Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
24. jún 2009

ahoj katy, nech len malá papá, nech je z nej veľká kočka. A že sa nevyspíš, to vieme všetky a aj tak ideme do toho. A ten bezzubý úsmev musí byť nádherný 🙂 ja si na to ešte počkám, ešte tri mesiace aj niečo.

lulockka
24. jún 2009

Ahojte všetkým vám prajem pekný deň aj ked upršaný. 🙂 Včera bol naozaj zlí deň mňa veľmi bolelo brucho a aj som veľmi máličko špinila tak som sa zľakla len dúfam že to moje žubrienky nevzdali.Kukulik naozaj si to zobrala statočne držím ti silno prsty aby další pokus bol už úspešný.

taella
24. jún 2009

lulocka to sa už možno babuľky zahryzli 🙂 preto to krvácanie 😉

katy ten pocit poznám aj ja , začiatky sú fakt ťažké . Ale každý vek má stále niečo , kedy si hovorím , nech už z toho vyrastú , ale potom príde opäť niečo iné 😖 Hanka je zlatučké bábätko 😉 držím palce nech pekne priberá .

u nás Karolínka začína dosť zaostávať za Oliverom vo váhe , je to taký džabroš v jedení 😖 Už je rozdiel vo váhe medzi nim 750g . V pondelok sme boli na očkovaní , tak to bol krik celé poobede , včera sme teplotovali a dnes neviem čo sa s nimi deje , ale strašne urevaný . Ani na chvíľu nemôžem od nich odísť lebo iba plaču . Momentálne Karolínka zadriemala a Oliver je u mňa na rukách a tak píšem .

marcela24
24. jún 2009

ahojte splniecka, vcera som bola na odber, 19 vajicok, vklad v piatok. chcel ma dat na stvrtok, lebo ze maju toho teraz vela a na buduci tyzden ze nebudu. tak ma riadne zarazil a to som chcela PK, tak nakoniec ma dal na piatok ale uz nauctoval aj PK aj ked od utorka to nebude uplne 100% PK , pri 1. IVF som to tiez tak mala a nebola som z toho nadsena a ani to nevyslo. bude to taka neuplna PK. mal uz niekto takto ? tak dufam, ze bude vsetko v poriadku a hlavne nech su vajicka kvalitne a nach sa im u mna paci. inac este aj dnes ma boli brucho, je to v pohode ?

kukulik30
24. jún 2009

marcelka, preco si ymslis, ze to nevyjde?...ved to je uz PK, jeden den naviac je dost a okrem toho nemozes porovnavat , ze minule ti to nevyslo, pozri ja som mala teraz PK a nevyslo to ani takto..bozska moc...ak to ma vyjst, tak to vyjde, ci mas PK, alebo nemas 🙂 co viem a sestricka mi to potvrdila, ze vycsinou uz to robia takto, ze po odbere ak je pondelok, tak stvrtok vklad, ak utorok, tak piatok...je to v poriadku 😉 do pondelka by to bolo strasne dlho a ktovie kolko by ich prezilo...neboj bude dobre a ver , ze to vyjde 😉

brucho moze boliet aj niekolko dni, je to ok...hlavne teraz vela vela vela pi a papaj slane, naozaj to pomaha, ja som pila aj 5 litrov denne a do ET som bola fit...teda trosku brucho este bolelo, ale inak pohoda, neda sa to porovnat s 1. IVF

kukulik30
24. jún 2009

a zabudla som poblahozelat marcelka, krasna uroda...nech sa vajka dobre oplodnuju 😉

lulocka ...drzim palceky, to spinenie je dobry znak 😉 zeby boli zahryznuti bobaci? 😵

marcela24
24. jún 2009

kukulicek, dakujem ti velmi pekne, ukludnila si ma. velmi tomu verim, ze to teraz vyjde, lebo uz na 3.ivf asi nebudem mat sil, je to dost narocne na psychiku,ved to tu vsetky velmi dobre pozname. Inac tebe asi skor vychadza to KET, takze tento raz to budes mat na 100% 🙂 verim tomu.
Inac este jedna otazocka, nasla som tu aj nazory, ze niekto nechce PK, ze je lepsie bez. preco ? ty si mala na kolky den vklad ?

kukulik30
24. jún 2009

marcelka, no poviem ti potom, ci nam vychadza lepsie KET 😀 ..ked na vyjde...dufam, ze dalsia mrcha dojde cim skor 😉 ...aaaaaalebo sa podari tento mesiac prirodzene, sak som tymi hormonmi nadopovana poriadne, tak co...mozno motyka vystreli 😀

ja som mala vklad v pondelok...to bol 5.den, ked neratam den OPU ..streda 😉 PK je podla mna dobra pri vacsom mnozstve vajok...ale je to asi individualne 🙂 ja som teraz chcela PK, lebo vtedy som ju nemala a mala som aj dost vajok, takze nevidela som problem....a verila som, ze to je tutovka a zial nebola, tak vidis, ktovie...je to uz na tom hore 🙂

marcela24
24. jún 2009

cize v podstate si to mala na 6-ty den, tak to je uuuplne super, ale vidis vsetko bolo max. len to najlepsie a predsa. ono je to asi individualne u kazdeho. ako pise je to asi na niekom tam hore. takze mozno do augusta to este stihnes ? a moze sa ist na KET hned po druhej mrske ?

kukulik30
24. jún 2009

hej tak mi vravela sestricka, ze dalsiu mrsku mam prist, neboli ziadne komplikacie , tak nevidi dovod a najlepsie je vraj ist hned za sebou, telo ma este zasoby hormonou zo stimulky, tak to moze vyjst 😉 verim tomu, len nech i velmi nemeska 🙂

cmuk05
24. jún 2009

Ahoj kukulik.Citala som vsetko a myslela som na teba ved to bolo jasne ze budes tehu... 😒 ale budem drzat palceky na druhy pokus... 🙂

kukulik30
24. jún 2009

cmuk, ahojcek...no , co narobime 😔

marcela24
24. jún 2009

inac jedna znama hned po neuspesnom IVF otehotnela prirodzene, lebo ako si pisala, bola este nadopovana hormonami, takze sa podarilo. cize tento mesiac poriadne snazilkujte 😀 😀 😀

lulockka
24. jún 2009

ja som mala odber v piatok a vklad v pondelok mne ani nikto nenúkal PK.Ja si myslím že u každého je to iné a ako hovorí kukulik je to len a len na tom hore.Ja som z toho všetkého taka vyplašená ked ma boli brucho stresujem a ked ma neboli nič ta taktiež je to na zbláznenie.Som rada že ste tu aspoň poradíte a rýchlejšie s vami plynie čas. 🙂 😉 🙂 😉

lucietta
24. jún 2009

ahojte babulky, mam trochen cas, tak sa ozyvam 🙂 dnes sme boli s malou na ocnom, ma siroky koren nosa a obcas to vyzeralo, ze jej zabieha ocko, ale nastastie to je oki, secko je v poriadku, tak sa tesime 🙂 Vstavali sme o pol siestej, lebo nas objednala na pol siedmu a potom sa dovalila az o siedmej 😒 uzasne, ale co uz 😉 boli sme take unavene, ze sme zalahli o osmej, ked sme dosli a spali sme do jedenactej, takze dnes uz asi nespime 😀 Buduci tyzden ideme ku Dankovcikovi na utz, tak sa tesim, konecne sa snad dopracujeme ku fotke krpceka 🙂
Livi, velmi ma mrzi, ze to nevyslo, uz som sa tesila, ze budeme tehulkovat spolu, drzkam palceky na KETko, nech je rovnako uspesne ako pri Samkovi 😉
marcelka, nebojkaj, aj jeden den pomoze, aj ked my sme vobec PK nemali, streda odber, piatok transfer a vyslo aj prve IVF(Mia), aj prvy KET, tak drzim palceky 😉
luloccka, ja som zakazdym spinila este v den transferu, ale minimalne, ako sa drobci zahryzkali 🙂 takze je to dobre znamenie, aj ta bolest brucha, takze klud 🙂
Katy, mala je nadherna, len nech pekne papa, ja som malu posledny den v nemocnici mala prisatu takmer permanentne, aby pribrala a pustili nas dom, lebo prve dva dni malo papala a chudla a potom priberala jak raketa 😀
deny, to nocne vstavanie k drobcovi nieje bohvieco, nasa mala papala kazde dve hodky den-noc kym bola plne kojena a kazde dve hodky v noci, kym som ju kojila... ale faktom ostava, ze to stoji za to 😀

marcela24
24. jún 2009

lulocka tak mne za taku istu dlhu dobu ako tebe zauctoval 100 za PK, hlavne bud v pohodicke aj ked viem, ze je to tazke, nestresuj, pust si nejaku relax. hudbu a odpocivaj. a si na PN ?

zajacik...
24. jún 2009

Marcelka, Lulocka, krasnu urodicku ste mali, drzkam palceky 😵
Ahojte vsetky SPLNiecka 😉

lulockka
24. jún 2009

zajacik dakujem.

lulockka
24. jún 2009

marcelka ešte som ale môj gyn.mi dal len na sedem dní tak si to užívam a vegetím 🙂

marcela24
24. jún 2009

myslim, ze prvych 5 dni je vraj najdolezitejsich 😉

mima263
24. jún 2009

Ahojte, asi som tu vždy v nesprávny čas 😒

lulockka
24. jún 2009

Ahoj mimka tak ako si dopadla v splne ak sa nemýlim tak si tam včera bola. 🙂

mima263
24. jún 2009

ahoj, ty si tu? 🙂
Áno, bola som, od 3.7. beriem gonal. Do 30.6 beriem ešte tie tbl. a pôjdem na kontrolu k svojmu gynekológovi. Neviem, či je to dobrý nápad pokračovať, ale čo už, ide sa ďalej.

lulockka
24. jún 2009

Neboj bude to dobre.A koľko si budeš pichať.

mima263
24. jún 2009

presne ako Ty 225 - takže jedno pero na 2 x - no to bude sranda Ti poviem, neviem si to predstaviť, pichať si sama 😕

lulockka
24. jún 2009

Aj ja som sa toho bála prvá išla v pohode a pri druhej som trocha bola neistá ale je to pohoda.Manžel za asistuje a bude to. 😉

mima263
24. jún 2009

No uvidíme, či z toho nebude mať väčší problém ako ja 😀 😝
Ako sa teraz cítiš?
A kedy máš krvičku?

lulockka
24. jún 2009

U nás to bolo rovnako na môjho pot vychádzal a len asistoval a to iba tak že mi to podával.Dnes je to v celku fajn.Do krvičky daleko až 6.7 celá večnosť. 😝

mima263
24. jún 2009

No vidíš a mne to pripadá, že zachvíľku 😅
Čo urobíš ten ďalší týždeň, vezmeš dovolenku?

lulockka
24. jún 2009

Ešte neviem ale asi pôjdem do práce.To máš pravdu aj mne sa to zdalo blízko ked som išla pichať.Cele to od schválenia žiadosti ide rýchlo.Ani sme sa nenazdali a už sme tu.Budem na teba myslieť a držať ti prsty. 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre