Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
26. máj 2009

dafy zatial ok, uz pomaly zacianam citit vajecniky, ako pred ovulkom a toho hleinu je habadej...az sa bojim, aby nepopraskali vsetky foliky 😀 😀 😀

a co ty? 🙂

kukulik30
26. máj 2009

joj, ake popletene pismenka mam v tom prispevku 😀

dafy
26. máj 2009

ja v pohode akurat troska mam obavy ci preziju aspon dve bambulky 🙂

kukulik30
26. máj 2009

a kedy ides?

kukulik30
26. máj 2009

neboj urcite sa tam najde parik, ktory sa bude chciet nastahovat k tebe do bruska 😵

dafy
26. máj 2009

ja ida v štvrtok 😝

dafy
26. máj 2009

idem 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

kukulik30
26. máj 2009

ty uz ida 😀 😀 😀

dafy
26. máj 2009

mna asi porazi to co sa mi tu zase ukazalo 😀 😀

kukulik30
26. máj 2009

tak to sa nestretneme, ja ida v stredu 😀 😀 😀

dafy
26. máj 2009

tebe ked rozmrazovali kolko s kolkych ti prezili?

dafy
26. máj 2009

srandičky hej 😀 😀 😀 😀

dafy
26. máj 2009

to OHSS sa ti kedy prejavilo pocas pichania inekcii alebo az po

kukulik30
26. máj 2009

2. KET z troch jedno a 3. KET zo siestich 2 😒 ...hmmmm, mala som vela embryjok zamrezenych ,ale na prd sa rozmrazovali, preto uz chcem radsej , ked bude vela PK

kukulik30
26. máj 2009

nie zacalo ma boliet po choragone a stupnovalo sa po odbere, uz na transfer som sla s tym, ze ma dost bolelo, aj sa nafuklo a po vlozeni za den uz som sa nemohla ani hybat 😖

dafy
26. máj 2009

takze pri prvom aj druhom KETE si mala vlozene po jednom?

kukulik30
26. máj 2009

nie pri prvom KET som mala vlozene 2m ale uchytil sa Samulik 😵 vtedý tiez rozmrazovakli 5alebo 6 a zostali z nich 2

dalida
26. máj 2009

Dobre popoludnie, kocendy 😉 Melisska, tesim sa, ze si tak pozitivne naladena 😵 Kukulik, coskoro aj ty... 🙂 Dafy, ty ides na Ket?
Katy, ty si uz takmer vo finale. 🙂
Piskotka sa neozvala??? 😕
Drzim vam vsetkym palce. 😉
P.s. Melisska, tvoju radu si beriem k srdu (ist do toho co najskor). 🙂

kukulik30
26. máj 2009

dalidka, ahoj, super , ze si sa rozhodla ist hned do dalsieho kola 😵 prajem ti , nech prinesie to vytuzene babo 🙂

lyndus
26. máj 2009

Dfy dufam ze nie posledne utz, moj lekar ho nema, tak by som bola rada, keby si ma odsledovali v splne aspon do 12-13 TT, nech viem ze je secko ok, tak dufam, ze to pojde 😀
kukulik nebojaj, urcite to bude ok tentokrat 🙂
dalidka super, ze ides na dalsie, urcite to tentokrat vyjde 😉

melisska
26. máj 2009

ahoooooooj, ja som bola trosku vonku na slniecku 😀 aby som nebola biela ako sneh 😀

lyndus
26. máj 2009

melisska, ti nasekam na dupu, teraz nebehaj po slnku ty jedna...fazulky to nemaju rady 😠

lyndus
26. máj 2009

slnit sa budes buduce leto 😀

melisska
26. máj 2009

naozaj nemaju 😕 ?preco

lyndus
26. máj 2009

lebo prehrievas organizmus na slnku a im to nerobi dobre...cele tehu sa nemas opalovat, som ti to uz predtym pisala...sposobuje to nedobre veci, ani to tu nejdem pisat, mozno sa az moc bojim, ale na co riskovat... este sa naslnis kopec rokov 😀

lyndus
26. máj 2009

Opaľovanie v tehotenstve
13. 05. 2009 15:00 | Autor: topina
Môžem sa v 3 mesiaci tehotenstva opaľovať? Chystám sa s manželom na dovolenku do Chorvátska nebude to môjmu maličkému škodiť?

Gynekologička MUDr. Andrea Ďurechová radí:

V gravidite je nevhodné prehriatie organizmu. Zdravý pobyt na slnku - mimo max. intenzity slnka, dostatok tekutín sú dôležité.

Pozor na opaľovanie s bruškom!

Súvisiace články
Nepodceňujte prípravu na dojčenie
Grilujeme s rozmarínom
Toto ste od slniečka nečakali
Kam za vodou - kúpalisko vs. jazero
Opaľovacie SOS
Zabudnite na ľadové nápoje
Déčko chráni pred rakovinou

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote ženy. Svoje nádherné bruško nemusíte skrývať pred obdivnými pohľadmi okolia, veď v ňom nosíte nového človiečika. Pred slniečkom by ste však svoje bruško mali skryť rozhodne!

Aj keď je pobyt pri vode či na slniečku veľmi lákavý, vysoké teploty a silné slnečné žiarenie vám nemusia spraviť dobre. Zdravý pobyt na slniečku a čerstvom vzduchu by ste nemali preháňať, a to nielen v poslednom trimestri.

Od prvého dňa
Veru tak, možno si myslíte, že keď ste ešte len na začiatku tehotnosti, nič sa nemôže stať. Je to však omyl, ktorý potvrdzujú aj rozsiahle lekárske štúdie. Britskí lekári varujú, že pobyt vo vysokých teplotách počas prvého trimestra má vážne účinky na dieťatko, ktoré sa rodí s nižšou pôrodnou hmotnosťou. Od nej sa potom odvíja mnoho ďalších zdravotných problémov, ktoré dieťatko sprevádzajú aj po celý život.

Vysoké teploty pôsobia na embryo tak, že sa začne vyvíjať zrýchlene, neskôr sa však jeho vývoj neoptimalizuje a môže dôjsť k problémom počas tehotenstva.

lyndus
26. máj 2009

je toho kopec na nete, skus sa pozriet 😉

melisska
26. máj 2009

lyndus ale ja nie som tehotna 😅 radsej to nejdem citat a zajtra ma uz prsat

lyndus
26. máj 2009

melisska ale siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 ty jedna 😝

melisska
26. máj 2009

lyndus 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre