Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
19. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeej kukulik a kto to bude zivit? 😀 😀 😀

kukulik30
19. máj 2009

lyndus asi manzel 😀 😀 😀 chudak, ma co robit..ale on chce tiez 😅 .....ale som vdacna aj za ten jeden zazrak,ale ak Boh da , tak budem velmi stastna 😵

lyndus
19. máj 2009

melisska boze tak dlho? to teda je vykon 🙂 kukulik aj vy, sak to je skoro polka zivota 🙂

kukulik30
19. máj 2009

lyndus nooooooooooooo. my sme zacali spolu chodit na strednej skole, ja som bola druhacka a bol to moj prvy chalan 😅 a tak sa ho drzim ako kliest a nepustim 😀

lyndus
19. máj 2009

kukulik ved samozrejme, je super, ze on ich chce tiez tolko...my sme sa zatial dohodli na troch, este mame 3 mrazacikov, tak keby sa podarilo toto a to dalsie, neviem,c i by som sla na dalsie IVF, lebo potom by mi bolo luto nevyuzit aj mrazacikov a co ked sa chytia cesky 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😝 😝 😝

kukulik30
19. máj 2009

tak budeme velkaaaaaaaaaaaaaaaaa rodina 😀

kukulik30
19. máj 2009

ja myslim, ze tiez to je nase posledne IVF, ak sa podari 🙂

lyndus
19. máj 2009

hehehe kukulik kliestatko 🙂 sak to je super, ze sa aj po tolkych rokoch tak velmo lubite 🙂
a malo tam byt ze secky, nie cesky hehe
inac sa tu bafcam a sa mi skoro pripalila zelenina na rizoto, to bolo v sekunde dvanactej, fuuuuuuuuuuu

lyndus
19. máj 2009

hehe kukulik futbalova jedenastka aj s nahradnikmi 😀 😀 😀

zajacik...
19. máj 2009

Ako tu mate veselo 🙂
Dalidka ja ta nechcem moc salit, ale aj ja tam ten tienik idim, a to nehovoriac o tom ze je to na fotke, a na fotke su tieniky slabsie ako v skutocnosti, no tak ja neviem... ale strasne ti drzim palce!!! 😵
Piskotka a ty si teda ozaj testikovala veeeeeeeelmi skoro, takze nehadz este flintu do zita, nic nieje stratene 😉

lyndus
19. máj 2009

zajacik vsak, aj ja im to obom hovorim, jedna ma tienik, druha testuje skor...babule jedny blaznive 😀 😀 😀

ixi
autor
19. máj 2009

kukulik 😀 😀 😀 😀 tak to dufam 😵 😵 😵 😵 ahojky lyndus 😵 😵 😵

lyndus
19. máj 2009

ahoj ixinka, uz si domka z prace?

ixi
autor
19. máj 2009

dnes som po nocnej zajtra robim rano 😉

cavik
19. máj 2009

Pekný dník

čítam, ako obvykle, len poslednú stránku, ale niečo som zachytila .....
dalidka....aj ja ho vidím, tak Ti veeeeeeľmi prajem, nech je to ONO 😉 🙂 🙂
piškótka....aj Ty si testovala ? tuším áno, ale asi skoro, že ? 😉 ...tak ja si počkám 😵 😵 , na ten // 😉

ixi
autor
19. máj 2009

ahoj cavik tak stebou sa tu dajk nemozem stretnut 😎

cavik
19. máj 2009

ixi...keď je pekne, tak sme väčšinou vonku, ale teraz bývame aj často, aj dlho na chalupe a tam nieje signál na net 😉 resp. je, ale stráááášne slabý 🙂

kukulik30
19. máj 2009

baby, volala som do Splnu a v piatok/ 7dc/ zacinam pichat Gonal 150 jednotiek az do 26.maja a 27. maja kontrola 😵

ixi
autor
19. máj 2009

ved tak treba slniecko si uzivat 😉 keby som mala chalupu tak tiez som stale tam ako v byte ale ked musim byt v praci tak ani sa bars neda niekam odcestovat ale taky je zivot zajtra nam ma prist kontrola z anglicka ako sa starame o romov 😠 uz neviem ci im nebudeme fukat praskovy cukor dozadku 😠 😠 😠

kukulik30
19. máj 2009

a hormony su ok 🙂

ixi
autor
19. máj 2009

kukulik super 😵 😵 😵 😵 tak sa tesim stebou 😵 😵 😵 😵 😵 a vela vodicky pit!!! 😀

cavik
19. máj 2009

dpočítavam.....
piškótka, ale musíš uznať, že je iné vkladať embryjka pri ET a iné pri KET....pri ET Ti skôr vyskočí HCG, pretože pri KET je pri rozmrazovaní nejaký "odpad", a nanovo sa musia embryjka naštartovať 😉 ....tak, nemôžeš porovnávať testíky Katy a Tvoj 😉

a aj ja som počula, že niekde vyžadujú plný močový mechúr pri transfere....ja som ho nemala ani raz plný 😉 🙂

ixi
autor
19. máj 2009

ja tiez vzdy idem na wc 😕

kukulik30
19. máj 2009

ixi, ano rozkaz, stale mi to musis pripominat,aby som nezabudla, ok? 😉
cavik, hej mne sestricka povedala, ze pred transferom nemam cikat, ale s plnejsim mechurom 😉

ixi
autor
19. máj 2009

tak nabuduce budem triamt 😀 😀

cavik
19. máj 2009

ixi....sa majú s tými rómami, došľaka....a mňa chceli po sekcii pustiť domov na 4. deň, pretože mám "zlú" zdravotnú poisťovňu, ktorá málo platí za deti na novorodeneckom 😠 a nikto sa nebol pozrieť, či vládzem chodiť( P.S.: ja som vládala, keby išlo len o to.....ale ten princíp ma zlostí 😠 )

ixi
autor
19. máj 2009

kukulik budem dufam ze teraz mas pohar v ruke 😀 😀 😀 ja som mala 3-dnovu mrchu comu bars nerozumiem a som zvedava ci budem tento cyklus spinit

kukulik30
19. máj 2009

cavik...hmmm, skoda reci a nervov 😠

ixi
autor
19. máj 2009

cavik ja ked som isla na kyret tak ma poslali domov lebo bol vykend a nikto sa ma ani neopytal ci spinim a ci mam bolesti ja ti uplne rozumiem a to robim v nemocnici 😠

ixi
autor
19. máj 2009

tak sa zajtra tesim 😠 skoda ze neviem anglicky by som im to hned vysvetlila 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre