Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
18. máj 2009

je to o tom istom, len u teba to je viac jednotiek - ak si dobre pamätám, ja som si pichala 225, myslím že aj ty máš toľko, či ti dal menej kvôli OHSS?

kukulik30
18. máj 2009

no a ked mi tam potom zvysi ten ostatok 225, tak si opat musim nastavit na tom pere 225 a tak mi vytlaci aj zvysok?...ja mam 450 Iu v jednom pere, cize na dva krat mi vyjde davka...

kukulik30
18. máj 2009

v podstate na zaciatku si nastavaim tych 37, 5 vytiahnem tu poistku ci so to je a vystrieknem par kvapociek, vymenim ihly a nastavim na tej stupnici 225 aznova vytiahnem pokila ide ten cudlik a vpichnem a dalsi den z toho isteho pera dopichnem zvysnych 225, ale natavovat uz nemusim, lebo je to nastavene, iba vytiahnem cudlik a sup do brucha 😀 ...dobre som to pochopila?trocha po lopate vysvetlujem, ale snad dobre..sak mi este sestricka ukaze 😉

melisska
18. máj 2009

idme vyvesit pradlo a uvarit k masku zemiaciky 😵 vy sa zatial dohodnite ako s tym perom 😀 😀 😀 zaobchadzat 😀 😀 😀

jespera
18. máj 2009

Melisska, ahoj, no podstate si ma dobre opisala - len mam hnede vlasy s bielym melirom, tak tie cierne vlasy neviem..
A ty si bola ktora - kde si sedela? Na to ze je dnes pondelok - som tam cakala ovela viac ludi..

jespera
18. máj 2009

Ked tak pozeram na fotku - sedela si na kraji - ako sa vchadza na chodbu kde su izby, a mala si kucerave vlasy..dobre tipujem?

tina1
18. máj 2009

ahojte dievky. Dnes som bola tiež v SPLNe. Predpísal mi Estrofem a Crinine. Začíname KETovať. 🙂 Tak predpokladám, že niekedy ku koncu budúceho týždňa by to mohlo byť. V utorok idem na UTZ.

piskota80
18. máj 2009

kukulik, super si to opísala, si šikulka 🙂

tina1
18. máj 2009

oprava Crinone 😉

piskota80
18. máj 2009

tina, graulujem k stimulke. Také lieky čo berieš ty- tak o nich som nikdy nepočula. Ten estrofem áno, ale crinine nie- to je asi to čo utrogestan, však 😅

kukulik30
18. máj 2009

baby , rozmyslam, , ze si budem platit dobrovolne nemocenske, kedze chcem byt tehu,aby aspon par meisacov bola ta suma zaujimavejsia 😒 tak by som to este stihla, ze? ale neviete kolko mi to asi vyjde, kedze teraz poberam iba rodicovsky prispevok, podla coho mi to vypocitaju, nebude to prilis vela???? 😕 aby to nas rozpocet zvladol 😅

kukulik30
18. máj 2009

Tinka, super, ze uz zacinas stimulovat, ten Crinone nie je nahodou gel? mylim, ze ho dava teraz aj Hermann pri ket dievcatam v druhej teme....alebo sa mylim? 😕

tina1
18. máj 2009

crinone je namiesto Utrogestanu, je to vaginálny gel. Tiež som to videla prvý krát.

piskota80
18. máj 2009

ja si to platím od februára - vyratúva sa to z max. príjmu (základu) - každý pol rok sa to mení - od toho sa odráta tvoja hrubá mzda a z rozdielu sa vyráta 4,4 %, potom sa to vydelí dvanástimi - ak si dobre pamätám 😅

kukulik30
18. máj 2009

piskotka, takze na tom s tym cudlikom uz nemusim nic nastavovat? myslim ...tocit nim, aby tie hodnoty boli zarovno, ci co tam je popisane?

piskota80
18. máj 2009

ak si nastaví toľko, čo ti povedal, tak už nemusíš nič točiť, len si otoč tú šípku tak, aby bola na tej hodnote, ktorú máš mať, aby si videla, či je tam naozaj toľko. Neviem, či som to napísala dosť zrozumiteľne.

kukulik30
18. máj 2009

ale kedze ja poberam statnu socialnu davku, tak to budem asi doplacat dost 😖 ci ako mi to vyrataju, mam 159 eur....

lyndus
18. máj 2009

kukulik nejake to je komplikovane, stare dobre ihly 🙂 hm, ja si nemocensku dalsiu neplatim, asik by to nas rozpocen neutiahol ☹

melisska
18. máj 2009

jesperka, dobre si si pozrela fotku 😉 🙂 no dobre, tal hnede vlasy a sedela si vedla mna 😀

piskota80
18. máj 2009

odporúčam ti ísť rovno na sociálku a tam ti povedia, čo a ako. Vznikne ti ale nárok vtedy, ak si od narodenia dieťatka platíš minimálne 271 dní.

kukulik30
18. máj 2009

hej chapem, proste vzdy, ked si pichnem urcitu davku, napr225, tak jasne ze si tu sipku necham na tej hodnote, aby ssom vedela , ze tam ostalo tolko, ak by som z nej odpichla 150, tak potom si nastavim sipku na ten zvysok, co je 75 jednotiek, ze viem na dalsi krat 🙂 dakujem 😵

piskota80
18. máj 2009

melisska, a kde je ta tvoja tortička? Inak si mala meninky - tak všetko najlepšie, nech sa splní ten najväčší sen na svete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
18. máj 2009

lyndus , je to jednoduche, len to vyzera tak komplikovane, pekne si to nastavis, natiahnes a sup do bruska, kratke ihly a menej bolia 😉

melisska
18. máj 2009

kukulik ak sa podmienky nezmenili tak to do porodu stihaš
😀 lebo predtym bola podmienka platit 270 dni, az potom oni platia 😉

kukulik30
18. máj 2009

este by som to mala stihnut, nie?tehotenstvo trva viac,a le mala by som ist co najskor, este tento tyzden, lebo uz o chvilku budem tehula 😀

piskota80
18. máj 2009

naozaj veľmi málo bolia, po vpichu to tam ale nechaj pár sekúnd, lebo ešte ide von ta tekutina. Ja som to na začiatku vyberala a keď som to vybrala, tak ešte vyšlo zopár kvapiek.
Idem sa trošku ponaťahovať, bolia ma tie kríže 😵

piskota80
18. máj 2009

ráta sa to od nasledujúceho mesiaca, tak šup šup, aby si to stihla do 31.5. 😀 😀 😀

kukulik30
18. máj 2009

280 dni ma tehotenstvo....stiham?mala som si to dat minuleho mesiaca asi, to bude na hrane ☹

piskota80
18. máj 2009

a jedna otázka - ak je niekto platičom, dieťatko sa aj narodí po uplynutí 270 dní, ale žena ide na rizikové, platia až po tom uplynutí (270 dní) a platia celý rok? 😕 😕 😕 v tom nemám jasno

melisska
18. máj 2009

kukulik veru sup, sup 😵
piskotka len si lazkaj 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre