Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
17. máj 2009

kukulik 😀 😀 😀 to niečo navyše je super ! ale tá suma je na zvážení a aspoň,že si to priamo nepýta.

lyndus
17. máj 2009

deny my ideme s Jasperou iba na prvy utz zatial, druhy az za 2 tyzdne tusim 🙂 a ja uz som jej estrimax nukala, hend rano, ale byva hodku od Ke, takze nist...ze si zajtra pojde dat predpisat k svojej gyndoske...neviem, kde byva, ale snad ho tam v lekarni budu mat

kukulik30
17. máj 2009

baby, vyskusajte, vyborny kolacik, vcera som ho u mamky chutnala a dnes sa ho cyhstam tiez urobit 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8962

mimusa4
17. máj 2009

lyndus sorrka som obedovala a potom zdriemla..nie neviem čo to bude, na veľký utz idem v stredu, tak snáď..ale keby som aj nevedela tak mi to nevadííí 🙂

dafy
17. máj 2009

ahojte vsetky 😀 😀

soni tá tvoja znama asi chodi ku statnej tak preto asi neplatila.ale za lieky urcite platila nieco .sice neviem kedy to bola ked pred par rokmi tak len par korun.teraz je to uz drahsie 😝

lyndus teba tie sny asi zruinujuuu 😀 😀

lyndus
17. máj 2009

mimus ja som strasne zvedava 😀 😀 😀
dafy mi o tom hovor 😀 😀 😀

dafy
17. máj 2009

lyndus ahoj akurat som teraz docitala vsetko co ste popisali

dafy
17. máj 2009

a este popritom aj varim 😀 😀

soni1
17. máj 2009

baby, ked mi mešká mrška 4. deň, test by mi už mohol ukázať, či som tehu? ale mňa stále pobolieva v podbrušku ako na menzes a preto sa bojím testnúť!

kukulik30
17. máj 2009

soni..no jasne , len testuj 😉 drzim palce 🙂

dalida
17. máj 2009

Dobre popoludnie, dievcata. Citala som si vas. S tym platenim u dokiho je to neskutocne... Ide o dost penazi, ale ak by som sa mala este raz rozhodovat o tom, do ktoreho centra... zavazili by vysledky uspesnosti, profesionalita... Bala by som sa vlozit sa do ruk "hocikoho"...
Teraz som troska smutna... Preco? Manzel odisiel na sluzobnu cestu... Som sama... Mam kopec ucenia... A k tomu vsetkemu (sesternicka mi oznamila, ze cakaju s priatelom babo)... Tesim sa, prajem im to, ale preco sa Boh konecne nezlutuje aj nadomnou a nedopraje, aby som sa aj ja tesila... Je mi do placu...

Prepacte za smutnu atmosku, ale nemam sa komu vyzalovat a...

kukulik30
17. máj 2009

dalidka, kazdy z nas ma pravo na smutne chvilky, takze vobec sa netrap..ak sa tak citis, je to ok...to prejde a vyjde opat slniecko, pretoze aj ty si uz onedlho vypocujes tu krasnu spravu: " blahozelam, ste tehotna" 😵

ixi
autor
17. máj 2009

ahojte kuriatka 😵 😵 😵

dalida
17. máj 2009

Kukulik, si mila. Dakujem. 🙂

kukulik30
17. máj 2009

ahoj kuriatko 😀

ixi
autor
17. máj 2009

na ako mojko kedy ides do splnu? 😉

ixi
autor
17. máj 2009

dalidka o chvilu budes mat aj ty drobceka 😵 😵 😵

ixi
autor
17. máj 2009

ja som utahana ako kon 😝 😝 😝

dalida
17. máj 2009

Prisla si z robotky? Ako sa ti pracovalo?
🙂

ixi
autor
17. máj 2009

ano prisla tak same infuzie.............a tak som unavena ale som cely den s babetkami a je mi stoho riadne blbo...

ixi
autor
17. máj 2009

aj ja ctem ☹

ixi
autor
17. máj 2009

zajtra konecne idem ku kadernicke........aidem chudnut som sa rozhodla.........

ixi
autor
17. máj 2009

idem zavolat mamke 😀 😀 😀

kukulik30
17. máj 2009

som musela ist od netu, lebo dosla svagrinka s manzelom..chystam sa v stredu 😉 ale zajtra este zavolam, alebo v utorok, uvidim, aka bude mrska a kedy zoslabne 🙂

melisska
17. máj 2009

ahojte kuriatka 😵
dalidka j aj mam take chvile 😉
ixi oddychuj moja 🙂
no mna riadne popichava do vajecnika, zrejme cysty,a bolia ma paty, 😝 som zvedava ako bude zajtra 😵 aj na teba kukulik som zvedava, kedy ti povedia ze mas prist 😉
idem sa osprchovat a trosku lahnut, paaaaaaaaaaaaaaa a dobru nocku 😉 😵

lyndus
18. máj 2009

bre ranecko babulky 😀 juuuuuuuuuuuuuuuuj sa mi nist neste, ani spat nie hehe... zajtra idem konecne na utz, som hrozne zvedava, snad bude secko oki oki 😅
vonku je nadherne, den by mohol rychlo zbehnut 🙂

piskota80
18. máj 2009

dobré ráno všetkým.
Dalidka, kukulik, aj ja sa z takých informácií teším, no zároveň sa neviem ubrániť slzám, že niekto čaká bábo "len tak" a ani nevie, koľko ľudí a čo všetko musia prejsť, aby mali bábätko.
Ja dnes zatiaľ nešpiním, rozhodla som sa zajtra si spraviť test, nech viem, na čom som

piskota80
18. máj 2009

a inak ma strašne bolia kríže a prsia, tak ja fakt neviem 😵 😒

lyndus
18. máj 2009

ahoj piskotka, kolky den si po transfere? nebojaj, secko bude oki, asik sa fazulky viac zahryzkavali 😀

piskota80
18. máj 2009

ahoj lyndus, ak beriem aj deň transféru, tak dnes som siedmy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre