Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
17. jún 2009

pocuj kukulicek, ako varis tu cesnacku? ja som dala varit zeleninku a pred koncom rozpucim cesnak, robis nejako inac?

kukulik30
17. jún 2009

ja robim, tak , ze rozohrejem klasicke maslo a troska oleja do neho a oprazim zlahka pretlaceny cesnak, asi 5 - 6 strucikov..podla toho, kto ako ma rad 🙂 ..ja mam rada vela, ale teraz som sa miernila, kvoli malemu, nech mi to aj potom zje...posypem cervenou sladkou mletou paprikou a zalejem vodou....osolim, ovegetim,a lebo dam troska bujona Natur/ ten je bez glutamanu/ zeleninovy a pridam zemiaky na male kocka ..varim do makka a na konci este, ak ma hodim pokrajany syr Eidam na kocky, alebo oprazeny chlebik na sucho...a par zemiacikov vyberiem a pretlacim vidlickou a dam spat do polievky 😉

no urco to tie vajecniky robia neplechu, ja si myslim, ze aj teraz ich mam dost zvecsene, preto ma tak picha vsade, a este aj nafuknuta som riadne 😅

lyndus
17. jún 2009

a nevyvari sa ten cesnak uplne, ked ho varis od zaciatku? lebo ja ked ho varim dlhsie, akoby stratil aromu ci co...mno tak ja mam zeleninovo-cesnakovu polievku hehe, snad to moj zaludok prezije bez blinkajnia 🙂

cavik
17. jún 2009

pekný deň

kukulik...ja robím cesnačku presne tak isto, a tiež mám veľmi rada veľa cesnaku a musím povedať, že aj Miško ju má veľmi rád a sám si pýta syr, ale my si dávame nastrúhaný údený 😉 🙂

Miško je teraz chodrý, dostal svoje prvé ATB, zle spáva, cez deň je mrzutý a umravčaný, len by na mne visel,tak ani nemám čas sem chodiť a čítať vás....
....len sa voaľakto pýtal na pregnyl alebo choragon.....ja som bola na pohotovosti na gynekológii na Rastislavke si to pichnúť
....kukulik....čakám sa Tvojími výsledkami
....ja mám horm. profil ukážkový, ešte ma moja dr. poslala na hematológiu 😉 🙂

idem, dieťa opäť mraučí zo spánku 😖

kukulik30
17. jún 2009

nie..polievocka je fajna 🙂

lyndus
17. jún 2009

tak super, nabuduce vyskusam tu tvoju 😀

kukulik30
17. jún 2009

cavik ahoooj, joj isulko s atak trapi chudacik ☹ ...no to si viem predstavit, u nas iba ked ma sopliky a uz je spanok na nic 😖 ....ale ked uz ma tie ATB, tak snad raz dva zaberu a bude cim skor fit, nech mozete ist von, ked je tak pekne 🙂 posielam mu boztek 🤐
no parada, ked mas HP na jednotku...tak nech aj hemato dopadne tak dobre 😉

cavik
17. jún 2009

ďakujem kukulik

ja niesom nejaký liekový nadšenec, a dr. mu ani ATB pôvodne nechcela dať, pretože má čisté hrdlo, teplotu už len zvýšenú ( v pondelok mal horúčky ) a soplíky mu tečú bezfarebné....ale keď po chvíli počula ako zakašlal, skoro sa až pogrckal, tak mu urobila CRP a dala mu ich....a jas om vlastne aj rada, pretože sa už s tým soplom a kašlom aj pri alergii natrápil dosť 😢 😢 😢

aj ja som zvedavá na tú hemat....a som rada, že mám novú gyn., ktorá si zakladá na tom, že je súkromná a počúva, čo chcem ja a odporúča, čo sa ešte dá.....dokonca ma aj preventívne poslala na sono prsníkov 😉 .....to mi za tých 20 rokov, čo mám ms a čo chodím ku gyn. nikto ešte neurobil ani prehliadku, nieto ešte sono 🙂

lyndus
17. jún 2009

ja som tiez bola na usg prsnikov v ramci preventivky...mamogram sa robi az po 40-tke... inac doki mi povedal, ze dalsi utz az tak o mesiac, boze to je doba, rozmyslam, ze sa objednam a pojdeme s mangelom ku Dankovcikovi, len tak pre istotu, nech secko skontroluje... aspon by som konecne tu nasu fazulku videla 😀

petronelka77
17. jún 2009

Lyndus, mam sa v ramci normy, este mi byva trochen zle, ale je to lepsie ako na zaciatku. A tebe?
Uz mas brusko? Ja ani moc nie, asi je na to este skoro. Este si nevidela fazulku? Ja mam aj fotku od obvodneho gynekologa, pocula som aj srdiecko.
Kukulik, ja som tiez stresovala pri testovani a tiez som mala slabsiu ciarku, uz som si myslela, ze HCG kleslo, ale na dalsi den bola opat silnejsia.
Neboj, vsetko bude v poriadku 🙂

lyndus
17. jún 2009

peti brusko este nieje, este je skoro, az po 12 TT zvykne vykukat pomalicky 🙂
veru nemam fotku, ja mam takeho divneho dokiho, ze vraj utz az o mesiac, skoro ma dnes piclo ☹ zato nas chcem objednat ku Dankovcikovi, este sa o tom porozpravam s manzelom 🙂 aj mne este byva zle, ale da sa to vydrzat, sem tam sa poblujem, ale nist strasne to neni 😀

zuzana.dry
17. jún 2009

Lyndus, ku tomu Dankovcikovi sa objednaj...ma sa tam ist medzi 12-14 tyzdnom...a maju tam dost natresk☹

petronelka77
17. jún 2009

Zuzi a to si potrebovala od obvodneho gynekologa nejake odporucanie k Dankovcikovi? Alebo si tam len zavolala? A co konkretne on vysetruje? To tam moze ist hociktora, ktora je v 12-14 tyzdni? Dakujem 🙂
A mozem poprosit o t.c.

lyndus
17. jún 2009

peti, objednava sa tam cez telefon, moze ist hociktora 🙂 t.č. 0905 129 129, ev. 0556221007 😉
zuzi ale ja nechcem ist na tie testy, co robi na vyvojove vady, ja len tak preventivne skontrolovat, bezny utz 🙂 ale objednam sa este dnes, ak sa zadari 🙂

petronelka77
17. jún 2009

Dakujem Lyndus a on robi nejake specialne testy? Teda okrem vyvojovych vad? A co mu povies, ked mu zavolas? Ze chces ist preventivne na UTZ?
Nemal by tam posielat obv.gyndos?

mima263
17. jún 2009

ahojte, takže náš Dr. kázal preliečiť a až potom prísť. No ale keď si to zrátam, aj s kontrolným výterom, tak mi to vychádza, že LTT, prípadne tento cyklus je v háji. Tak len dúfam, že sa to nebude brať ako neúspešný cyklus a že si len dokúpim ten decapeptyl. No uvidíme

deny3
18. jún 2009

dobré ránko, vstávame, pekný deň pred nami 😀

kukulik30
18. jún 2009

deny ahojcek 🙂

deny3
18. jún 2009

kde sú všetky?
kukulik už netestuj 😀 ja ťa sestričke bonznem 😀

kukulik30
18. jún 2009

nieeeeeeeeeeeeee, prosim...uz aj tak som z toho sklamana ☹ budem sa hanbit ako pes, ked sa ma opyta , kolko som testovala 😀

deny3
18. jún 2009

prečo hanbiť? aspoň bude mať čo rozprávať ďalším snažilkám 😀 a mali sme tu raz jednu, čo aj trikrát denne testovala.
neboj, zajtra bude krv OK . a potom ďalších osem aj niečo mesiacov.
Pokiaľ som nečítala koníka, bola som v kľude, ale tu furt niečo objavím a potom robím paniku.

kukulik30
18. jún 2009

deny, si zlata, ze ma takto upokojujes....hadam, aspon nejake hcg vybehne...okolo 100 😉 nie som narocna, ze?

deny3
18. jún 2009

mňa nikdy nijaké HCG nezaujímalo, iba to, či som alebo nie. to číslo je asi iba orientačné, už som tu čítala všeličo.

kukulik30
18. jún 2009

deny, viem, ze je orientacne, niekomu vybehne len 70 ale ked pekne rastie, tak je vsetko ok 😉 niekomu aj 350 a tiez je to v poriadku

deny3
18. jún 2009

vlastne aj u mňa to bolo všelijaké, hcg 300, vraj jedno bábo, aj Hredzák videl iba jedno, nakoniec boli dve.

kukulik30
18. jún 2009

deny, hlavne, ze je 😵 a v poriadku

deny3
18. jún 2009

jasné, Vojvoda je bojovník 🙂
a kde je Katy, sľúbila fotky?

zuzana.dry
18. jún 2009

Kukulik, kedy ides na krvicku?
Inac, vsetkym prajem dobre ranko 🙂 Ja mam od vcera dovolenku az do materskej a tak si konecne uzivam pohodku doma... 🙂

kukulik30
18. jún 2009

Katy asi nema vela casu 😀

zuzka ...zajtra idem 🙂

zuzana.dry
18. jún 2009

Jeeej...tak zajtra to budes mat oficialne potvrdene...tak tento rok mame stasticko 😉 ☹
Pamatas si, ako sme sa minule leto este spolocne trapili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre