Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
13. máj 2009

jani len to neprehanaj, este sa naupratujes po drobcoch 😀

jajka27
13. máj 2009

ahojte,prajem krásny dníček všetkým...aspoň,že je taký krásny slnečný,keď už nemám "slnečnú"náladu...nešla som do práce,v poslednej chvíli som to vzdala pri pohľade do zrkadla...oči červené a opuchnuté akoby ma včely poštípali a v hlave treskot ako na 1.mája v sprievode 🙂 😀 Po dvoch mesiacoch absencie pitia kávy som si ju ráno urobila a vôbec mi nechutila tak,ako predtým.Pritom,keď som ju prestala piť(povedala som si,že v 1.trimestri nebudem piť)strašne mi chýbala.
Ďakujem nekonečne všetkým za pekné,povzbudivé slová...nie je mi oporou iba rodina,ale aj vy 😉 Určite to všetko prekonám,to viem,veď som už toho v živote zažila dosť a som tu,ale veľmi to bolí a už sa po tom všetkom mohol ten hore zmilovať a dopriať mi tú obrovskú radosť z bábätka.Stále mi v hlave rezonujú sestričkine slová:"gratulujem,ste tehotná"čomu dodnes nemôžem uveriť,ale zato len smutne spomínať.Stále sa pýtam prečo,aj keď viem,že je to zbytočné a odpoveď nepríde ☹ Som naštvaná sama na seba,lebo mám hrozne skeptickú povahu,veľa vecí beriem dosť pesimisticky a mám zo všetkého strach,možno sa na mňa naše babuľko vykašľalo práve preto...povedalo si:"neveríš mi,tak tu máš ...."A pritom som si babuľko stále hladkala a prosila ho,aby vydržalo,každý večer mi manžel pobozkal bruško 🙂 Jediné,čo ma možno môže potešiť,keď som taký neveriaci Tomáš,že som otehotnela a viem,že sa to dá,aj napriek svojim všetkým diagnózam.

lyndus
13. máj 2009

jajka moja, nai neviem, co ti napisat, aby to vyznelo povzbudzujuco, je to hrozne nespravodlive... niekto by strasne chcel a nie a nie sa mu dostat a niekto beproblemovo otehotnie, donosi a vobec o to nestoji 😠 clovek uz vazne nevie, co si o tom vsetkom mysliet...a je fakt, ze doki je hrozne necitlivy 😠 snad ti troska pomoze, ze na teba myslime moja...bola si uz tehulka, takze urcite budes znova a so stastnym koncom 😉

jajka27
13. máj 2009

veď práve s tým sa nemôžem často zmieriť,že ženy,ktoré nemajú problém otehotnieť,kt.si to dokonca vypočítavo naplánujú a výjde im to,sú najmúdrejšie v rozdávaní rád,to musíš tak a hentak...to nemôžeš tak brať...vtedy by som zabíjala...vedia o tom veľký prd...kto neprežil,nech nesúdi,môže síce pochopiť,ale nech nesúdi....
určite sa nechcem ľutovať,nie som ten typ...ale stále sa pýtam,prečo sa musia na mne vyšantiť pomaly všetky choroby?

lyndus
13. máj 2009

mno ved prave, clovek az obcas neveri vlastnym usiam, co si musi vypocut... a sestricka ti povedala aspon nieco, ci sa ani moc nedostla k slovu? bolo tam vcera vela ludi? ked to doki tak rychlo odbavil 😒

jajka27
13. máj 2009

inak... chcem sa vám všetkým ospravedlniť,že som tu vniesla takú smutnú náladu a možno tým mojím trápením aj niektoré vystrašila....ale nemohla som inak...viem,že to pochopíte 😉 Tak ako sa to dobre začalo,že som tu "rozpútala" tehu vlnu,tak sa to zle skončilo ☹ Tiež na vás myslím,držte sa všetky,opatrujte sa 🙂 Napadlo ma,že keď už som doma,tak zájdem do mesta obkuknúť nejaké šatočky,lebo v júni sa žení môj milovaný braček...doteraz som ich nejako nezháňala,nechávala som to asi na poslednú chvíľu,lebo som nevedela aké si vybrať,keďže som nevedela odhadnúť ako budem v júni ako tehotka vyzerať 🙂 takže papa,nech sa vám všetkým dostatočne darí 😉

melisska
13. máj 2009

😉 ahojte,
jani, to vyzera u teba super 😵
ixi prajem prijemnu pracu a kasli na ostatnych, ty si dolezita 😉
lyndus kukulik ma pravdu u teba OHSS asi uz vobec nehorozi ked doteraz nic 😉
kukulik nstihla som vas, tak sa vonku pekne nadychajte, aby si vecer vladala pisať 😀
katy ahojte 😵 pusinku pre Hanku aby na mna nezabudla apoznala ma ked bude z bruska ´vonku 🤐 😀
zajacik ahoooooooooj 😵
Foliky 13 mm, endometrium 11mm, pondelok kontrola a asi streda OPU, joj, len aby boli silne a kvalitne 🤐 😵

lyndus
13. máj 2009

jajka mas pravdu, potes sa, paradne saticky si kup nech si kocica 😉 a vobec si nerob starosti s tym, ze si tu nieco vniesla ci co 😀 ved nato sme tu, aby sme sa vzajomne vypoculi a podporili, no nie? 😀
melisska ahoooooooooooooooj, foliky krasne rastu, urcite budu super 😉

lyndus
13. máj 2009

vela bolo ludi? mam pocit, ze teraz je tam nejaky naval ci co 😀

katy2
13. máj 2009

jajka, myslim na teba... a prajem vela sily....
melisska, uz sa to blizi 😉 drzim palce, nech su vajka co najkvalitnejsie..... 😵
lyndus, ahoj 🙂

lyndus
13. máj 2009

ahoj Katy, mno ako moja?

katy2
13. máj 2009

som dnes nejaka spava..... ked odisiel muzik do prace, sla som si zasa lahnut a jasne, ze som si aj pospala..... ja len lahnem a spim..... 😉

lyndus
13. máj 2009

katy, ty si si ytala od dokiho na kazdom utz obrazok? aby som vedela, ci mi ho bude ochotny dat 🙂 buduci utorok 😀 a zo zaciatku si aj ty mala pocity na mrchu? ak ano, kedy to preslo?

lyndus
13. máj 2009

katy sak pospi kym mozes, potom uz asi toho vela nenaspis 😀

katy2
13. máj 2009

lyndus, ten pocit na ms si nevsimaj,,, je to uplne normalne..... ono to casom samo prejde... kedy, nepamatam.....
fotku z uzv si normalne pytaj... z prveho nemam, to som nemala odvahu pytat, lebo som sa bala, ci je vsetko v poriadku.... ale z daslieho mam..... ale povedz mu to hned, ze ju chces, lebo potom to vymaze a uz ti neda..... 🙂 drzim palce, nech je vsetko v poriadku.... 😵

lyndus
13. máj 2009

jasne, dakujem za radu, urcite popytam, teda ak si na to v tom strese spomeniem hehe 😀 dakuje, dufam ze bude secko ok, juj sa uz neviem dockat leta, nech som trochen kludnejsia 🙂
inac zavinac, vybavicka nakupena, taska do porodky zbalena? 😉

katy2
13. máj 2009

v lete si budes pekne vychutnavat tehu..... 😵
ja uz vybavu mam, akurat postielku treba poskladat a tasku zbalit 🙂

lyndus
13. máj 2009

hej hej, uz to bude kludnejsie, letom svetom 😀 super a ake vecicky si kupovala? do ruzova, ci skor neutralne? ja som rozmyslala, ze taka zelenkava by nebola zla, je to pekne aj pre chlapveka aj pre diavcatko, len je ju dost problem dostat...nechapem, preco tak radikalne odlisuju chlapcenske a dievcenske oblecenie...ruzova a modra, oblecko pre mimi je pravazne take, normalne mas problem zohnat inu farbu a potom ked mas dalsie, aby si kupovala nanovo, sak nebude chalan v ruzovom... alebo to dopadne ja z toho statistickevo prieskumu...ze: prvemu babatku vyberame co najkrajsie, najmodernejsie a neviem ake naj, druhe: preco by chlapcek nemohol nosit ruzove? a tretie: ides do mesta na veceru a opatrovatelke nechas na chladnicke telefonne cislo s odkazom: volat len v pripade, ze potecie krv!!! 😀 😀 😀

katy2
13. máj 2009

my sme vybavicku celu zdedili po sestrinych malinkych dcerach... je jej tolko, ze to vsetko mala ani nevynosi... ale nie je vsetko ruzove..... takze my sme kupovali fakt len minimum 🙂

lyndus
13. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej to mas stastie... ja aj manzel sme najstari a sesternicine dcery maju uz kolo 20-tky, takze musime secko kupovat nove, ale co uz, to bude asi najmensia a prijemna starost 😀

lyndus
13. máj 2009

a dlho ste Hanke vyberali meno?

petronelka77
13. máj 2009

Ahojte Splniecka 🙂 .
Kedze vas nestiham nejako citat, tak vam prajem vela uspechov pri stimulke, snazeni, tehulkovaniu a vela sil pri bojovani o //.
Katy, mas uz nadherne tyzdne, takze za mesiac + par dni bude z Teba mamina 🙂 . Chcela by som sa Ta este spytat, ako si si dala tu tabulku babatka, co je pri fotkach. Myslim tu, ktora ukazuje ako sa babatko po kazdom tyzdni vyvija, ako pribudaju tyzdne. Neviem, ci som sa spravne vyjadrila 🙂 .
Lyndus, ako sa citis? Si na PN alebo doma?
Jajka, je mi to velmi luto ☹ , prajem vela sil.
Piskotka, opatruj male piskotky 🙂 .
Melisska, Kukulik, drzim palce 🙂.

katy2
13. máj 2009

lyndus, my sme mali meno jasne hned 🙂 s chlapcenskym by to bolo trosku tazsie, ale dohodli by sme sa....
petri, ahoj,
myslis tu, co tam babo plava, alebo tu, co sa babo posuva po mesiacoch? ak tu prvu, opis si adresu pod tabulkou a vyhladaj v googli, nahod udaje a ono ti vygeneruje adresu, ktoru skopirujes do albumu, kde sa davaju zmeny udajov - mas to hore....
podobne aj ta druha, ale to ti staci kliknut na moju a otvori ti stranku a tam si zadas svoje udaje, vygenerovanu adresu rovnako skopirujes a mas to....

lyndus
13. máj 2009

ahoj petronelka 🙂 si tu dlho nebola, asik nestihas 🙂 som doma na PN, opatruje fazulku 😀 celkom fajn sa mam, troska pocity na mrchu, sem tam krize, trosilinku prsia, sem tam ma napne, nic valne 🙂 inac tu tabulku si mozes stiahnut od Katy ak chces...ked na nu kliknes, aby ti ju zvacsilo, tak potom lkikni pravim tlacitkom, potvrd ulozit obrazok, uloz si ho do compu a potom das normalne do albumu kao fotku 🙂 ja mam tiez take dva obrazky v albume, sak kukni 🙂 stiahla som od kociek z albumov, snad sa nikto nenastve 😀

lyndus
13. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaj som ta nepochopila, ty si myslela tiket 😀 ze?

petronelka77
13. máj 2009

Dakujem Katy, myslim, tú, co babo plava, idem to vyskusat 🙂

lyndus
13. máj 2009

tak potom ako napisala katy, na tej stranke su rozne 🙂 aj ja mam dva 😀
katy to mate dobre, my sme zase mali pre chlapceka hned, problem s dievcatkom, este stale to nieje finalna verzia 😀 ty uz si asi na materskej ze?

katy2
13. máj 2009

inak ja presne o tyzden zacinam 9-ty mesiac 😵

katy2
13. máj 2009

petri, drzim palce 🙂
lyndus, ano uz som tyzden na MD..... inak ja som chcela jakuba ale mnazel nebol s tym stotozneny.... 😉 ale hanku prijal hned.... 😵

lyndus
13. máj 2009

😀 chlapi su v tomto jesitny, najlepsie nech sa syn vola po nom...a potom uradnicky na miestnom urade nanho pozeraju jak na blba, ked dojde po narodeni nahlasit Jozka Novaka III-ho 😀 tak jak na kamarata, normalne mu povedali, ze uz teraz maju problem rozoznavat jeho a otca a on dojde s tretim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre