Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
24. jún 2009

Aj ja Tebe 😉

deny3
25. jún 2009

dobré ránko 😀
ešte stále nejde teplá voda, hrôza 😝

lyndus
25. jún 2009

ahojte babulky 🙂 mno deny ti úoviem ze hroza, uz by to mohli spustit, vazne na nervu 😖

lulockka
25. jún 2009

Ahojte všetky krásny slnečný deň vám prajem. 🙂 😎

lyndus
25. jún 2009

ahoj lulocka, mno nech to slnecne vydrzi co najdlhsie 😀

marcela24
25. jún 2009

ahojte splniecka, ako sa vsetky mate ? 🙂

marcela24
25. jún 2009

mne uz pomalicky bolesti ustupuju aj ked to nie je na 100%, pripravujem sa na zajtrajsi veeelky den 😵 inac aj vy ste mali take konske davky liekov ? estrimax 3x1, utrogestan 2x1 a duphaston 2x2 ? predtym som ich nebrala tak casto 😒

zajacik...
25. jún 2009

Marcelka na zajtra drzim palce. Estrimax som tiez mala 3x1, utros som mala len jednu tbl. denne a duphaston 2xdenne, ale neviem ci po jednej alebo po dvoch tabletkach som to brala 😕

marcela24
25. jún 2009

mozno aj preto mam vyssie davky, lebo sa jedna o 2.IVF 😖

lulockka
25. jún 2009

Marcelka na zajtra ti držím prsty aj ja beriem rovnaký počet liekov ako ty a je to moje prve IVF.Takže závisí to asi od niečoho iného ono to je v podstate jedno len nech zaberú lebo to je dôležité. 🙂 🙂 🙂

deny3
25. jún 2009

marcelka tiež som mala takéto dávky a zabralo 😉

deny3
25. jún 2009

a práve som si dala sprchu, brrrrrrrrrrrr

lulockka
25. jún 2009

no dnes je naozaj teplo taka sprcha osvieži čo. 🙂

lyndus
25. jún 2009

marcelka ja som isla na KET a brala som 3x1 estrimax a 2x2 utros, duphaston sa pri KET neberie... estrimax mi vysadil az pri akcii srdiecka a utros mam brat az do zaciatku 14 TT 😀

deny3
25. jún 2009

len si uťahuj lulocka, myslela som, že mi odmrzne, kedy už pustia teplú vodu? Neviem či to nie je len košická špecialitka s tou teplou vodou a to nás čaká ešte jedna odstávka, dúfam, že vtedy, keď pôjdem na poradňu. Lebo u nás si nikto nedal tú námahu niečo oznámiť.

marcela24
25. jún 2009

no dnes bola kamoska na vklade, vraj je to tam ako na pase, ze bolo velmi vela vkladov dnes. polezala 15 min. a isla. vlozili jej 3 bojovnikov. aj vy ste lezali len tak kratko. inac, ze hredzi bol riadne neprijemny, no asi nic nove 😀

marcela24
25. jún 2009

dakze lieciky budem pekne poctivo papkat, len nech pomozu a dakujem za podporu 😵 😵 😵

marcela24
25. jún 2009

preklep - takze 😀

deny3
25. jún 2009

pokiaľ viem, tak na každú polhodinu má objednanú, hej ide to ako na páse, ale super biznis. Ja keď som bola na IVF tak bol nejaký nervózny, ešte aj laborantka si dávala na čas, tak ju jemne okričal, ale hodila som nejakú blbú poznámku, tak sa usmial. jasné, že nemá furt náladu, hneď zrána tam je nátresk a od deviatej má objednané zákroky, a tiež celý deň čumieť do ... , asi nie je nič moc.

lulockka
25. jún 2009

Ja som pri vklade ležala asi tak 25 min.Sestrička mi vravela že si pacientov objednávajú v polhodinových intervaloch aby na každého mali čas.ja osobne sa na dr.sťažovať nemôžem stale ked sme sa ho niečo spýtali tak bez problémov odpovedal a nemala som pocit že by ho to obťažovalo.

lulockka
25. jún 2009

deny prepáč ja som si to vôbec neuvedomila 😀

marcela24
25. jún 2009

ono asi kazdy ma ine skusenosti, ja ho beriem takeho aky je, hlavne ze je odbornik a to je dolezite 😉

mimusa4
25. jún 2009

ahojte ani neviem čo nové, nebola som, nevidela....bola som si oddýchnuť v nemke, tak preto ma tu nebolo, ale možno ste si to ani nevšimli...

katy hanička je krásna slečna, veľa zdravíčka prajeme 😵

lyndus
25. jún 2009

marcela ja to tiez tak beriem, ze nech si je aky chce, hlavne ze ma sikovne ruky 🙂 ale biznis ma z toho riadny, tak by neuskodilo, keby bol aspon trosku prijemnejsi... sak nam tiez nieje prijemne kazdu chvilku mu tam otrcat markizu a co narobime 😀

mima263
25. jún 2009

marcelka na zajtra držím palce 😉

sobka
25. jún 2009

Ahojte snažilky, mamičky aj buduce mamičky, všetkým držim palce, nech nám to vyjde!!Marcelka tebe na zajtra a Luločka, tebe nech babulky pekne rastu 😉 Zajtra aj ja začínam s pichaním Menopuru a 2.6 má caká kontrola. ž viem, prečo mi to posunul od MS skoro o 25 dní. V nedelu idú vsetci lekári aj embriologovia na kongres do Amsterdamu. Budu tam do stredy, tak asi preto maju toho vela a vsetko co mali naplánované, chcu postíhať.Hm 😒, neviem, mzslím, že Marcelka aj preto si pohli s tým vkladom, lebo pán doktor nerád chodí cez víkendy do prace a v pondelok tu nebude, chápeš? Je to trošku nefér, ked si za to platíme,ale musíme veriť, že nám nechcu v splne zle a že to nijak ten jeden den neovplyvní. Mne moja lekárka povedala, že ak PK, tak vklad min. na 5 den po OPU. 😖

zajacik...
25. jún 2009

Mimusa ja som veru postrehla ze si sa tu dlhsie neukazala... a co si bola v nemocke? Dufam ze je vsetko v poriadku, opatrujte sa! 🙂

Babulky ja sa s Vami lucim, zajtra ideme na dovolenku, tak sa s vami "uvidime" az v juli, ahojte 🙂

mima263
25. jún 2009

sobka mne to posunul kvôli infekcii na 16 DC a povedal, že sa nemôže až tak dlho čakať.
Tak možno to u Teba nebude z toho dôvodu. 😒

mimusa4
25. jún 2009

zajko tak krásnu dovolenku, uži si aj za mňa 😀
áno už je to ok 😅

sobka
25. jún 2009

Mimus, hej,ale decapeptyl učinkuje skoro mesiac, nemal by ma ako sledovať a robiť odber, ked tu nebude, a možno aj hormony robia svoje, no, ved ked tam budem, teda toho 02.07, tak sa ho opýtam, ale určite je to teray jedno....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre