Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
26. máj 2009

mno co sa rehnis ty jedna, ja som bosorka, tak sa moc nesmej, aby neboli tri 😀 😝 😀

dafy
26. máj 2009

lyndus prosim ta posli mi tie recepty na ten sirup

lyndus
26. máj 2009

dafynka hned 🙂

lyndus
26. máj 2009

tak som ti to poslala v IP, su tam dva recepty, pisala som ti to aj v poste, ale pre istotu baza sa neoplachuje, lebo na nej potom vela neostane...ked tak skus oklepat chrobacikov 😀 alebo sa zachytia pri precedeni, trochen nechutne, ale patri to k tomu 😀

dafy
26. máj 2009

lyndus a to uz teraz mozem ist zbierat?

dafy
26. máj 2009

pozeram cez okno ze uz ma kvety to u suseda 😀 😀 😀 😀 ale sa prehynaju az cez plot tak si šmajznem 😀 😀

lyndus
26. máj 2009

šmajzni 🙂 hned po rozkvitnuti mozes zbierat, je tam najviac stavy a pelu, tak je to najlepsie 🙂

lyndus
26. máj 2009

a podla poctu kvetov das mnozstvo vody

dafy
26. máj 2009

mam aj mätu aj medunku na zahrade tak spravim aj taky teda skusim hadam sa mi podari 😀 😀

dakujem za recept

lyndus
26. máj 2009

mno aj svekrusa ma na zahradke, tiez vyskusam... ked to bude dobre, nasejem viac 😀

lyndus
26. máj 2009

neni zac 😉

dafy
26. máj 2009

idem pozriet ci su rozkvitnute

lyndus
26. máj 2009

mno na Bankove zacinali cez vikend, tak podla mna budu ... kde to vy byvate? na Peresi? ak ano tak tam urcite 🙂 a ked bude mat baza bobulky, tak mam recept na senzacny mnam mnam likerik 😀

melisska
26. máj 2009

dafy tak ked u sesada ta to bude vyborny sirup 😀 😀 😀

jespera
26. máj 2009

Ahojte, zdravym vas vsetky
Ja som bola dnes u svojej gyn. - marodka predlzena o dalsi mesiac...

melisska
26. máj 2009

jespera 😵 tak len oddychujte s babulkou 🙂
bosorka, kde si? 😀

jespera
26. máj 2009

Melisska - a ty ako, si doma? citis sa nejako inac - ci ani nie?

melisska
26. máj 2009

som doma na PN, citim sa dobre 🤐 dnes ma trosku boli brusko 🤐

lyndus
26. máj 2009

melisska tu som tu, co by si rada? 😀

melisska
26. máj 2009

Co mi vestis???? 😕 😀 😀 😀

lyndus
26. máj 2009

mno minimalne dvojky, ale dnes si bola vyrehnana, tak mozno aj tri hehe, to bude nadeleni 😀 😀 😀

melisska
26. máj 2009

idem si lahnut, boli ma brusko 😒

lyndus
27. máj 2009

bre ranecko bambulky 🙂 melisska ako brusko?

lyndus
27. máj 2009

dafy, ako dopadla prehliadka susedovej bazy? 😀

jespera
27. máj 2009

Dobre ranko,
Lyndus ahoj - ako ? zle stale ci uz menej?

lyndus
27. máj 2009

ahoj jespera, ja ti ani neviem...ked jem iba osoleny chleba, polievku a kyslej kapusty a sem tam nejake ovocie, tak to celkom ide...ked prudko vstanem, tmie sa mi pred ocami, ale da sa tp vydrzat... jedna znama prve 4 mesiace mohla jeste len chleba s dzemom, tak mam este celkom pestry jedalnicek hehehe... a ty ako? ides zajtra na utz? ja asi az v piatok, ale uz sa neviem dockat, snad uz budeme mat srdiecko a secko bude ok 🙂

jespera
27. máj 2009

idem zajtra, tesim sa. Mne uz ani zle velmi nie je, rano sem tam si to hodim - ale nie je to nic strasne. A co sa tyka varenia - mam s tym problem, nic mi nejde na chut...takze tiez len take blbosti jem. Drzim palce na piatok - srdiecko uz urcite veselo bije.

lyndus
27. máj 2009

mno to teda dufam 🙂 ved to, ze ani mne nejde nic na chut, maso nemozem ani citit a to som fakt masozravec... u mna to istia Tic Tac, ked mi zacne byt bluvno jeden si dam a prejde to, aspon ciastocne... juj sa uz velmi tesim, budem si pytat obraztek, dufam ze ma nezakiluje pohladom Hredzi hehehe

piskota80
27. máj 2009

Ahojte bambuľlky.
Tak ja som bola včera na tú krv, a môj šiesty zmysel mal 100 % úspešnosť - nevyšlo to 😔 😔 😔 Ja už mám posledné 4 mraziačiky, tak uvidím, kedy pôjdem..
melisska, gratulujem k bambuľlkám a veľmi silno držím palce, aby to vyšlo a boli to minimálne dvojičky 😀 😀
Všetkým vám prajem krásny deň 😵

lyndus
27. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj piskotka, to mi je velmi luto moja ☹ ☹ ☹ tak snad to mraziacikom najblizsie vyjde 🙂 budeme mocinyyyyyyyyyyyyyyyyy drzat prsteky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre