Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
19. máj 2009

zajacik mno to verim, ja som na pohyb tiez riadny lenivcek 😀

lyndus
19. máj 2009

mno to by bolo super zajacik 🙂 ty mas aspon take pozitivne sny, mne sa same blbiny snivaju 😀

piskota80
19. máj 2009

zajačik ak ti to pomôže - ja som tiež mala okolo 56 kg priemerne. Od kedy sme sa začali venovať tehuľkovaniu v splne, pribrala som skoro 10 kg !!!!!!!!! A to tam chodíme rok !!!

piskota80
19. máj 2009

a to som zabudla podotknúť, že ja som chodila ešte minulý rok s manželom pravidelne do posilky - potom som s tým sekla, kvôli "kľudu a námahe" - a tak som dopadla 😠 😠 😠

piskota80
19. máj 2009

ale neboj, keď máš taký metabolizmu, schudneš raz-dva 😵 😵 😵

lyndus
19. máj 2009

piskotka inac na testik je skoro, pockaj moja aspon do stvrtku, urcite bude //, mooooooooooooooooocno drzim palceky 😉

piskota80
19. máj 2009

lynduska - ďakujem, ale som už skeptická 😖

lyndus
19. máj 2009

mojko, gebulku hore, strasne skoro si testovala, este troska vydrz 😉

melisska
19. máj 2009

piskotka, hnusne testy, ja ich nechcem ani vidiet 😠
zajacik super sen 😀 ja som vcera sestricke povedala, ze ci si nemozem aj UTZ urobit sama 😀
ked ste spomenuly kila aj ja som pribrala 😝 teraz sa snazim jest malo,sladkosti mi ani nejdu na chut, ale vcera vecer mi bolo zle, tak som sa trosku najedla a bolo to lepsie 😉

jespera
19. máj 2009

Ahojte,
Lyndus - nemala si ist dnes na ultraz.?

lyndus
19. máj 2009

melisska, ty mas zajtra odber ze? moje zlate, drzkameee silno paluchy 😉
ahoj jesperka, mala, ale manzel je na sluzobke, musim pockat do stvrtka 😠
pocuj mojko, tebe vcera povedal ktory tyzden? teda ked diktoval udaje? a nevravel preco ti uz vysadil estrimax, ked sa vysadzuje az pri srdiecku? mno mozno ste uz boli taky velky, ze uz netreba 🙂

dafy
19. máj 2009

ahojte vsetky 😀 😀

meliska ty si uz tak pokrocila?ako to rychlo beží 🙂

piskota 😖 😖 keby si nahodou teraz nebola mas este mrazacikov?ktory vlastne den si teraz?

dafy
19. máj 2009

lyndus ahojky aj ja idem v štvrtok 😀

lyndus
19. máj 2009

ahooooooooooooooooooooooooooooj Dafy, ako moja? tak snad sa tam stretneme 🙂 ako sa mas?

dafy
19. máj 2009

teraz som si precitala co vsetko ste popisali.aj ja som pribrata od tych hormonov
mam 6kg navyse a dost ma to stve lebo vsetky letne tricka su na mne obtiahnute a vyzera to potom ako keby som bola uz vo stvrtom mesiaci 😠

dafy
19. máj 2009

lyndus co ja viem pokusam sa na to velmi nemysliet ale sem tam ta myslienka sa mi vopcha do hlavicky ze co ak sa to nepodari zas 😖 nemam nejako chut sa pustat do tretieho IVF a aj keby som velmi chcela nemam ani najmensiu šancu to stihnut tento rok tak troska ma to tak znepokojuje ale inac v pohodke vytesujem sa mojim kvietkom a skalke 😀 😀

dafy
19. máj 2009

lyndus a ty kde v Kosiciach byvas??čo keby si si uz aj ty supla nejake to foto tvare?aby sme vedeli s kym debatime 😀 😀 😀

piskota80
19. máj 2009

ja mám "ešte" štyroch, tak neviem 😒 😒 😒 a ďalšie IVF - neviem si predstaviť, kedy by sme začali

jespera
19. máj 2009

Lyndus nevravel ktory tyzden - vies ze on je skupy na slovo. Ja neviem mozno diktoval aj srdce - len som nezachytila, fakt nie som si ista... tie latinske pojmy..ja som len trpla aby nepovedal nieco zle. Ale ked som pozrala na sestricku - tak sa usmievala a prikyvovala ako ze super, tak ..ale verim mu, doteraz ma neskalamal, ked povedal ze vsetko ok, tak je vsetko ok..

dafy
19. máj 2009

piskota kolko IVF mas za sebou?

lyndus
19. máj 2009

jespera ja sa na utz tiez stale pozeram na sestricku, ona furt signalizuje ze super, spijonik nas spojenecky 🙂 mno ja len ze ci si nepostrehla, lebo kamoska hovorila, ze zvykne diktovat velkost plodu prisluchajuca ...TT, tak ja sa posnazim si to odsledovat 🙂
Dafy skusim nejaku normalnu najst, ale ja mam priserne fotky ☹ byvame na terase 🙂

dafy
19. máj 2009

piskota keby ti to teraz nahodou nevyslo tak ete stihas dalsi KET treba ich cim skor vyuzit aby neboli dlho v mraznicke ci kde to su chudence 😀

jespera
19. máj 2009

mne sa zda ze vravel nieco 5,8mm - teoreticky by to mohlo sediet..

dafy
19. máj 2009

lyndus urcite sa nejaka najde ja mam tam tiez len taku obycajnu to len tak rychlo som sa odfotila z notebooku s malou 😀 😀 lebo tiez nemam ziadne fotky.totizto nemam ani fotak 😝

dafy
19. máj 2009

lyndus ked si isla na vklad mala si uplne plny mocovy mechur na prasknutie alebo tak light. 😵

melisska
19. máj 2009

Dafy veru leti 😀
Lyndus dakujem 😉 😎
Piskotka ozaj ktory den si po KET? 😕
Jespera ja si myslim ze iste bolo srdiecko 😉 oni to zvyknu diktovat A+ 😵
Kukulik moja uz mas aj po UTZ,krvicke, tak budeme s tebou cakat kedy zacnes pichat gonal 😵
Ja som rada, ze som rada 😀 ale u nas je dnes zamraceneeeeeeeeeeeeeee

lyndus
19. máj 2009

mno nejaku som nasla 🙂 mno nam sa tiez fotak cez vikend pokazil kurna ☹ juuuuuuuuuuuuuuuj dafy ja tiez milujem kvietocky a hrabkanie v zahradke, len teraz to obmedzujem, nech tam fazulka nieje spucena 🙂

piskota80
19. máj 2009

dnes som ôsmy aj s transférom
dafy, to bolo moje prvé IVF, no skončila som v nemocke kvôli OHSS a tak sa ďalšieho strašne bojím 😔

dafy
19. máj 2009

meliska tak to budeme asi priblizne spolu cakat na vysledky dufam teda ze budem aj ja cakat ked pojde vsetko hladko a moja maternicka bude posluchat tak ako ma 😀 😀

dafy
19. máj 2009

lyndus ved ta ani nevidno tak to aj keby som velmi chcela tak ta v Splne nespoznam 😀 😀 😀 😀 nieco zblizka nemas?? 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre