Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
18. máj 2009

ahojte...
čítam vás čítam 😉 a držím každej palce 😵

lyndus
18. máj 2009

mno tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 co dobreho budes mat na obed?

piskota80
18. máj 2009

ražničí s opekanými zemiačkami, mňam mňam
aho mimisa, aj tebe nádherne rastú tt 🙂 🙂

lyndus
18. máj 2009

joooooooooooooj mimusa, jak ti krasne brusko rastie 😀

piskota80
18. máj 2009

inak mimusa, máš krásny termín - októbrovčatka mám rada, bude to váha, aj ja som 😵 😵 😵

melisska
18. máj 2009

jesperka to si bola ty dlhe cierne vlasy, tricko biele dlhsie a rifle??? 😅 blahozelam 😉
dobry den,
Ja idem na OPU v stredu o 8:30hod. drzkajte mi palceky, vzdy sa bojkam:o) vajicka su asi okolo 10, presne som ich neratala, lebo prve povedal 25mmm a mala som dost 😅, ostatne, 19, 17,18, 16, dnes o 21:00 hod. picham choragon, modlim sa aby boli silne vajicka aj spermijky:O) a aby som mala po odbere, ja sa stale trosku bojim 🤐
zdravim vsetky splniecka 😵
piskotka naozaj to vyzeraaaaaaaaaa 🤐 🤐 🤐 🤐
zajcik, mas pravdu to vacsinou pride vtedy ked to necakame, len pri umelom je to inac 😝
katy hanke pusinkuuuuuuuuuuu 😵
lyndus, ty ides kedy na UTZ? ahaaaaaaaa asi vo strvtok 😵
rano tam bola jedna kocka na krv bola to dalidka???????????????? juuuuuj som zvedavaaaaaaaaaaaaaa 😵
kukulik ty si volala , ked som tam bola raaaaaano 😀
neskor vam prihodim jednu fotku mojej meninovej torty, ci si nieco vsimnete 😉 😀 😎

melisska
18. máj 2009

a este asi je lepsie teraz sa neopalovat 😝 co poviete?

lyndus
18. máj 2009

melisska veru veru, tarz radsej neopalovat a ako tehu uz vobec nie....zas budem cele leto biela jak predseda vapenky hehehe

mimusa4
18. máj 2009

piskotka, rastú rastú, som rada, ja stále chcem dobehnúť zuzanu.dry 😅 a ona je furt v predstihu 😀
lyndus rastie vraj, len ja to akosi nevidím, asi preto lebo ho mám sústavne pod nosom, neviem či by nemalo byť aj väčšie, ale tak hlavne že malé je ok 😵

piskota80
18. máj 2009

ahoj melisska, držím silno palce na stredu - pfuf , pfuj, transfér budeš mať potom v pondelok? nehovoril Ti?
a opaľovať ti neodporúčam. Ja mám neskutočnú chuť na kávu, no nerada by som niečo pokazila.
a ako myslíš že to vyzerá? Myslíš, že by to mohlo byť - to bolenie krížov 🤐 🤐 🤐 😉

melisska
18. máj 2009

presne tak piskotka , nechcem to zakriknut, ved vieme 🤐 a dakujem 😵
dobre nebudem sa palit na slniecku, ved v juli to v chorvatsku dobehnem 😀

piskota80
18. máj 2009

tak to nám ani nehovor, keď budeš tehu, čo určite budeš, tak žiadne slniečko, len chládok a užívať si more.
tak dobre melisska 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵

mimusa4
18. máj 2009

juj aj ja by som brala chorvátsko 😀

piskota80
18. máj 2009

ja aj hneď teraz 😀 😀 😀 sedím doma, bojím sa pohnúť. Ale budem musieť ísť do práce pre "učivo" - vo štvrtok mám precertifikáciu - test. Sa na to tak teším 😠 😠 😠

lyndus
18. máj 2009

melisska moja, nechcem ti brat radost, ale ako tehulka ziadne opalovanie v Chorvatsku 🙂 maximalne tak pekne sa cvachtat v mori a leskat v tieniku 🙂 fazulke nerobi moc dobre to teplo, ked sa zohrievas na slnku 😉 a na stredu moooooooooooooooooooooooooocno drzkam palceky, transfer potom asi v piatok, ze?
piskotka, tak ako som pisala dalidke, krize su super tehu priznak 🙂

lyndus
18. máj 2009

mimuska na fotkach to krasne vidno 😉

dalida
18. máj 2009

Dobry den, kocendy. 🙂 Melisska, super, krasne cisielka vajok. Budem drzkat palce. 😉
Ja idem na krvicku, zajtra. Bojkam, lebo ma ten test veelmi zneistil, ale ved uvidime... 🙂 Dnes nemozem sediet... Citim vajecniky, mam neustale nutkanie na mocenie... 😕 Bud je to priznak tehu, alebo prichadzajucej mrchy, ktoru drzia na uzde len hormony...

piskota80
18. máj 2009

len aby lyndus, len aby - ale beriem ťa za slovo 😉

kukulik30
18. máj 2009

melisska, fakt? ja som volala dost skoro tesne pred siedmou, aby mala este sestricka cas na dvihnutie telefonu, lebo potom uz velmi nestihaju 😀 😀 😀

melisska, to je ale kraaaaaaaaaaaasna uroda vajok 😵 😵 😵 super, takze zajtra na teba silno myslim 🙂

piskotka, ved si daj kav, kavu s normalnom mnozstve mozes, samozrejme nie 4-5 krat denne a smrtaka, ale 2 kavy denne nesky s mliekom v pohode 😉 🙂

dalidka uz dnes mala krvicku? 😀

lyndus
18. máj 2009

piskotka urciteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jak hovori Ivana v Panelaku, mam taje svrbenie medzi kozami 😀 😀 😀
dalidkaaaaaaaaaaaaaaaaaa super priznak, aj ja furt chodim cikat, hlavne poobede 😀

kukulik30
18. máj 2009

aha uz medzitym napisala, takze dalidka ty az zajtra..to sa mozno uvidime 🙂

kukulik30
18. máj 2009

teda som sa sekla, v stredu silno drzkam palce melisska 😀 nejako sa mi pletu dni v tyzdni 😀

lyndus
18. máj 2009

hej iskotka, ja napr. pijem tu taliansku ladovu, co maju v skatulkach v obchode...niezeby mi nejako zaberala na unau, lem mi teraz mimoriadne chuti 😀

mimusa4
18. máj 2009

lyndus dík.. 🙂
dalida už zajtra? ako to zbehlo, tak držím palce..

piskota80
18. máj 2009

len som čítala, že káva nerobí dobre a podporuje potraty, tak preto ju už radšej ani neraz nepijem...
dalida, učite si tehu, aj ja to cítim medzi kazami 😀 😀 😀 😀 lyndus, to je super, u nás to doma začal používať manžel, keď to prvý krát povedal, som myslela že sa zbláznim od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
18. máj 2009

melisska jasne že aj tebe v stredu a aj ostatným..

melisska
18. máj 2009

😵 kukulik ano ja som tam uz 6:45 😀 prichadzam so sestrickami 😵 kukulik a co s tym mojim 25mm, dufam ze mi ho vyberie 😒

dalidka aj ja som ako tehu vela cikala a urcite to nieje z mrchx, ja pred mrchou casto necikam, aj v noci?cikas? 🙂
ta jespera sa neozvala? iste som ju odhalila ja spion a bola to ona 🙂
ja som chcela aby sa Dr,trochu usmial, a ked povedal, aby bol manzel k dispozicii v stredu, spytala som sa ho ci nemoze byt priatel 😀 ale on odpovedal vazne, ze ak nie je manzel moze byt aj priatel 😝 nepochopil moj pokus o zart 😅 a sestricka ze moze byt aj priatel, a ja jej na to, ale vy mojho manzela poznate a ona veru, ja by som to bonzla 😀 aspon ona to pochopila.

mimusa4
18. máj 2009

piskotka, ta čo teraz kazy či kozy?? 😀 😀 😀

kukulik30
18. máj 2009

ale je kava a kava....ja pijem taku kavu, co ani neviem ci sa da nazvat kavou, polovica hrnceka vody a zvysok mlieka, tato kava nemoze ublizit, pila som cez tehu jednu rano, kedze mam nizky tlak a pohodka...zase netreba to prehanat 😉 ale ak nie tak nie, nutit ta nechcem v ziadnom pripade 🙂

melisska
18. máj 2009

mimuska dakujem 😵 Máš krásne bruško 😵 nikto nam tu neposiela tehubacilky? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre