Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
12. máj 2009

chcem kus schudnut a trosku si uzivat lebo ja ine nerobim len sa snazim otehotniet a sedim na konkovi a pre nas vztah sa musim kus posnazit 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
12. máj 2009

dnes je rok co som na konkovi 😵 😵 😵

lyndus
12. máj 2009

jeeeeeeeeeeej ixi vyrocie 🙂 jasne mojko, oddychnes, das sa dokopy a potom zas huraaaaaaa na vec 🙂

steva
12. máj 2009

ahojte Splniecka 😵
Piskotka gratulujem k babulkam v brusku.opatrujte sa a cakame // 😵
Ixi je mi to strasne luto 😢 😢 😢 😢 ale obdivujem ta ako bojujes dalej.myslim na teba a silno drzim palce do dalsieho boja.
Ja som este stale 2v1.Jakubkovi sa nejak nechce von.Vcera sme boli v Saci na ozvy,vsetko je v poriadku a zajtra tam ideme zas na poradnu a tak som zvedava co nam povedia.cim viac sa to pretahuje,tym vacsi strach mam.keby sme tam zostali alebo by sa Jakubko narodil,poviem manzelovi nech vam napise.len neviem ci to zvladne,on pocitac velmi nemusi. 😀

steva
12. máj 2009

A dakujeme ze na nas myslite 🙂 🙂 🙂

lyndus
12. máj 2009

ahoj stevi, darzime palceky na hladky porod 🙂 nasa znama tiez teraz prenasala chlapceka skoro dva tyzdne, nejako sa tym chlopakom neste ist na svet 😀

zajacik...
12. máj 2009

Jeej Stevi a ja ze si uz porodila a ty si stale kinderko 2v1 🙂 Tak sa len pekne opatrujte a nech je uz Jakubko na svete silny a zdravy 🙂 Toto tvoje prenasanie mi pripomenulo ked prenasala Tinucha Filipka 😵

kukulik30
12. máj 2009

stevka, tak ty este nerodis a my uz sme jakubka porodili aj za teba 😀

melisska
12. máj 2009

stevi ahoj, a ja ze uz nieco porabate s jakubkom 😀 drzim palceky na rychly a bezproblemovy porod 😉

zajacik ahoj, ja som niekedy taka cudna 😉

zajacik...
12. máj 2009

Melisska aka cudna?? Som to nepochopila, asi mi niekto stoji na vedeni 😀 😅

katy2
12. máj 2009

piskotka 🙂 gratulujem k piskotkam... teraz to musi vyjst.... a hlavne dobre dopadnut.... citim to v kostiach 😵 😵 😵 😵 😵 drzim palce......
stevka, ahoj 😵 velmi na teba myslim a prezivam to s tebou..... som zvedava, kedy budem rodit ja, ked mi to maju naplanovat sekciou..... hlavne, nech je jakubko zdravy..... 😵
ixi, myslim na teba a prajem vela sily.....
ja som dnes bola posledny raz u mojho gyn, ani na mna nepozrel, len mi sestricka zapisala vysledky z odberov a sterov..... verim, ze o tyzden si ma uz normalne vezmu do parady v nemocke....

melisska
12. máj 2009

piskotka drzim palceky moja 😵

zajacik nestojis 😀 ja len nechcem sem prenasat moje neveriacke zabludile myslienky 😉 😝

kukulik ahoj ako sa mate? 😵

katy, ako myslis do parady? 😕 ja si asi stojim na vedeni 😀

lyndus
12. máj 2009

mno asik vysetrenia, ze Katy? urcite ano... vyberas si porodnika, alebo to nechas na nahodu Katy?

katy2
12. máj 2009

melisska, myslim tym, ze mi poriadne dr. pozrie krcok, urobi prietoky, a vsetko co k tomu patri.... jednoducho, ze ma vysetri.... a mala by som uz ist aj na monitor, ci je vsetko ok, ozvy plody..... uz sa to krati.....

lyndus
12. máj 2009

mno veru veru. uz aj ja chcem byt v takom stadiu Katy 😉 myslim ze sa budem modlit, aby to nebolo na vianoce 😀

katy2
12. máj 2009

lyndus, porodnika mam... ale zatial k nemu chodim len na uzv, ale od 36tt, co je tento piatok uz patrim k nemu.... tak som zvedava, co ma caka.... 😉

katy2
12. máj 2009

lyndus, ubehne to ako voda 😉

lyndus
12. máj 2009

katy super, aspon ho poznas, ja si tiez chcem vybrat porodnika, nech neni porod prvy krat, co toho cloveka uvidim...juuuuuuuuuuuuuuuuj katy tesim tesim 😀

melisska
12. máj 2009

jasne katy,dobre si mi to vysvetlila 😀

lyndus verim, verim 😀

lyndus
12. máj 2009

,elisska 😀

zuzana.dry
12. máj 2009

Ahojte zienky, dlho som vas nebola pozriet...my sme sa dnes dozvedeli, ze cakame chlapceka...bola som na 3D...fotku nemam, lebo sa nam stale obracal chrbtom a daval si pred tvar rucicky 😀 ...este pojdem v 30. tyzdni...drzim palce vsetkym cakatelkam... 😉

lyndus
12. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeej zuzi tesi ma , ze aj z IVF su chlapcekovia 😀 teda ak si tehulka po IVF 😀

melisska
12. máj 2009

zuzy musi to byt nadherne 😵 lyndus mne sa zda ze zuzka otehotnela prirodzene 😉 ale nie som si ista 🤐

lyndus
12. máj 2009

tak nist 🙂 ale kukulik ma samka po KET, tak sa budem drzat toho xixi osobne mi je jedno, co to bude, len nech je to zdrave a v poriadku, ale manzel a par inych clenov familie mi pili usi s chlapcom, tak snad 😀

melisska
12. máj 2009

lyndus ved je to prve tak je hlavne aby bolo zdravucke 😉 aj familia bude spokojna 😀

zuzana.dry
12. máj 2009

Lyndus, otehotnela som napokon prirodzene...ale ved aj po IVF su chlapcekovia...a myslim, ze tuto su v miernej prevahe...alebo nie??? 😉

piskota80
12. máj 2009

ahojte,
ja len tak na skok,
nepamätáte sa, či vás po KET bolelo bruško, lebo mňa stále bolí, tie mrchovské pocity nie a nie prejsť.
A po KET sú ešte intenzívnejšie. Pýtala som sa na to lekára, ale vraj s tým to nemá nič spoločné 😒
dalida, nemala si bolesti?

ixi
autor
12. máj 2009

cavte kocajdy piskota ja som nemala bolesti tak ti neviem poradit vela oodychuj mojko a drz sa 😉
zuzana dry gratulujem ku chlapcekovi 😉
katy aj ja nateba 😎
melisska lynduskukulik ahoj a vsetci ahoj 😀 😀 😀

lyndus
12. máj 2009

malisska ved jasne 🙂
zuzi stastna to zena 🙂 ja len ze som citala ze dievcenske embijka su silnejsie, takze skor preziju a uchytia sa ako chlapcenske 🙂 ale aj chlapcurikovia su sikovny a bojuju 🙂
piskotka mno neviem, ja som pred transferom nemala zidne bolesti a po nom iba sem tam podbrusko a krize, takze ti moc neporadim, ale podla mna to bude asi hormonikmi...ty vo vseobecnosti si asi na ne citlivejsia, tusim si tu pisala, ze ti nerobil dobre estrimax, alebo si ta s niekym milim?
mozno sa to u teba takto prejavuje 😕

ixi
autor
12. máj 2009

stevka dufam ze uz uvidime aj mi jakubecka na foto o chvilku 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre