Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
16. apr 2009

mimusa, ved len teraz si stimulovala a uz mas 16tt 😵 utecie to, ani nevies ako.... 😵
melisska, ahoj 🙂

mimusa4
16. apr 2009

ja viem katy, pomaly skončí leto a budem sa diviť 😀

katy2
16. apr 2009

v lete aspon nebudes behat vo vysokom stadiu tehu.... a august, september nejako prezijes.... i ked nebude to nic moc.... tak si vychutnavaj tehu 😵

mimusa4
16. apr 2009

😀 uvidíme, ja len sa modlím, žeby neboli veľké horúčavy 😝 😝 nerobia mi dobre

katy2
16. apr 2009

ved to, ja sa vytesujem, ze uz budem vo vysokych horucavach bez bruska, s kocikom.... 😉 dobre sme to vyratali 😀

mimusa4
16. apr 2009

juuj tak ty budeš mať fajneeeee 😉 😉

katy2
16. apr 2009

tebe to vychadza ako mojej sestre.... jedno mala v septembri a druhe o rok v oktobri.... 😉

mimusa4
16. apr 2009

ale jeseň by mohla byť pekná 😀 ja mám rada jar a jeseň, ale peknú...tak asi budeme mať váhu

katy2
16. apr 2009

kazde obdobie ma svoje caro... hlavne, nech sa narodi zdrave babo 😵 😵 😵

mimusa4
16. apr 2009

áno áno...pekne sa ti to rýmovalo.../dúfam, že tam má byť y, normálne som rozmýšľala/ 😀

katy2
16. apr 2009

ano, rym je s y 😉 nemala som v plane pisat rymovacku 😀
tinka este nic? 😕

mimusa4
16. apr 2009

neviem či šla na krv do Ke? ak áno tak by mala byť už aj doma, asi sa ozve po telefonáte...veeľmi na ňu myslím

ixi
autor
16. apr 2009

ahojte kocky 😀 😀 😀 tak som konecne doma z tych kosic 😵 ide sa ketovat 😀 😀

mimusa4
16. apr 2009

ixi hor sa do toho 😉 😵

ixi
autor
16. apr 2009

dakujem a tebe sa ako dari?

katy2
16. apr 2009

ixi, tesi sa s tebou a drzim palce 🤐 😵

mimusa4
16. apr 2009

ta čo ti poviem? ani neviem že som..v pondelok mám poradňu, tak budem vedieť zase viac, a ako pred každou kontrolou prichádza rešpekt 😅

mimusa4
16. apr 2009

idem kus popratať, aj keď sa mi moc nechce

ixi
autor
16. apr 2009

ahoj katynka dnes som na teba myslela ked som cakala v splne ako sme sa vtedy stretli 😵 sestricka sa ma pytala ze co sa mi stalo ze som taka vazna? 😕 neviem a doki sa ma tak cudne pytal ze a kolky ste den cyklu ked sa vo mne stural s tou sondou 😉

ixi
autor
16. apr 2009

mimus ani mne sa nic nechce zasa som pochodila vsetky obchody v ke minula evrace a mozem sa teraz past 😀 😀 😀

katy2
16. apr 2009

ixi, to uz bolo davno, co som bola naposledy v SPLNe 🙂
mna tiez caka kopa zehlenia, prala som plienky a nejake detske veci.... ale nejako ma boli brusko, ked sa namaham, tak sa k tomu nemam.... a este mam kopec dalsieho prania....

ixi
autor
16. apr 2009

ale katy neper hlavne sa setri manzel popere a pozehli 😉

ixi
autor
16. apr 2009

a dnes bola aj dalida v splne? mozno sme sa stretli? aj tinka? co ja spim ci co?

ixi
autor
16. apr 2009

janulienka tu ihlu nemusis zapichnut celu hlavne je ze ti to pichne a ze to netecie von 😎

kukulik30
16. apr 2009

Krasny slnecny den prajem 🙂

kuspiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit...jej, to je super sprava, tak sa to podarilo, no vidis , a velmi sa ti nechcelo ist do 2 kola......blahozelam z celeho srdiecka 😵 😵 😵

ixinka, blahozelam aj tebe k zaciatku stimulky 😉

lenka, ale nevadi, ze nie sio stimulantka , ani nic....ale snazilka stale si a tu sa plnia vsetky nase babatkovske sny 😵 takze tu patris 😉

dalida..tak konecne M dorazila a ide sa na vec 🙂 hura hura 😵

zdravim vsetky uz mamicky, tehulky, stimulantky a snazilky 🙂

jaanulienka
16. apr 2009

Ahoj Ixi, dakujem za odpoved. Tak muzickovi ta prva injekcia asi nevysla na 100% lebo kustikustikusticek isiel von no dufam ze to nie je taka katastrofa. A to mixovanie a vytahovanie tej poslednej kvapky da tiez zabrat. 😵

ixi
autor
16. apr 2009

ahoj kukulik ty kedy zacinas?a ako samko?
janulienka to nic neboj vsetko bude tak ako ma byt 🙂

ixi
autor
16. apr 2009

tinka no co???????????????????????????

tina1
16. apr 2009

ahojte, takže nevyšlo to ☹ . Už som sa vyrevala a je mi trošičku lepšie. Máme ešte snehuliačikov, takže môžme ísť hneď v máji na KET. Pozerám Ixi, že aj ty ideš. Ako to KET teraz prebieha?

ixi
autor
16. apr 2009

tinka 😔 😢 😢 😢 😢 😢 ja uz tomu nerozumiem ☹ ☹ ☹
no ket do 3 dna cyklu pojdes na usg budes brat 2x1 estrimax o tyzden kontrola a estrimax sa zvysi na 3x1 a pri tomto usg ti povie kedy mas prist na ket mne to vyslo na 17 dc a este 3 dni myslim pred Ket zacnes brat aj utros 2x2 ....za ket sa plati 90 eur

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre