixi
autor
11. máj 2009

dafy az dalsia ked nebudem spinit inak do toho nejdem lebo to nema zmysel ked spinim od 19 dc a spinim cerstvu krv......... 😠

kukulik30
11. máj 2009

ixinka 😔 😔 ☹

ixi
autor
11. máj 2009

co narobim som smoliar 😔 😔 😔

dafy
11. máj 2009

zajacik myslis ze si to mozu spliect s mimi??neverim 😕 😨

a v SPLNE mi vtedy vysla krv negativna a ms som dostala hned o 3dni jak som vysadila lieky.len teraz ta dalsia mi nedosla

zajacik...
11. máj 2009

Ixi a co ti povedal Hredzi na to spinenie?

ixi
autor
11. máj 2009

zajacik tak s nim som nebola.............dnes tam bolo milion ludi...............uvidim co mi povie doktorka

kukulik30
11. máj 2009

ixi, a to spinenie nie je len prezvest menzesu? lebo niekotre baby proste aj napriek tpmu, ze vkladaju utros , zacnu spinit alebo dostanu menzes....a ked ho teraz vysadis, tak sa mrska rozbehne

jajka27
11. máj 2009

ixi, tak to ma mrzí,že to takto dopadlo...hlavu hore,samozrejme je to ťažké,ale musíš,si ešte mladunká,nevzdávaj sa...všetko má svoj čas a postupnosť,nič nie je náhoda,držím palce 😉

zajacik...
11. máj 2009

Dafy tak spliest by si to nemali, ale stava sa kadeco... A mozno si otehulkovala v tomto cykle, ktovie 😅 A ty si bola naposledy na ET ci KET? Lebo mne po ET tiez ta druha MS meskala a dosla az na 63.DC, ak si dobre pamatam. Bez vyvolavacky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre