Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
11. máj 2009

melisska, tak potom som zevdava, ak mam cholesterol ja 😅 ...mam si ist urobit vstupnu prehliadku, kedze som menila obvodaka,tak som zvedava...hadam mi urobi aj ten cholesterol

melisska
11. máj 2009

pa lyndus 😵 ja uz od vcsera ako viem o cholsterole veceram jablcko, áctiviu s vlasskymi orechami 😝 ziadne vajicka ☹ ale manzel povedal ze ked pojdeme v stredu do KE tak si hemendex neodpusti 😀

melisska
11. máj 2009

ixi mne ano aj som mala PK-prve IVF 😉

kukulik ved na prehliadke som mala 4,8 a teraz 7,49 az ma to soklo 😀

kukulik30
11. máj 2009

ixi mne nenavrhol,ale teraz po odbere to chcem s nim prekonzultovat, ci ano, alebo nie..som zvedava, co navrhne

ixi
autor
11. máj 2009

pa lyndus 🙂 melisska ja tiez uz ficim na vlockach a aktivia ziadne rozky a chleba dusena zelenina...

ixi
autor
11. máj 2009

tak lebo ak by som sla na 2ivf ja by som si dala a vsetky embryjka ti dali?

melisska
11. máj 2009

no asi budem musiet dobrovolne nasilu schudnut 😀 to co som na seba nalepila 😀

ixi
autor
11. máj 2009

kukulik tak len konzultuj a pytaj sa na jeho nazor 😉

ixi
autor
11. máj 2009

tak to aj ja 😉

kukulik30
11. máj 2009

chcela by som, aby boli vlozene tie naj naj naj embryjka, bud morulky, alebo blastocysty..ale ktovie, co on na to povie..sestricka hovotila, ze teraz aj tak uz castejsie robia PK, ked je odber v pondelok-transfer vo stvrtok...sice bude asi menej na mrazenie...no uvidime, necham si poradit od Hredziho 😉

ixi
autor
11. máj 2009

idem kus na panelak papa este potom mrknem 😎

melisska
11. máj 2009

ixi ano, ostalo mi 6 dva mi dali na IVF a 4 zmrazili, rozmrazovali ich po 2 a vsetky 4 boli ukazkove, ja si myslim, ze to ma co do seba a pytala som sa na to sestricky, ona mi povedala ze teraz vzdy vkladaju embryjka na 4 den 😅 takze uz je to PK ale ak ma niekto malo vajicok tak to neodporucaju, mne sa vtedy oplodnilo 13 a po PK ostalo 6

melisska
11. máj 2009

kukulik ty pises co ja? 😀

kukulik30
11. máj 2009

no ano, tak je to, ak ich je vela, tak skor odporucaju, zostanu tie najlepsie, ale ak je malo, tak nie...

kukulik30
11. máj 2009

mne sa zda,. ze ja som na tie dalsie Ket asi nemala moc kvalitne embryjka, preto sa neuchytili, ale ktovie 😒

kukulik30
11. máj 2009

melisska 😀 😀

melisska
11. máj 2009

aj ja si to myslim, lebo po prvom sa mi rozmrazili vsetky a dr. mi povedal ze su velmi pekne a teraz mi nepovedal nic a zo 7 mi zostali 2 😒

melisska
11. máj 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaappaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 idem si dat fatru 😉

kukulik30
11. máj 2009

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacko a ja idem lahnut k Samuskovi 😵

ja si tiez musim zabezpecit fatru 😀

zajacik...
11. máj 2009

Tak dobru nocku SPLNiecka 🙂

lyndus
11. máj 2009

babulky, este som sa chcela opytat, ako moze byt pri ET alebo KET mimomaternicove tehu? to sa fazulka zavrta niekde pri vajickovode alebo ako?

ixi
autor
11. máj 2009

a mne vkladali na 3 😕

ixi
autor
11. máj 2009

tak dobru nocku

piskota80
12. máj 2009

dobré ráno bambuľky,
ja som dnes v noci nevedela vôbec spať, som nervózna, nedočkavá a hlavne, bolí ma to hnusné podbruško 😠 😠 😠 😠 hneď sa spýtam lekára, či je to normálne

dalida
12. máj 2009

Dobre ranko, Piskotka. Budem na teba mysliet a drzkat ti palce. 🙂

piskota80
12. máj 2009

ahoj dalida,ďakujem.
A ty čo? Urobila si si ten testík? Nejaké príznaky?

kukulik30
12. máj 2009

Dobre ranko 🙂
Piskotka, myslim na teba 😵 a pytaj sa dr, sak to nie je normalne, ked ta to tak boli...ja som ani nevedela, ze som nejaky estrimax brala 😕

kukulik30
12. máj 2009

dalidka, ako? 🙂

deny3
12. máj 2009

dobré ránko, aj keď upršané 🙂
držím palčeky snažilkám, ixinka je mi to ľúto, že to tak dopadlo, ale do tretice KET musí vyjsť. 😉

piskota80
12. máj 2009

kukulik, ďakujem veľmi pekne. Ono sa tá bolesť dá zniesť, ale utekám stále na WC, či som nedostala 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre