Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
16. apr 2009

no taaaaaaak budete trojka 😉 piskotka aj tebe drzim palceky 😵
ixi ty to mas za paaaaaaaaaaaar 😉

jaanulienka
16. apr 2009

IXI - Ja mam take brutalne navaly. Je to normálne? Asi ano ked sa dopujem hormonmy co?

ixi
autor
16. apr 2009

janulienka moze byt s tych hormonov ved to su obr davky co bereme

ixi
autor
16. apr 2009

melisska hej zapar len nech to vinde 😎

ixi
autor
16. apr 2009

idem spravit janikovy veceru lebo on je ako chodiaca hladna matoha 😀 😀 😀

steva
16. apr 2009

ahojte 😵
Tina je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹ ☹
Vidim ze onedlho tu budeme mat plno novych tehuliek.Velmi velmi vam to vsetkym prajem 😵

dafy
16. apr 2009

ahojte vsetky tak je nas tu stale viac a viac 😀 😀 😀

mirus25
16. apr 2009

baby tak vy hádam všetky naraz otehotniete ? 😀
Budeme všetky naraz kočikovať drobčekov. 😉

dalida
16. apr 2009

Melisska, dakujem pekne. 😀 Piskotka, mas pravdu, zase budeme take tri bojovnicky 😀 P.s. Len tam v pozadi mam takeho strasiacika. Dufam, ze coskoro odtial zmizne 😠 Ja mu daammmmmmm. Matohe, jednej 😠

dalida
16. apr 2009

Baby, kuk na tuto stranku: www.bess.sk Je tam uzasne krasne oblecenie pre tehulky, deticky... Takeeeeee by som chcela 😀 😀 😀 Uz aby som bola tehu 😀 😀 😀

kukulik30
16. apr 2009

piskotka a co ak mas tehu priznaky? 😕 lebo ta nevolnost a grganie mi tak pride...no uvidis, ci ankoniec mrska v nedelu dorazi 😀 bodaj by nie 😉

ixi
autor
16. apr 2009

dalida ja to oblecko poznam 😎 mam to okukane 😎 😎 😎

sladke snicky splniecka ja zajtra pracujem 😖

kukulik30
17. apr 2009

Dobre ranko 🙂

krajsie bude s pesnickou

https://www.youtube.com/watch?v=UuhDDx49TTw

😵 😵 😵

katy2
17. apr 2009

Dobre ranko 🙂
vyzera to na celu hrbu novych tehuliek..... 😵 vsetkym drzim palce 😵

melisska
17. apr 2009

Dobre rano,
mate pravdu dievcata, cela hrba 🙂

ixi vyjde, raz nam to musi vyjsť 😉 🙂

jankita
17. apr 2009

Ahojte dievcata, ja mam chvilku klud. Deti mi (asi omylom) zaspali, tak som vas hned prisla pozriet. Mame tu nejake nove tehulky? Vsetkym drzim palceky, aby to vyslo. 😉 🙂 . Tak uz placeme, tak padam.

melisska
17. apr 2009

ahoj Jankitka, malickí su zlatuckííííííííííííííí 😵 mate krasnu rodinku

katy2
17. apr 2009

jankitka, ahoj 🙂 mali su nadherni 😵 😵 😵 nech sa vam dari 🙂

melisska
17. apr 2009

kukulik pesnicku by som si aj pustila ale v praci mi nejdu repraky 😒

melisska
17. apr 2009

No dievcatka vy sa mi tu ulievateeeeeeeeeeee 😀

Jespera uz mas urcite vajka von 🙂 cakame na spravicku moja 😉

kukulik30
17. apr 2009

jankitka 😵 krasne fotecky a ta posledny nema chybu 😀

jankita
17. apr 2009

Dakujem dievcata. Strasne rada by som s vami chodila kecat castejsie, ale akosi mam velmi "dobre" deticky, tak nestiham nic. Steve som slubila tusim pred tyzdnom, ze jej napisem IP, tak stevi - napisem 🙂. Ale kedy, neviem. Aj teraz jeden mrnci, len tajne dufam, ze zaspi, he.

jajka27
17. apr 2009

Ahojte babule 🙂 🙂 🙂
Jankita máš krásnych synčekov...určite,keď si sa dozvedela,že čakáš dvojčiatka,tak to bola veľká radosť,no teraz,keď sú na svete,tak to je určite riadna fuška 😉času nazvyš určite nie je 🙂 Ja mám sestry- dvojčatá,ja som od nich staršia iba o 1 rok aj tri mesiace,takže mamka nás mala skoro ako trojčatá 😉 😀

jankita
17. apr 2009

No tak pred tvojou mamkou fakt klobuk dole jajka. Obdivujem ju. To stihla aj jest a spat? Lebo ja to nejak nestiham a mam len dvoch 😀 .
Inak babule, Hredzak byva na KVPcku? Zda sa mi, ze som ho tam videla s kociarikom. Vraj sa mu narodil syn Daniel, co o tom viete?

jespera
17. apr 2009

Ahojte,
takze moje hlasenie je 12, som v pohode - zijem. Az na to nafuknute brucho je to ok.
prajem vsetkym pekny den.

vevericka80
17. apr 2009

jespera gratulujem k urodicke 🙂 teraz si uz len oddychni

dalida
17. apr 2009

Jaspera, blahozelam k urodicke 😀 Oddychuj, aby si bola pripravena na transfer 😀 Jankita, potvrdzujem, ze Hredzak ma syna Danielka. Rozoberali sme to tu pred par mesiacmi... 😀 To, kde byva neviem... Nie som z KE.
Ixinka, ja idem na uzv v o tyzden v piatok. 😀 Dnes som v Splne bola prva... Este ani sestricka nefigurovala na prijme (ale v praci uz bola) 😅 Dorazila som tam presne o 7. 00

melisska
17. apr 2009

jespera pekna urodicka 🙂 naozaj si teraz oddychni a pi vodu na to brusko 😉 povedali ti kedy bude transfer?

mirus25
17. apr 2009

Ahoj jaspera. Super urodička. gratulujem. 😉 len oddychuj, a pi veľa vody. to pomôže. a keď to bolí tak si kľudne zober tabletku proti bolesti.

kukulik30
17. apr 2009

jespera, parada...takze uz mas vajka von 🙂 urodicka ako sa patri 😵 v pondelok budu v brusku babatka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre