Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
12. máj 2009

cavik, tebe Misko spinka tak dlho? 😕 ta kde moj samko uz o pol 7 prikvitne, niekedy aj o 6tej..ale zase uz o 8mej vecer je v posteli 🙂

dalida
12. máj 2009

Piskotka, radsej tam byt skor ako neskor... Ja som meskala 10 min., narusila som im trocha chod a citila som sa dost neprijemne... 😒 Stastie, ze sestricka je taka super a vsetko obratila na sradnu... 🙂

dalida
12. máj 2009

Cavik, kukulik, katy, aj ja dufam, ze s // 🙂

piskota80
12. máj 2009

ta ja nedúfam, ja verím, že budú dve . Nevieš, prečo sme teraz brali ten estrimax až 20 dní? 😕

piskota80
12. máj 2009

teraz som myslela u teba dalidka, ja si na tie dve // budem musieť počkať páru dní 😵 😵

cavik
12. máj 2009

kukulik......dnes tak vstal, alei to si ešte takých 15 minút pospevuje v postieľke, včera bol hore o pol 7......asi sa mu lepšie spinkalo, keď prší ......včera dlho spinkal poo, až do 16.15, tak večer zaspal o 20.45....ale zase môj muž chodí neskoro z práce a ak chceme ešte ísť nakúpiť, trochu sa spolu pohrať, navečerať, tak to do 20 nestíhame

dalida
12. máj 2009

Piskotka, myslim (ale to je skutocne iba moj dohad), ze pockal kym sliznica nebude dostatocne pripravena, aj ked pri poslednej konrole som ju mala A/B 7, co nie je zle (myslim, ze Ixinka bola celym cyklom o den dopredu a mala ju 8). Co sa tyka cyklov u mojej osobky, su dlhe a ovulacia by pripadla cca na ten 20ty den.

kukulik30
12. máj 2009

cavik, mate to asi tak ako u nas, MM tiez chodi z prace pravidelne okolo 6tej , pol 7mej, ale zase uz neletime do obchodu....tak to stihnu, vacsinou uspava on, ked uz su tak malo spolu 😵

piskota80
12. máj 2009

ja som mala B 8. Ja už teraz mávam MS, čo predtým som ho bez vyvolávačky ani nedostala, no mala som 31-32 dňový. Som nervózna, preto mám toľko otázok 🤐 🤐

piskota80
12. máj 2009

idem si pozriem Múmiu - je to môj obľúbený film, aby som sa odreagovala a nemyslela na to toľko 😎 😎 😎
poobede vám dám vedieť, ako som dopadla
ahojte

dalida
12. máj 2009

Kludne sa pytaj, ak budem vediet odpoviem. 😉 Ja MS po ket, ivf... mavam vzdy po vysadeni liekov. Tazko sa u mna zastavi, ak nebeiem nic na upravu cyklu. 😒

zajacik...
12. máj 2009

Piskotka dnes ti velmi drzim palce a najma tvojim piskotkam 😵
Dalidka a tebe zajtra na testikovanie 🙂
Cavik to bolo zlate ze ste ako krtkovia 😀
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

lyndus
12. máj 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee babulky 🙂 secky vas zdravim 🙂
piskotka, mocinky drzime palceky, aby sa male piskotky riadne zahryzkali 😉
dalida uvidis, zajtra // jak lusk 😀
katy uz sa tesis na Haničku? urcite ano 😀
janulienka, zvysena teplota je isto iste dobry znak 🙂
cavik, to musi byt super, ja milujem hrabkanie v zemi, esteze ma svekruša zahradku a my balkon 😀
kukulik ako samko? strasne zlaty je na fotockach 😀

lyndus
12. máj 2009

babulky akurat som citala v teme IVF uspesne na prvy pokus je tam jedna babulka, co ma doma 3 chlapcov, 15 rocnaho a a dvojicky 10 aj nieco mesacnych chlapcov po IVF a je v 22 TT, otehotnela prirodzene a zese chlapcek...stastna to zienka 😀

lyndus
12. máj 2009

babulkyyyyyyyyyyyyyyyyy, kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

melisska
12. máj 2009

dobre ranko,

vy ste sa rozpisali, ja som vstala o 9:30 hod. 😀 dlho som si to nemohla dovolit 😀 😀 tak sa vytesujem, uz mi volala kamaratka ci moze ku mne prist na pokec s malym, no uz bezka tak som dala co som mohla hore-na co by dosiahol 😀

kukulik aj u vas bola v noci taka burka? nenormalna a krupy padali, lialo velmi silne 😝 Samka pozdravujeeeeeeeeem moje pekne babo 😵cmuk 😵

katy ahoj mojaaaaaaaaa, posielam Hanke pusinku este do bruska 😉 mne sa zda ze stevka uz nieco s malickym riesi 😉 😵
cavik ahoj aj miskovi posielam pusinku 🙂
dalidka tak zajtra to s tebou rozdychame 😉 🙂
ixi ahoj 🙂
piskotka, jeeeej, myslim na teba a tiez som zvedava preco ta boli pobrusko 😉 😵

jaanulienka
12. máj 2009

Ahjte baby este raz vam prajem pekny dnik a dnes nech kazdej vyjde to co si praje. Akurat som sa vratila z posty a len z nervami. Kvoli nejakej podvodnici musim splatit 1900 € ale idem pisat odvolanie

lyndus
12. máj 2009

jaanulienka a co sa stalo? nenervuj sa moja, nech nenisu babuklky nervne 😉

jespera
12. máj 2009

Ahojte,
Jaan, Dalida , drzim palce na vysledky..
Piskotka - tebe takisto, nech sa to podari.
Lyndus ahoj - ako zijes? Mna v noci prekvapilo zvracanie - som nemohla stat ani no nohach,ty koki -neviem co to malo znamenat , ale uff..(inac zvracat po alkhole - oproti tomu je malina..) ale uz je pohoda, len som ako vymleta...Uz chcem aby tento tyzden presiel - uz nech ideme na ultrazvuk, ty ides tiez okolo 19., 20 ?

jaanulienka
12. máj 2009

ale to sa neda. Jedna "dobra rodinna" znama robila s zeppterom a asi nemala kseft tak si na moje meno urobila 3 zmluvy s odstupom casu. Vsetko chodilo na jej adresu a raz mi jej deti povedali ze videli na moje meno list z firmy tak som tam zavolala a uz vtedy som mala sudny rozkaz na krku. Firma dovolila aby sme pred notarom podpisali dohodu ze vsetky zavazky voci firme prebera ona. Odpisali mi ze to akcepruju. Tej pani sa toho nahromadilo a utiekla do popradu a tam sa schovava na neznamej adrese. Kedze ju nemozu zastihnut sud mi poslal papier a
ze to budem platit ja. Manzela ze skoro neporazilo lebo kvoli tomu som mala aj v piatok navsevu z policie. Este aj dnes ma brucho boli ked si na to spomeniem.
Ta pani sa mi neozyva a robi sa ze ma nepozna. Svina jedna

lyndus
12. máj 2009

jaanulienka mno teda veru je, to tokso to su ludia 😠
jasperkaaaaaaaaaaaaaaaaa ahoj, mno ja zatial neblujem, ale som 2 dni za tebou tak uvidime...ja len som strasne unavena, vecer odpadne po desiatej ( co predtym asko jak o polnoci nehrozilo) a vstanem az rano, ani sa v noci nezobudim( co predtym pravidelne 🙂) vcera ma cely den pobolievalo brusko ako na mrchu, bolo to dost neprijemne, ale dnes je to pohodka viac menej... pocuj, nestane sa ti, ze ked si das rano utros a ides tak za 2 hodky na vecko tak kusok z teba vypadne? mne sa to stalo vcera aj dnes 😒 ale sa utesujem, ze uz je tam toho tolko, ze psorte to ide aj von a ze to nevadi 🙂 na utz idem 19-teho, strasne sa tesim 😀

lyndus
12. máj 2009

a ty ako moja?

taella
12. máj 2009

cavik ja som ihneď vedela že si to ty , keď mi mama spomínala , že kto sa to prihovoril ku nej a obdivoval detičky 😉

piškotka už má v brušku svoje piškotky tak držím im silno palce 🙂

včera sme sa boli dať očkovať , tak dnes sú detičky mrzuté a majú zvýšenú teplotu , takže veľa toho nestíham , lebo som sama na nich . Aj teraz mi spinká Karolínka na ručkách a ja ťukám jednou rúkou do počítača.

lyndus
12. máj 2009

hej hej, piskotka uz ma piskotky v brusku 🙂

jespera
12. máj 2009

Lyndus - ja utrog. davam vecer, ale rano ked idem na wc - tak su tam take kusocky....ale myslim ze to nevadi, ved, ono nieco z teba vyjde , ale to co tam ma ostat ostava...

piskota80
12. máj 2009

ahojte,
tak už sme doma. V brušku mám dve nádherné piškotky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 rozmrazili 4 a prežili dve. Nejak ma to teraz viac bolelo ako minule a aj podbruško mám boľavé, tak si idem ľaškať. Manželík práve robí obed, tak sa majte.

piskota80
12. máj 2009

a ďakujem všetkým, čo na mňa mysleli a držia mi palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ixi
autor
12. máj 2009

ahojte piskotka gratulujem tak nech sa babulky fajne zahrizkaju 😵

lyndus
12. máj 2009

jespera ved jasne, kusocky tam su, to je normalne, ale zo mna vypadne normalne kusok nerozpusteneho utrosa, vyzera to viac ako polovica...co uz, urcite to bude v pohodke 🙂
piskotka len oddychuj mojko, nech sa ta fazulky drzkaju 🙂
ixinka ahoooooooooooooooj, mojko ako sa mas?
uz ma zas boli brucho a krize, ach jaj 😒

ixi
autor
12. máj 2009

lyndus no je mi smutno ☹ zajtra uz idem do prace davam si teraz aspon pol rok pavzu ja potrebujem vypnut a aj koli tomu spineniu moje telo uz nevie co s tymi hormonami.............a tak sa budem tesit aspon svami ako tehulkujete a snazilkujete 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre