Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

inc deny aj 2x do roka to ide 🙂 nejaka americanka tusim mala 5 deti za rok, trojicky v january, este v sestonedeli zas otehotnela a v decembri dvojicky...tomu hovorim plodna zena 😀 😀 😀 takze januar a december to istia 🙂
inas aj sestricka mi spominala, ze mali jednu tetusku, co nemohla otehotniet, ani pri Hermanovi nic, ze dosla k nim, mala slabe embrijka, tak jej dali 3, chytili sa secky, takze porodila 3ky a do roka otehotnela prirodzene s dvojkami 🙂 takze ma 5 detvakov a trha si vlasy(obrazne samozrejme 🙂 )

dafy
22. máj 2009

lyndus zaciatok tehotenstva sa tak vlecie nie??ja si to pamätam prve tyzdne pomalicky lebo som kazdy den pocitala a potom som sa uz na to vybodla ked som prekrocila 12tyzden tak to zbehlo rychlejsie 😎

lyndus
22. máj 2009

deny Dankovcik je zlaty chlap, aj aj by som chodila na male kukat kazdy tyzden jak Pariškova 🙂 ale kto by to cvakal 😒 ahoj Dafy, nebojaaaaaaaaaaaaaaj, sak ta caka krasne tehulkovanie 🙂

lyndus
22. máj 2009

dafy mi hovor nieco, straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne sa to vlecie 😀

dafy
22. máj 2009

lyndus to ukazovali aj v telke tusim su z Kosic ma trojicky dievcata myslim skoro 5rocne a 2rocne dvojicky tiez dievcata

piskota80
22. máj 2009

tak ja idem do toho mesta.
ahojte 🙂

deny3
22. máj 2009

no ja mám plán, v októbri rodím, do marca keď neotehotniem, idem do SPLNu, skúsim, či mi nedá poisťovňa nejakú výnimku, ak nie,no tak si platím, muž musí zarobiť a skúsim druhé IVF, teraz som mala len 5 vajec a tri prežili, tak to musí byť IVF. Mama sa chytá za hlavu, ale mojko nie je proti, on je nadšený, že chcem mať s ním veľa detí.
dafy mne to ide ešte aj teraz strašne pomaly, veď ešte ani v polke nie som a furt sa bojím.

lyndus
22. máj 2009

dafy ja som to nevidela, len co sestricka spominala...sila, same baby 🙂
ahoj piskotka, prijemne nakupy 🙂

katy2
22. máj 2009

deny, ja som mala downa 1:200 a pri preratani 1:1953.... tiez ma dank. uistil, ze mala je uplne v poriadku... tiez vsetko poriadne pozrel..... totiz my uz len podla veku mem riziko 1:160..... krvou sa to nejak upravuje.....
to je super, ze uz zacina malinke bublinkovat...... 😵 je to nadherny pocit.... a uz sa to bude len zintenzivnovat.... 😉
mala ma uz malo miesta, stale sa mi niekde zakliesni a potom sa natahuje.... niekedy je to az neprijemne.... 🙂

dafy
22. máj 2009

no to teda dufam ze aj ked raz otehotniem nezazijem take peklo ako pri prvom tehotenstve.vsetky saty co som mala nakupene mi boli na prd 😠 od tretieho mesiaca som prelezala v nemockach 😠

lyndus
22. máj 2009

dafy vazne? a to co sa stalo?
aj ja uz stem bublinkovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat hehehe

deny3
22. máj 2009

ja neviem, či ale nejak neškodí často chodiť na utz, ja som už bola asi 7-8 krát.
a srdiečko je úžasné lynduš, nevidíš nič iné len ako tam skacká, ja som sa rozrevala, čumel Hredzi, ale bolo mi to jedno.

lyndus
22. máj 2009

deny dobry plan 🙂 mne ten moj odsuhlasil iba tri, ze vraj staci 😀

lyndus
22. máj 2009

deny a on ti to ukazal? mam mu povedat, nech mi to ukaze? aj ja chcem vidiet 🙂 mno nezistilo sa, ze by to nejako skodilo, ale nieje to overene...smirovala by som neustale, s miskou na bruchu, jak pisala zajacik 😀

lyndus
22. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj babule by som si dala nagetky a slat z mekaca, ale asik by som sa zblula...ach jaj

deny3
22. máj 2009

Dankovčík je úžasný, aj mužovi sa páčil, pozeral malého, začal od hlavičky a muž sa opýtal na pohlavie, tak on, že pozor pozerám hlavičku, tam to nie je a ďalej sa to rozvíjalo, rehlila som sa, brucho sa natriasalo a malý lenivec furt len spal, musel ho zobudiť a malý hneď prštek do pusy, no len spí a je, celý muž.
lynduš bublinky sú fajn, ale musíš byť v kľude, lebo je to fakt veľmi jemné.
počula som, že kopance už poriadne bolia, ale aspoň katy vieš , že je tam a je v poriadku.

dafy
22. máj 2009

lyndus mala so boreliozu v tehotenstve

deny casty ultrazvuk asi az tak neskodi ja som ho mala kazde 2tyzdne 😉

deny3
22. máj 2009

hej ukázal, ani som nemusela pýtať, len foto nerobil, vraj mu nešla tlačiareň.
Ja nechápem ako môže byť tehotným z jedla zle 😀 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

deny by som ti dopriala, co to je za žuuuuuuuuuuuuuuužo hehe...v kuse si hladna a ked nieco zjes, ides vyblut aj hrube crevo hehehe mno ja si budem pytat, ak bude secko ok a bude tam srdiecko a aj obrazok, snad to bude fungovat 🙂
juuuuuuuuuuuj dafy a to kde si chytila? vraj je to v tehu dost nebezpecne...ale mala je ok, vsak?

deny3
22. máj 2009

vypínam net, od rána tu sedím, nepíšte veľa, lebo večer nestíham čítať.

dafy
22. máj 2009

lyndus rok pred tehotenstvom som lapila kliesta vybrali sme ho ale mi ostal cerveny flak a ja som to nechala tak ze to prejde vobec som nevedela ze nieco take existuje no a potom som otehotnela co nechapem lebo uz som mala v sebe tu chorobu a ona sa prejavila v 3mesiaci.potom som uz len spadla z noh a uz som nevstala ochrnula som.takze si ma zacali pohadzovat z jednej nemocky do druhej spravili mi dvakrat lumbalku a zacali ma liecit.bolo to o drzku lebo niektory sa vyjadrovali tak ze sa z toho asi nevysekam ale nakoniec som dopadla dobre aj mala o nu sme sa najviac bali bolo to peklo na zemi.v 8mesiaci ma zacali odznova ucit chodit ako take 1rocne dieta brutalita ale je to zamnou 😒

melisska
22. máj 2009

piskotka ja do gelnice vobec nechodim, iba ak mi treba novy obciansky alebo pas, mne sa to mesto vobec nepaci a pochybujem ze tam nieco kupis 😉
neviem 3? ja este neviem kolko mi zostane 🤐

ixi
autor
22. máj 2009

dafy som rada ze to dopadlo dobre a teraz si budes uzivat tehotenstvo 😵 😵

lyndus
22. máj 2009

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dafy tak to je teda sila 😕 😕 😕

ixi
autor
22. máj 2009

melisska zostane minimalne 15 😎 😎

lyndus
22. máj 2009

jo vazne melisska, budes dnes volat, ako sa dari krpcekom?

lyndus
22. máj 2009

babule co budete dnes rozit na obed? mi dochadzaju napady 😒

dafy
22. máj 2009

meliska ja som mala pri Emmke 3 a vidis jedno sa uchytilo 😀 predtym tak daval to si pamätam.teraz davaju po dve lebo sa rodi vela dvojiciek.
ja som si aj teraz pytala 3 on povedal ze ked chcem tak ok ale potom mi nakoniec dal dve lebo ja som mala cisarak a mam narusenu tym padom maternicu.

dafy
22. máj 2009

ale aj tak si myslim ze keby som mala 3vlozene urcite by sa jedno uchytilo do kelu 😠

dafy
22. máj 2009

lyndus ja zemiakovu kašičku a vyprazane kuracie rezne zeleny šalatik k tomu 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre