Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
13. máj 2009

katy to je krasne 9 mesiac zachvilu je hanka s nami, poslal si jej pusinku? 😵
lyndus nebolo vela ludi 😉 ja som bola prva takze 8:11 som sedela v aute 😉
peti dakujeme 😀

lyndus
13. máj 2009

mno vidis petri uz to mas 🙂 inac mozem sa opytat, ako mas nastaveny pas? lebo sme boli spolu na transfer a tebe pise porod o den po mne v pase a na tikete mas o den menej, nerozumiem tomu 😕

lyndus
13. máj 2009

jaj melisska super, lebo v pondelok a utorok bolo hodne, tak snad na buduci tyzden to bude ok 🙂

katy2
13. máj 2009

melisska, jasne ze hanke stale odovzdam tvoju piusinku, ale len taku vzdusnu, lebo si nedociahnem na brusko 😀

steva
13. máj 2009

ahojte 😵
Jajka je mi to strasne luto 😢 😢 😢 ,je to smutne ze po takom boji, aky tu vsetky prezivame,sa stane nieco take.prajem ti vela sil.Naozaj mame vyhrate az ked drzime zdrave babatko v naruci.
My sme boli dnes na poradnu,stale sa nic nezmenilo,ale uz si ma tam chceli nechat a tak som sa dohodla s doktorom ze nastupim zajtra rano.radsej by som cakala doma,ale asi je to takto lepsie.dost sa bojim,ale nejak to musim zvladnut.

petronelka77
13. máj 2009

Katy, uz som si nastavila, dik za postup 🙂
Ahoj Meliss 🙂 .
Lyndus, ja som mala transfer 22.4. a Ty tiez, vsak? Menzes 04.04. Kde myslis presne rozdiel?

melisska
13. máj 2009

tak zatial len vzdusnu, ved zachvilku bude na licko 😀
stevi drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim vsetky a mam ich 20 😀 😵

lyndus
13. máj 2009

hej transfer 22.4., ale menzes 8.4. mozno preto... ale Katy tu vysvetlovala, ze ako termin poslednej MS sa ma nastavit den ktory dostanes, ked od transferu odratas rozdiel dni medzi odberom a transferom(u mna dna) a pri KET este jeden den rozmrazovania a potom 14 dni, takze u mna 22-2-1-14, teda 5.4.2009, ty ked si bola na ET tak asi 22-2(neviem kolko dni si mala kultivaciu) a -14, teda 6.4. by si mala mat v pase aj v tikete ako den MS 😀

steva
13. máj 2009

Dakujeme Meliska,budeme to potrebovat. 😉

katy2
13. máj 2009

petri, si sikulka 😉
steva, strasne drzim palce 😵 😵 😵 😵

lyndus
13. máj 2009

ze vtedy vraj presne vychadza termin porodu 😀 pozri na mojej fotke, kde ukazuje termin narodenia a v albume mam tiez to plavajuce babatko 😀

petronelka77
13. máj 2009

Stevka, drzim palce, za chvilku si uz budes vychutnavat najkrajsi maminkovsky pocit 🙂 .

lyndus
13. máj 2009

stevi drzime palcekyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

steva
13. máj 2009

Dakujeme vsetkym,som taka rada ze vas tu mam ,boli ste mi po cely cas velkou oporou.Vdaka 😵

lyndus
13. máj 2009

inac stevi maznel urobil malemu nadhernu komodu 😉

steva
13. máj 2009

aj mne sa velmi paci 🙂 mala som z nej velku radost.

lyndus
13. máj 2009

verim verim, sikovniak 😀

petronelka77
13. máj 2009

Lyndus, necham tie tyzdne na lekara, lebo ja mam z toho mensi chaos 🙂 .
Ja som bola na ET a odbere v januari, v utorok odber, v piatok vklad. Teraz pri KET-e sa rozmrazovali jeden den, vklad 22.4., menzes 04.04...no uvidime.
Pekne tabulky 😉

kukulik30
13. máj 2009

uz som tu 🙂
stevka, budem na teba silno mysliet, uz coskoro budes mat Jakubka v naruci 😵 este ti bude za bruskom smutno, ako mne dlho bolo, a tesim sa strasne, ze opat mi snad Panboh dopraje ten krasny pocit 😵 🤐

jajka, netrap sa moja, my sa radi podelime s tvojimi pocitmi, ved tu sme na jednej lodi, mame rovnake problemy, trapime sa , placeme, tesime sa.... 🙂

melisska, fiha, tebe pkene narastla perinka, aj folikyn a kolko ich mas zatial? 😵

lyndus
13. máj 2009

petronelka potom si na tom presne ako ja amalo by ti vyjst 5.4. MS ako mne, ale ved uvidis, co ti dochtorko povie 😀
kukulik ahoj 🙂

katy2
13. máj 2009

kukulik, ahoj 🙂 ako bolo na vychadzke? nevies nahodou, co je s lauritkou? davno som ju na MK nevidela.... 😕

kukulik30
13. máj 2009

katy ahojcek, zaklopkaj Hanke na brusko, ze ju pozdravujem 😀 ....na vychadzke bolo super, vyzeralo, ze je chladno, ale nakoniec bolo celkom teplo 😵 tak sa tesim z takeho pocasia....
neviem, tiez som ju dlho nevidela, ale mari sa mi , ze zmenila pracu... 😕 no netusim, minule , ked sa ukazala v grafoch, som jej aj napisala, ale si uz asi nevsimla, lebo neodpisala 😒 ...hmmm...asi jej napisem do IP 😉

kukulik30
13. máj 2009

niekto sa ma pytal,jaanu alebo lyndus ci uz dosla mrska...tak odpovedam, ze este nie a kedy vam dosla po decapeptyle? ja uz sa jej neviem dockat...papam poctivo chilli papricky,, tak mozno tak prekrvim maternicu, ze pride aj skor 😀

lyndus
13. máj 2009

mno kukulik urcite pomozu...drzime prsteky, nech mrcha dorazi cim skor, si pamatam jak som sa ja vytesovala, ked dorazila ta moja v aprili, jeden by si nemyslel ze raz aj mrch potesi 😀

kukulik30
13. máj 2009

veru veru a na kolky den ti prisla?

lyndus
13. máj 2009

mno ja som teraz bola na KET, takze dorazila normalne a poravde si nepamatam moja, kydy dosla pri IVF 😒

jaanulienka
13. máj 2009
katy2
13. máj 2009

ja som sa bola napapat 🙂
kukulik, vdaka za info o lauritke, aj ja viem, ze zacali novu pracu, ale som myslela, ze aspon doma sa na net pripoji....
hanku som pozdravila 😉

lyndus
13. máj 2009

ja som tiez papala 🙂 ina babule, takto si predstavujem lekarku, ktora robi IVF, nie jak ten nas mroz mrzuty 😀

https://www.youtube.com/watch?v=RUsRhSKrsSk
lyndus
13. máj 2009

inac vcera vecer davali dokument na spektre o umelom oplodneni...tam im dali este aj fotky embriok, co nafotili red vlozenim a ten nas sa s nami ledva rozprava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre