Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

tak uvidis ako budes reagovat a robil ti aj HP? ja som mala fostimon

marcela24
21. máj 2009

no herman o 3 ani nahodou neuvazoval, len mi povedal, ze pri 2 je vacsia uspesnost, no ja som si dala iba 1, aj ked si myslim, ze keby som mala aj 5 , tak by nic z toho nebolo, kedze sa prestali vyvijat 😒

piskota80
21. máj 2009

ja viem katy že je veľa takých prípadov a aj horších, ale momentálne mám takú depku.... mrzí ma to aj kvôli mojej práci... ale to je iná kapitola... viem, čím si si musela prejsť, neskutočne ti prajem aby si už pri sebe mala Hanku 😵 😵 ale dúfam vieš, ako sa teraz cítim. Ja viem, ono to prebolí a ja budem bojovať ďalej, poznám sa, ale teraz nevládzem... tak som sa modlila aby to vyšlo 😔 😔
katy, lyndus, ixinka, ďakujem za podporu

marcela24
21. máj 2009

myslis horm.profil? ano nanovo mi urobil vsetky vysledky aj manzelovi.vsetko bolo OK

ixi
autor
21. máj 2009

uz nemysli nato co bolo ale nato ako to teraz vynde a budes stastna tehulka a potom mamca 😎 😎 😎 ja by som ho popytala 3 kedze mne sa velmi nedari a mame strasne slabe spermose len ci bude suhlasit neviem

ixi
autor
21. máj 2009

piskotka mi sme take dve cuda nam to vinde neboj... 😀

ixi
autor
21. máj 2009

preto som sa marcelik pytala na HP lebo vecsinou podla toho urcuje lieky 😉

katy2
21. máj 2009

marcela, aj ja som mala puregon.... dobre sa picha, a je to z tych lepsich ale aj drahsich injekcii.... nieco ako gonal....
piskotka, ja viem, ako sa citis.... ale verim, ze bude dobre.... a dockas sa.... ja v juli pridem o pracu, takze sa musim hlasit na urade prace..... ale za Hanku mi to stoji.....

marcela24
21. máj 2009

piskotka - presne viem ako sa citis. ja som bola hotova asi 2 tyzdne.ale viem, ze to bolo aj najma kvoli hormon, preco som to tak tazko znasala. ale teraz sa tesim, ze mozem ist bojovat dalej, skus sa tesit z peknych veci, nieco pekne si kupitna na seba a byt vela s priatelmi a mozno aj zasportovat si. toto som robila ja a pomohlo mi to velmi 😉

ixi
autor
21. máj 2009

katy preco prides o pracu? ved si na materskej to ta mozu prepustit?

lyndus
21. máj 2009

marcelka, ja neviem, ale asi by som moc nechcela PK, potom je problem s zmrazovanim, aspon tak pisali holky, neviem,my sme PK nemali...
Petronelka, mne jest nepomaha, hlavne vecer ked nieco zjem, idem zomret jak mi je ale 😠 mno ten moj by chcel chlapca, tak mu asik nebude dopriate, hned na zaciatku som mu povedala, ze chlapci vymrzli, kedze nam museli rozmrazovat 5, aby mi mohli dat dve a mam taky citak, ze som mala pravdu hehe

katy2
21. máj 2009

ixi, vsetko sa da.... mala som docasny pracovny pomer, ale uz mi ho nemohli viac predlzovat, tak som bola ako zastupovanie pocas MD a teraz mi konci, takze tak..... 😒

marcela24
21. máj 2009

vsetko je kvoli niecomu a pre nieco. musime verit, zdvihnut sa a ist dalej, ono to 100% pride, len u niekoho je to dlhsie u niekoho kratsie, ale kazda sa raz dockame. 😉

piskota80
21. máj 2009

bábätko stojí za všetko na svete....
si predstavte, pôjdem aj k ľudovému liečiteľovi. Máme známu, ktorá ma jedno dieťatko a veľmi chcela druhé, pokúšali sa desať rokov a nič. Potom išli k nemu a on jej povedal, že do troch mesiacov bude tehu.. teraz má desaťmesačného syna... za vyskúšanie nič nedám, no nie... ?

ixi
autor
21. máj 2009

katy tak to sa moze stat len na slovensku to je sila.... 😠
kazda raz budeme mamcou 😀 😀 😀 😵 😵 😵

ixi
autor
21. máj 2009

piskota aj mna ber 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

marcelka myslim ze Hredzi ani jedno nedava a aj sestricka hovorila, ze ked daju dve a jedno sa neuchyti, tak podporuje to druhe, aby sa zahrizkalo, tak asik na tom nieco bude 🙂 viem ze tri davaju len ked su slabsie...
hej hej ixinka, zivot je hned krajsi 😀 😀 😀

marcela24
21. máj 2009

jednozncne, musime skusat vsetko, co nam da i tu len najmensiu nadej. ved presne - nic za to nedame a budeme mat aspon lespi pocit, ze sme zase nieco pre to urobili.

PK - je podla mna dobra vec, lebo po 5 dni je uz blankocysta a je vacsia uspesnost. aspon tak som sa niekde docitila.

inac vraj odporucaju jest aj chili papricky, nemate s tym niektora skusenosti, kedy, kolko a ako ?

lyndus
21. máj 2009

piskotka liecitel urcite neublizi, za pokus to stoji

piskota80
21. máj 2009

ixi,pôjdem vyskúšať a dám vám hneď info že čo a ako. Sesterka má polycystické vaječníky a bola u neho. Povedal jej, že sú preč a že sa má teraz na 3DC sa majú snažiť aj keď bude veľmi krvácať, že vraj otehotnie a bude mať syna. Tak uvidím či to funguje 🙂 🙂

ixi
autor
21. máj 2009

marcelik ja som jedla kajanske korenie no ako vidis ja niesom tehu ale katy jedla a je tehu 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

piskota a kde je ten liecitel? no ja tam isto musim ist chod to pekne vyzistit 😀 😀 😀

katy2
21. máj 2009

marcelka, ja som chilli jedla pred poslednym IVF..... 2x denne kapsulu.....
a ta PK, je to dobra vec, ale pokial sa vydari ET, lebo je problem s mrazenim a rozmrazovanim, takze tie dalsie uz nie su moc kvalitne a teda pouzitelne.... vsetko ma svoje pre a proti..... podla mna sa to vyplati, ked je viac vajok, niektore dat na PK a niektore mrazit....

lyndus
21. máj 2009

marcelka baby tu vo velkom jedia chilli pred transferom 🙂 ja som o tom nevedela, ale nastastie za podarilo aj bez 🙂 snad to bude aj dalej ok 🙂
mno na uchytenie je to urcite lepsie, ale maju potom mensiu uspesnost so zmrazovanim, aspon co som citala, ale hlavne ze to pomoze k babatku 🙂 v SPLNe robia PK napr. ked je odber v stredu a transfer v pondelok, tak nejako myslim 🙂

piskota80
21. máj 2009

jasné že dám vedieť, joj bambuľky taká som rada, že vás mám, nikto mi nerozumie - len vy 😵

marcela24
21. máj 2009

no uvidime co povie dr. a kolko sa vobec urodi, poradim sa s nim, urcite by som bola aj za mrazacikov, kedze z preveho IVF sme nemali ani jedneho, tak potom sa musi ist hned na 2.ivf, zase o nejaku sancu je to menej
takze ked zajtra mi pichnu inj. mozem zacat jest chili ? a kolko papriciek na den ?

ixi
autor
21. máj 2009

piskotka aj my sme radi ze ta mame ved sme tu jedna pre druhu 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
21. máj 2009

mozes aj dnes zacat kolko zvladnes 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009
ixi
autor
21. máj 2009

idem daco porobit vratim sa kukucky moje zlate 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre