Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
14. máj 2009

no vtedy to bolo aspoň pre mňa dosť blbé, a keď si predstavím, že by to nevyšlo, tak by som mala výčitky..a mangel taktiež, ale služobka ho neminie tak či tak, a samozrejme vtedy keď ja by som mala rodiť, tak uvidíme, ako to dopadne...ale že v takom prípade mu dajú vraj na pár dní voľno aby bol so mnou 😅

mimusa4
14. máj 2009

hlavne že je zdravý, hoc by si ho nosila medzi vlasmy.. 😅 😀

mimusa4
14. máj 2009

i.. 😅

lyndus
14. máj 2009

cavik, tu hned prvý program, sadenicová projekce sa to vola 🙂 mozes odtial stiahnut
http://www.freesoft.bmcgroup.sk/category/?page=...

lyndus
14. máj 2009

teda sadovnicka projekce 😅

cavik
14. máj 2009

veď hej, hlavne, že je zdravý, čo už, že maminka je šedivá 🙂 🙂 🙂 , ale dnes som ho skladala z jedného zábradlia v obchode a tak mi ruplo medzi lopatkami, že som sa nevedela nadýchnuť 😖

cavik
14. máj 2009

danke 🙂

mimusa4
14. máj 2009

ou tak to je nepríjemné, ale však ho to prejde 😀

dalida
14. máj 2009

Dobre popoludnie, kocendy. 😉
Kukulik, ja sa mam fajn. Pocity? No, chrbat aj prestane boliet aj boli... Ci je to priznak uspechu alebo neuspechu, to fakt neviem. Snazim sa na to nemysliet... Dufam, ze mrska u teba dorazi co najskor.
Piskotka, testikovat uz asi nebudem. Pockam na krvicku. 😉

lyndus
14. máj 2009

dalidka tak to ta obdivujem 😀

kkatty
14. máj 2009

kukulik... mám otázky na teba - keď sa pripravuješ teraz na druhé IVF - koľko si čakala na schválenie žiadosti (ja som vo všeobecke) a či si opäť chodila jeden celý cyklus na kontroly (krv a utz) alebo sa to už teraz vynechalo? My rozmýšľame s manželom, či by sme to časovo stihli ešte do dovolenky v SPLN-e všetko absolvovať aj s transferom (zvyčajne majú na prelome august - september). Alebo ak mi vie aj niekto iný poradiť, budem vďačná. Ja idem v utorok na krv po 3. KET, ale cítim, že to nevyšlo, presnejšie - necítim žiadne zmeny ani nič... a možno by sme sa pustili hneď do ďalšieho IVF... prvé bolo totiž úspešné, ale 8tt bol osudový...

katy2
14. máj 2009

ahoj, kkatty,
poradit ti viem aj ja.... Hned po neuspesnom KET-ku ti dr. vypise ziadost do poistovne (schvalia ju cca za 3-4 tyzdne) Ziadne dalsie vysetrenia uz netreba..... Pri 2.IVF to ide rychlo, len treba cakat jeden cely cyklus, to znamena 2 ms a mozes stimulovat.....
Ale zatial treba verit, ze KET vyslo 😉 Drzim palce 😵

lyndus
14. máj 2009

Katy aspon ze to druhe IVF ide tak rychlo, lebo ku prvemu kym sa dopracujes, hruza 🙂

katy2
14. máj 2009

lyndus, vsetky zaciatky su tazke 😉

lyndus
14. máj 2009

asi ano, juj mne sa ten cas tak priserne vlesieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hroza 😖

ixi
autor
14. máj 2009

ahojte splniecka moje 😎 mne sa celu noc snivalo o trofoblaste ani som nevedela co to je..... 😕

lyndus
14. máj 2009

ixiiiiiiiiiiiiiiii, co ty to mas za divoke sny 😕 😕 😕 😀 😀 😀

dafy
14. máj 2009

ahoj ixi ako to islo v robotke? 😅

ixi
autor
14. máj 2009

tak to ti ja neviem povedat 😀 😀 😀 😀
neboliu ste daktora na imunologii?ci nemate dfajake protilatky?

ixi
autor
14. máj 2009

dafy robota = horor 😠

dafy
14. máj 2009

ixi dnes som bola v Splne 😎

ixi
autor
14. máj 2009

no a? ako si dopadla?

dafy
14. máj 2009

od dnes berem extrimax 2rano 2vecer a vo stvrtok kontrola 🙂

dafy
14. máj 2009

ixi aj ty si tak mala?

dafy
14. máj 2009

ixi este len som lahla na kozu a Hredzi hned otazka kolko fajcite denne? 😝 😝

kkatty
14. máj 2009

katy... ďakujem. Takže myslíš, že by sme to aj do ich dovolenky stihli?

katy2
14. máj 2009

kkatty, urcite to stihnete, ked hned teraz po prip. neg. krvi vypisete ziadost..... Ja som vlani bola este v juni na KET, tak sme to stihli az v septembri...... Drzim palce 😵
ixi, ahoj 🙂
dafy, uz sa ti to krati 😵

ixi
autor
14. máj 2009

dafy ved to nje citit 😎 ja som brala 2x1

ixi
autor
14. máj 2009

ahoj katy 😎 😎 😎

ixi
autor
14. máj 2009

dafy ta nekur 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre