Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

petronelka77
16. júl 2009

Ahoj Kukulik 🙂 .
Meliss, tak to mate deticiek habadeeeej 🙂 , my uz nemame nic ☹ , ale snad aj motyka sama vystreli 😉 .

melisska
16. júl 2009

Katy ahoojte 😀 cmučik sladučký 🤐 😵
Dalidka bodaj by si mala pravdu 🙂

dalida
16. júl 2009

Babulienky, ja uz zajtra idem na vyvolavacku. Ja uz necakam, kedy sa prirda rozhodne zauradovat a spustin tu mrchu mrchatu... 😠 Ked chcem, aby prisla tak nepride a ked ju najmenej ocakavam (cakala som ju az o 9 mesiacov) tak just sa jej zaraci. 😠 Vobec nie je moja kamoska. Do kelu 😠

melisska
16. júl 2009

Peta nie je dolezite ze ich mame zmrazene ale to ze mas jedno v brusku 😉 a ste zdravucky, aj predtym som mala 7 zostali po rozmrazeni dve a tie sa neuchytili.

mima263
16. júl 2009

melisska ja aj tak verím 😵
a čísla, no práve tie presne neviem-len že viac ako 20 sa ich vyšmolkovalo 😕
aj vy ste mali po odbere také nafučané brušká? Ja som ako balón

melisska
16. júl 2009

Dali chod na vyvolavacku 😉 ani moja kamoska nie je 😀 hnusana jedna 😝

lyndus
16. júl 2009

kukulik veru kukame ostosest 😀 a ty kde sa flakas? 😀
Peti a na dalsie IVF nepojdes?

dalida
16. júl 2009

Mimka, ano mala som nafucane brusko. Pijkaj vela vodicky, aby sa u teba nerozbehol OHSS. Takze u teba asi bude PK, ze? Myslim na teba. 😉

melisska
16. júl 2009

mima dakujem 🙂 az dvadsat 😀 ci paaaaaaaaaaaana 😵 😵 😵 😵 a co sa tyka bruska musis pit aspon 4-5 l vody denne a cikat aby si nemala silny hiperstimulak, pijes????

kukulik30
16. júl 2009

boli sme v meste 😀

melisska
16. júl 2009

slniecka moje idem uvarit zemiaciky a kapusticku a som tu ako na modrom konikovi 😀

dalida
16. júl 2009

Melisska, uz zajtra idem. Volala som, ci tam bude moj doki. Akurat dnes mal dovcu, zajtra tam uz bude. 😉

lyndus
16. júl 2009

mimka veru, vela vodicky, aspon 3l denne a slane papaj, nech si na prenos oki doki 😀 uz lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, az DIGI vypadlo hehehe

dalida
16. júl 2009

Kocendy, neviete co je s Deny32? Uz dost dlho sa neozvala. Dufam, ze je OK a // z testiku bolo potvrdene aj krvickou. Troska sa o nu bojkam.

mima263
16. júl 2009

ja pijem, ale zároveň sa bojím, že keď prestanem chodiť na wecko, tak mi to všetko ostane v bruchu 😲

dalida
16. júl 2009

Mimka, len pijkaj a chod na WC. Tym, ze piskas sa to u teba v pohode prefiltruje. Zle by bolo, ak by si nepiskala, to by fakt ostalo v tebe... Len pi, moja. 🙂

kukulik30
16. júl 2009

mima, urcite pi ako len vladzes, je to ovela ovela lepsie....ja som 1. IVF pila malo a nakoniec prepukol hyperstimulak a teraz som pila ako dabel a vidis, krasne ma to obislo, tiez som mala pocit, ze ta voda, co do seba nalievam, nevyjde von ..ale cikala som a cikala a to je najdolezitejsie 🙂

zajacik...
16. júl 2009

Juuj aka je tu dobra naladicka 😀
Melisska ze si tu ako na modrom konikovi, xixi 😀 😀 😀
Lyndus dik za drzane palcekov, ale to staci az v septembri, teraz treba drzat tym ktori to potrebuju 😉
Dalidka takze vyvolavacka a potom aj KET-ko ak stihnes do dovolenky v SPLNe? Ci az po dovolenke planujes?
Petronelka naco su ti algidky ked mas v brusku drobceka 🙂
Mima tak smolkov mate neurekom, tak nech sa len pekne do pondelka vyvijaju 🙂

kukulik30
16. júl 2009

dalidka ja uz chcem tiez mrsku 😒 ...mam pocit, ze bude mat riadne meskanie, este ani ovula nebola. ...to som 24 dc....asi to nestihnem pred dovolenkou v SPLNe, takze v septembri nastupujem do roboty 😅

dalida
16. júl 2009

Zajacik, mna caka 2. IVF. Ziadost je uz schvalena, ale teraz to uz asi nestihnem. Uvidim. Sestricka mi kazala prist na 18. den cyklu, ze to prepocitame a asi pichneme decapeptyl. Uvidime....

dalida
16. júl 2009

Kukulik, ved, ak nebude chodit, tak si das pichnut vyvolavacku. Uvidis, ako to budes stihat v splne. 😉

lyndus
16. júl 2009

juuuuuuuuuuj babulky, jake pekne plany, to bude zas tehuliek a babatiek 😀 len nech sme secia zdravucky a bude to super

zajacik...
16. júl 2009

Dalidka no ale ak aj stihnes decapeptyl do dovolenky v SPLNe, tak stimulka by bola az po dovolenke a to by ti teda zacala dost neskoro, nie? Ja som to tak mala posunute kvoli vianociam a podla mna to nebolo dobre, ze som stimulovala tak neskoro 😒 Drzim palceky a dufam ze v oktobri sme uz bruskate 😵

lyndus
16. júl 2009

juuuuuuuuuuuj ale to tu riadne rafe...az zakazdym podskocim, ked zhrmi...hruza 😕

melisska
16. júl 2009

u nas este nerafe 😀 😀 😀

zajacik...
16. júl 2009

a u nas rafe a aj je tma ako vecer o desiatej 😎

petronelka77
16. júl 2009

Lyndus, neviem ci pojdem na dalsie IVF, pocitala som, ze nam zostal mrazacik, ale nic 😉 . Podstatne je, ze mame jednu zmrzlinku v brusku a nech len pekne rastu drobci 😉 . A moje vajecniky uz tolko neprodukuju, ako by mali(doki naznacil nieco o predcasnom prechode 😔 ), takze tazko rozmyslat o druhom IVF a aj vek ma uz tlaci 😉 , uvidim.
Zajacik, v septembri drzim silno palce.
Kukulik, Dalidka, nech tie mrchy mrskate uz dorazia.
Mimka, vela tekutin a gratulujem k urodicke.

petronelka77
16. júl 2009

u nas nerafe, len zacina este viac fukat, asi mi odletia muskaty z balkona 😀

zajacik...
16. júl 2009

Petronelka dakujem 🙂 A ked uvidim lietajuce muskaty, hned budem vediet ze to su tvoje 😀

kukulik30
16. júl 2009

lyndus , takze to mozme cakat u nas ....lebo u nas zatial nic...ale dusno riadne, doobedu hrmelo,par krat sprchlo, ale nejak moc nie...mohlo by troska poprsat, aspon sa vzduch zlepsi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre