Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
22. jún 2009

bre ranecko babulky 🙂
kukuliceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek, daj vediet moja, ako si pochodila s testikom, silnooooooooooooo drzkam palceky 😉

katy2
22. jún 2009

dobre ranko 🙂
kukulik, drzim palce.... velmi na teba myslim 😵 😵 😵

kukulik30
22. jún 2009

ahojte zlaticka 🙂

na krv uz nejdem, nema to vyznam,lieky som uz vysadila vcera...ciraocka slabla este viac, takze je to jasne...hcg klesa....teraz uz len cakam na mrsku, kedy sa jej uraci prist aby som mohla dalsi mesiac absolvovat KET..dufam, zebude uspesnejsie 😉 , ak vsak nebude v Splne dovolenka...co teda asi mylsim, ze akurat mi tak vyjde 😒 ...neviem, ci to tu niekto pisal, ale kedy presne ma byt ta dovolenka?
kedy vam dosla MS po vysadeni..mne pri prvom IVF dosla este v nemocke....ale teraz si spomonam, ze som lieky este brala, tak teraz dufam, ze tiez dojde tak skoro 🙂 najradsej by som sla hned na KET,ale musim mat mesiac pauzu ☹

kukulik30
22. jún 2009

ja , uz som si nasla, posledne 2 augustove tyzdne maju dovcu vraj...tak to este snad stihnem, ked mi nebude meskat moc ta dalsia mrska 🙂

katy2
22. jún 2009

kukulik, to mi je luto 😔
inak s tou ms ta nechcem strasit, ale mne hned po ET prisla normalne ale ta dalsia az na nejaky 60.den aj to az po vyvolavacke 😒
v kazdom pripade ti prajem nech vsetko dobre dopadne, a nech je ten dasli pokus uspesny 😵 😵 😵

kukulik30
22. jún 2009

ja som dostala tu dalsiu po 1. IVF normlane 😕 😅 ..dufam, ze aj teraz to tak bude...nebola nutna ani vyvolavacka..prinajhorsom pojdem na vyvolavacku skor...teda ak nedostanem do 30 dni , tak sup navstivim svojho gyndosa, nechs a poponahla 🙂

lyndus
22. jún 2009

ukulicek, to mi je vazne velmi luto moja... ved prinajhorsom pojdes na injekciu, nech ti mrska dorazi pred dovolenkou v centre 🙂

dalida
22. jún 2009

Kukulicek, KET to isti. 😉 Ak nie teraz, tak potom v septembri. 🙂 Mozno sa aj stretneme. 🙂

kukulik30
22. jún 2009

dalidka. ano mozno sa stretneme 😉

katy2
22. jún 2009

Tu su fotky malej Hanicky.... 😉 😵 😵 😵

http://picasaweb.google.sk/katka.kraus/Hanka?au...

kukulik30
22. jún 2009

katy 😵 😵 😵 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, ak je krasna a vlasana..to sa budu zapletat vrkoce 😀 ..zlataaaaaaa 😵 🤐 ...napisala som ti aj na picassoweb komentar 😀

zajacik...
22. jún 2009

Katy Hanicka je zlatucka, ma vlasky ako take male vtacatko 🙂
Kukulik ☹ ☹ ☹ Inak aj mne druha MS po IVF riadne meskala, prisla sice bez vyolavacky, ale na nejaky 63.den...
Dalidka aj ja ta zdravim 😵
A aj ostatne SPLNiecka 😉

lulockka
22. jún 2009

Ahojte tak už som doma podarilo sa oplodniť 13 vajíčok dva mi dali a 11 zmrazili takže už len oddychovať a čakať ako to dopadne.V splne mi doky dal správu pre môjho gyn.že mi odporúča pokoj a aby som nechodila do práce tak ten môj gyn mi odmietol dať marodku že na také veci sa nedáva mňa skoro porazilo.Nakoniec mi dal na 7 dní že to musí úplne stačiť.

marcela24
22. jún 2009

ahojte splniecka, l
ulocka tak mate krasnu urodicku gratulujem 🙂 mala si aj pk ? ja idem zajtra na odber, tak som zvedava 😵 a to ze ti tvoj gynekolog, aj ked si mala odporucanie, nedal marodku, tak to nechapem, aky mal problem ? tak sa drzkaj a opatruj a pekne odpocivaj. 😉
kukulik, je mi to velmi luto, ale ide sa dalej a KET mas istyyyyy 😵 😵 😵
katy, hanicka je neskutocne krasna, nadherne babo 🙂 a ake ma vlaaasky 😵

ixi
autor
22. jún 2009

ahojky splniecka 😵 😵 😵 😵
kukulicek tak som verila ze to vinde je mi to nesmierne luto ☹ drzkaj sa zlatko vela sily ti prajem 😵 😵
lulocka opatruj babulky 😎 😎 😎
marcelik drzkam palce na zajtra 😎 😎 😎
katy hanicka je perfektna nemam co dodat 🙂 😵 😵 😵 😵

jespera
22. jún 2009

Ahojte,
neviete mi nahodou poradit - ku ktoremu dnu sa vyplaca marodka zo socialky? Ja som totiz za maj este nedostala ani cent...

katy2
22. jún 2009

babulky, dakujeme 😵 😵 😵
lulocka, blahozelam a drzim palce 😉 😵
jespera, teraz som este nedostala ani ja... posielaju to okolo 20-teho v mesiaci.... Podla vsetkeho to pride niekedy zaciatkom tohto tyzdna... mozno zajtra, v stredu.....

jespera
22. jún 2009

dakujem Katy, inac ako sa citis - uz oka, ci este nie?

katy2
22. jún 2009

jespi, citim sa po porode uplne v pohode.... ani si neuvedomujem, ze som bola rezana.... 😉 akurat ta unava z nocneho vstavania..... ale pre malu vsetko.....
aj teba to caka 😉

ixi
autor
22. jún 2009

katy tak to stavanie ti zavidim 😵 😵 😵

lulockka
22. jún 2009

Ďakujem vám.Určite budem dávať na ne pozor ved po nich veľmi túžim

deny3
23. jún 2009

dobré ránko 😀 snáď sa to počasie už umúdrilo.
pozor, už to prichádza :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kukulik30
23. jún 2009

dobre ranko....u mna dosla mrska 🙂

mima263
23. jún 2009

ahojte, boli sme na 3. strane 😕
kukulik tak nech Ti to rýchlo zbehne, isto to ešte stíhaš 😉
Marcelka, ako? aj ja som dnes bola SPLNe.
Lulocka, opatruj bábiky 😵 - asi by si mala zmeniť gyndoša 🤐
Katy malá je nádherná 🙂
všetky ostatné... pekný večer

deny3
24. jún 2009

tak včera to tu bolo hrozné, kde ste všetky?
a počasie zase o ničom, len sa chce spať.
katy malá je nádherná, to máš dobré, keď už necítiš rez, a to nočné vstávanie, hm, toho sa aj ja bojím, asi bude, lebo sa mi zdá, že malý je večer akýsi aktívny, cez deň spinká.

kukulik30
24. jún 2009

dobre ranko.. 🙂 zase dalsi na figu den 😒 ...no leto ako ma byt 😀 😝 😀

veru, vcera to zu nejako spalo 😕 kde ste boli vsetci???spali ste??? 😀

deny, aj moj maly bol v brusku aktivny hlavne vecer, a ked sa narodil, pekne v noci spinkal 😉 asi nechcem maminku trapit, naozaj ...zlate dieta to bolo, stale iba spinkal, nacical sa mlicka a spal....zato teraz zivanisko 😀

deny3
24. jún 2009

ahoj kukulík, aby si mala pravdu, ale psychicky sa pripravujem na tie najhoršie varianty, ja som taký pesimista, keď bude dobre, tak sa budem vytešovať.
mrzí ma, že to napokon bábo u teba vzdalo, naozaj to vyzeralo nádejne, ale dobre to berieš, a pokiaľ ešte máš snehuliačikov, tak je dobré 🙂

kukulik30
24. jún 2009

deny, to bude asi v povahe, najhorsia je pre mna neistota, vtedy to velmi nezvladam/ vid to moje testovanie/, ale ak uz je jasno a teda viem, ze je bud cierne alebo biele, tak sa ukludnim a teda v tom momente, ked uz mi sestricka povedala hcg a bolo , ake bolo...padol mi kamen zo srdca, moje tusenie sa potvrdilo a prisiel akysi pokoj...je to asi cudne 😅
len ma trosku trapi, preco...preco...preco...davam si vzdy vecer otazku, kde sa stala chyba, ci nie je nieco vo mne v poriadku...alebo to bola vyssia moc...dufam, ze to druhe 🙂 lebo naozja si myslim, ze to boli idealne podmienky, krasna perinka, krasne blastocysty, tak asi nebol ten spravny cas a este to len pride...tak budem trpezlivo cakat a skusat 🙂 mozno... mozno prave nejaky ten Ketik je ten nas 😵

deny3
24. jún 2009

príroda to tak zariadila, asi tak to treba brať, je hlúposť si niečo vyčítať, to by si musela chlastať, fajčiť a pod. veci, vtedy si môžeš niečo vyčítať. Ja som to IVF brala tak nejak automaticky, že to vyjde, nemala som ani šajnu, čo všetko na to vplýva, asi to tak bolo aj najlepšie, tá sladká nevedomosť. Teraz som doma na PN, vysím na nete, čítam tie rôzne príbehy a je mi na nič, furt sa pozorujem, malého sledujem, no hrôza.
ale kde sú ostatné dievčatá? všetky snažilky to nechávajú až na september? a zo SPLNu nie sú žiadne tehulky?

katy2
24. jún 2009

Ahojte 🙂
ja ledva kukam na klavesnicu.... mala dostala apetit, po tych vsetkych spavych dnoch kvoli zltacke... Dohana, co zameskala... Jedla by kazdu chvilu, hlavne v noci.... Stale som hore.... Je to unavne, ale ten jej nadherny, zatial nevedomy usmev stoji za vsetko.... Nedala by som ju za nic na svete.... Je to nas najvacsi poklad....
Dnes ideme opat do poradne na prevazenie, zatial sme moc nepribrali, tak dufam, ze etraz po tych jej vykonoch to uz bude v pohode....
Myslim na vas vsetky....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre