Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
18. jún 2009

Petronelka.....obvoďák Ti to môže len doporučiť, je to na Tebe....ak tam nepôjdeš, urobí Ti testy on v tom 16. tt....a objednať sa môže ktokoľvek, akurát, keď máš lístok od svojho dr., tak Ti to prepláca poisťovňa, inak si to platíš sama

ja som len mala pozitívne tehotenské testy a teda ja som hlavne mala riadny OHSS a môj kamarát dr. Urdzík, ktorý to tiež robí, ma hneď aj plánoval ku dr. Dankovčíkovi
a keď som išla posledný krát na UTZ ku dr. Hredzákovi, tak aj on mi povedal, že mám určite ísť na ten UTZ k dr. D.

lucietta
18. jún 2009

cavik, ved pohoda, aspon vieme, ako to je... Inac Dr. Urdzik je moj porodnika musim povedat, ze pri nom velmi rada odrodim seky svoje detvaky 🙂 ja som tam pri malej bola, dokonca ju tam poslal Hredzi, ale to bolo pred dvoma rokmi, tak mam pocit, ze uz sa nam tak nevenuju, ako sa venovali pacientkam predtym, lebo mna napr. monitorovali do 13TT, chodila kazde 2 tyzdne na kontrolny UTZ, ci je secko oki 🙂 a Teraz len akcia srdiecka a slus, ani Dankovcika mi nespomenul...asi maju vela pacientiek, ale aj tak...
Uvazujem, ze pojdem opat na tie testy, nech mame istotu, platila som za ne nejakych 700 korun vtedy, tak uvidime, co to bude teraz...
petronelka nepotrebujes ziaden vymenny listok, len zavolas, ze sa chces objednat na utz a testy na vyvojove vady plodu a Dr. ti povie co a ako 🙂

lyndus
18. jún 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dovolala som sakonecne, ale na pevnu linku 🙂 takze 2 jul o desiatej doobedu, manzel nebude nadseny, dufal ze to bude poobede a den predtym poradna, mno uvidime 🙂 a ten test vyvojovych chyb stoji len 7 eur, to neni take strasne, aspon budeme mat istotu, ze je secko jak ma byt 🙂

cavik
18. jún 2009

lucietta.....možno má Dankovčík moc ľudí, tak povedal Hr., že nech mu už nikoho neposiela 😀 😀

Urdzík je aj môj pôrodník a včera mi porodil ďalšieho synovca Riška 🙂 🙂 🙂

lucietta
18. jún 2009

cavik hehehe aj to je mozne 🙂 mno nebolo by odveci, keby som tam dosla a bol by tam Dr. Urdzik... aspon by som sa mohla s nim dohodnut na dalsom porode hehehe 😀

cavik
18. jún 2009

zistím Ti kedy robí ? 😀 😀 😀 ....bez problémov 😉

lucietta
18. jún 2009

jasneeeeeeeeeeeeeeee, ale tetuska ma objednala na druheho, kolo jedenactej vraj, tak sa spytaj, ci nahodou nepracuje hehehe...inac ono je to teraz nad lekarnou vedla splnu? ja som tam bola ked este sedeli pri Thalii a robil len Dankovcik 🙂 boli sme unho aj na 3D/4D v 30TT, mala tam bola uzasna, vyzyvovala jak pes na krupy, boli sme o pol osmej rano v sobotu, akurat sa zobudila hehe...sa Dankovcik smial, ze odteraz robi 3D len rano, ze je to zabava 😀

cavik
18. jún 2009

zistím, napíšem 😀 😀 ....áno, teraz je to pri SPLN-e 🙂
moje dieťa si chytalo hlavu a ťapkalo si po čele, sa smiali, že je to nejaký Platón 🙂 🙂 ja mám nahratých na DVD asi 30 foto z 3D a zopár krátkych "šotov" 🙂 🙂 🙂

lucietta
18. jún 2009

mno my mame asik tiez tolko 🙂 inac ked sa mozem opytat, nebolo ti trosku divne, ze ta rodi kamarat? 😅

marcela24
18. jún 2009

ahojte splniecka, mate tu krasnu temu 😉 uz aby aj ja som sa mohla k vam pripojit. zajtra idem na kontrolny utz a v pondelok bude mozno uz odber 😵

marcela24
18. jún 2009

este taka otazocka, kedy sa zvykne chodit na odber, rano alebo poobede resp. je to individualne ?

lyndus
18. jún 2009

marcelka na odber vajok dojdes rano, zlozis sa v pripravnej miestnosti, manzel tusim ide dat chlapcov, potom odoberu vajicka tebe, trva to cca 15 minut,manzel moze byt pri tebe cely cas okrem odberu 🙂 tak do 12-tej lezis, potom ides za dokim, povie ti kolko vajek, ako mas brat lieky a kedy transfer 😀

marcela24
18. jún 2009

a to budem na nejakej izbe s manzelom ? leno u hermana bola izba, na ktorej sme boli niekedy aj 3 😒

lyndus
18. jún 2009

hej aj tu je izba pre 3 tetusky, zalezi od toho, kolke pojdu na odber, ale manzel moze byt pri tebe, aj ked ste tam tri 🙂 ja som mala odber este s jednou tetou 😉

lulocka
18. jún 2009

Ahojte ja mám odber zajtra a mám tam byť 8:30.Už som s toho na nervy.Od včera ma príšerne boli brucho už nech to mám cele za sebou.

cavik
18. jún 2009

lucietta.....urdzík vtedy cestuje na dovolenku, takže UTZ Ti bude robiť dr. Muránska 🙂 🙂

a či mi to nebolo divné ? 😒 mňa to prešlo asi tak pred 7 rokmi, keď som išla na jeden malý zákrok ( odstránenie polypu na krčku maternice ) a myslela som, že mi to bude robiť niekto iný, že mi to len U. vybavil...vtedy ma tam skoro piclo a odvtedy to beriem už v pohode......jeho manželka je jedna z mojich naj kamarátiek 🙂 ....vlastne som za tých posledných pár rokov do pôrodu chodila iba k nemu, nie k obv., ktorý na mňa serkal, akurát, že U. nemal doteraz ambulanciu ( teraz má pri Dankovčíkovi urogynekológiu ), tak som na poradne chodila už inam 🙂 🙂 🙂

cavik
18. jún 2009

marcelka....bude to dobre...skús si pozrieť stránku www. spln.eu, tam sú aj obrázky izby 😉 🙂

lucietta
18. jún 2009

hm tak nist, budem ho zas otravovat v 36 TT 😀 😀 😀 to je super, ze uz ma ambulanciu, keby som sa rozhodla zmenit gyndosa, pojdem k nemu 😀

marcela24
18. jún 2009

splniecka, mate niektora skusenosti s chilli ? mam dilemu, kupila som si susene chilli papricky, jem ich kazdy druhy den, tak cca 2-3 ks. tu na nete som nasla rozniace sa nazore, do kedy ich brat a ako casto ich brat, vedeli by ste mi poradit ? 😨

marcela24
18. jún 2009

niektore pisu, ze denne kolko zvladnem, niekto, ze len kazdy druhy den, pise sa , ze len do transferu, niekto ze kym nezacne bit srdiecko, tak ja neviem, nechcem nieco urobit zle. ☹

lucietta
18. jún 2009

marcelka asi je to individualne, ja som ich nikdy nejedla, ani som nebrala tie tobolky co baby tu, ja stiplavu papriku NEZNASAM od prirodzenia, takze ja by som to jest nemohla...ale vraj to pomaha na prekrvenie maternice a lepsiemu uhniezdeniu, par dievceniec tu ich bralo 😉

katy2
18. jún 2009

Ahojte 🙂
kukulik, zajtra drzim palce 😵 😵 😵

pridala som jednu z prvych fotiek nasej malej princeznicky..... 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

na viac momentalne nemam cas

marcela24
18. jún 2009

luciettka dakujem
katy nadherne dievcatko, prekrasne, prajem vela , vela zdraviiiiikca 🙂 😵 😵 😵

cmuk05
18. jún 2009

Ahoj Katy gratulujem.Mohla si dat viac fotiek.Ale je krasna tvoja Hanka.Cmuk 😀

kukulik30
18. jún 2009

Katy...Hanulka, je nadherna...som rada, ze je uz s vami..drzkajte sa 😵

petronelka77
18. jún 2009

Katy, gratulujem, krasne babenko 🙂

takyna
18. jún 2009

Katy gratulírujem, krásna je a tie husté vlásky, budeže sa to zapletať vrkoče 😀 😵

ixi
autor
18. jún 2009

ahojky
katy hanicka je nadherna 😵 😵 😵 😵 😵 zlatusik anjelik krasnucky 😵 😵 😵 😵
kukulicek silno na teba myslim 😵 😵 😵

lucietta
18. jún 2009

katy mala je nadherna, hlevne nech ste zdravucky 🙂
livi strasne mocno na zajtra drzim palciaky, nech je to HCG ukazkove 😉
pekny vecer babulky 😉

zajacik...
18. jún 2009

Katy Hanicka je krasna, aka spokojnucka 😵
Lulocka na zajtra drzim palce 😉
Kukulik aj tebe, ale u teba je to jasnacka 😉
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre