Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
21. júl 2009

jéééé a ja mám už 30-ku na krku

zajacik...
21. júl 2009

Mimuska chrumem, chrumem 😀 a ty si hotova umelkyna, taketo krasne tehulkovske srdiecko si nam tu dala 😵

lyndus
21. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej mimusa, jake pekne... sak ti vravim, este 10 TT a si jasna 😀

zajacik...
21. júl 2009

Aj ja som mohla mat... ☹ ... ale nic to, si pre mna vzorom ze aj druhykrat to moze vyjst, ajked sa bojim ze to nevyjde, ale to je asi normalne...

zajacik...
21. júl 2009

Babulky a neviete ako sa ma Lenuliatko? Uz tu tak davno nebola... ktovie ci nas aspon cita 😨

lyndus
21. júl 2009

zjakoooooooooooooo, urcite to vyjde, uvidis moja 😉 mno veru, Lenuliatko tu davno nebola

melisska
21. júl 2009

mimuska naozaj je to krasne srdiečko 🙂
zajcik, uz mi je lepsie, nastatsie 😉 bola som kus von a je to lepsie 😉 😉

mimusa4
21. júl 2009

prapáčte robila som si papanicu..som potom rada, že sa vám páči šerdečko 😀
zajko bez pochybností to ber, ja som si povedala, že musí vyjsť, že viac potom nepôjdem 😅 , no našťastie sa podarilo...a veru lenuliatko som nevidela ani nepamätám, možno je na dovolenke..

lienka2
21. júl 2009

ahojte, viem ze ste niektore odtial boli na usg v 12tt v tom centre na masarykovej u dr. muranskej, chcem sa opytat, ci sa tam nieco za to vysetrenie plati alebo nie.. a ci to robia aj niekde inde v kosiciach.. vdaka 🙂

lienka2
21. júl 2009

pripadne kolko vopred sa treba objednat a ci moze ist aj manzel.. no proste podrobnosti 😀 mozete aj do IP, aby som potom nemusela hladat odpovede..

mimusa4
21. júl 2009

lienka ja mám dôveru a platila som 7€

mimusa4
21. júl 2009

+ ip

mimusa4
21. júl 2009

a môže aj mangel

mimusa4
21. júl 2009

no kde ste poutekali?

mimusa4
21. júl 2009

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 iiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 iiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 iii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 iiiiiiiii
iiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 ii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 iiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 i 🙂 🙂 🙂 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 ooooooo 🙂 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooooiiiiiiiii xxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😉
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 ooooooo 🙂 iiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 i 🙂 🙂 🙂 iiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 iiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 iiiiiixxxiiiiiii
iiiiiiii 🙂 🙂 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 iiiiiiiiixxxiiiiiii
iiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiixxxiii
iiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxiiiii

lyndus
21. júl 2009

lienka, ak mas papierik od tvojho gyndosa, plati sa 7€, ak nie tak 27, takze si ho pytaj 🙂 objednat sa treba aspon 2 tyzdne dopredu, maju tam toho vela...ak ta objednaju do 11-tej, krvicku ti vezmu rovno tam a nemusis ist do labaku na Kukucinovu... nemam potuchy, ci to robia aj niekde inde ako tam, ale myslim si ze nie... zavolaj na tu pevnu linku, je tam sestricka, ta ta objedna...
ozaj babule, kolko sa tam plati za morfologicky v 20TT, ked budem mat listocek? Muranska mi to odporucila v sprave 😒
mimuska, aj ja som robila papanie...cestoviny s paradajkou a uhorkou, par vitaminkou pre krpceka 😀

sobka
21. júl 2009

Ahojte , no rozjasnilo sa a zas je teplo, tak ste asi vsetky pri vode..he he 😀 A varí sa obed..Dakujeme mimusa za tehulkovskésrdiečkovo a berieme si príklad z teba, že kočky? Mima, nesranduj, že ta to bolká. ved to je taká tenká injekcijka. A preco to vlastne sui musis picghat až teraz a preco si predtým brala len lieky, nechápem ten postup, v com je rozdiel, žeby v setrení a ucinnosti? Mne je dnes tak normál...uvidíme, poobede sa to zvykne meniť.
Lyndus, aj ja som mala minulý rok pri ET a 2 KET také ako MS, preto sa bojím, že aj tentokrat to zle dopadne. Može mat nase telo rovnake príznaky a raz to vyjde a raz nie? To, že vy ste také mali, to chápem, každa sme iná...no, ale možno to budu hormony, pred rokom som brala utrogestan aj rano aj vecer po 2tbl, a teraz beriem len vecer 2tbl a rano a naobed len duphaston a estrimax. Tak možno kvoli zmene hormon. tablit sa trošku zle citim, hm?

lyndus
21. júl 2009

sobka, je to jasne, ze kazda sme ina a u kazdej sa to aj inac prejavy, ale ja som tusila, ze sa nieco deje, lebo ked som bola na IUI tak som nist take necitila a tiez som brala utros...absolutne nic, vobec... ty si bola teraz na ET, vsak? Vtedy sa berie aj Duphaston, pri KET som ho nebrala

zajacik...
21. júl 2009

Melisska tak je dobre ze uz je lepsie? A bicyklik uz si vyskusala? 🙂
Mimusa dik za tehulkovsky stvorlistok, aj ten sa mi paci 🙂
SObka snaz sa co najmenej pozorovat, ajked je to tazke, alebo sa aj pozoruj, len z toho nevyvodzuj ziadne zavery, lebo tehulkovstvo ti ozaj potvrdi len krvicka, pripadne pozitivny testik 😵 Drzim palce 🙂

petronelka77
21. júl 2009

Ahojte Splniecka 🙂 .
Lyndus, uz ti nebyva nevolno? A co pohyby? Necitis este nejake steklenie v brusku?
Krasny den a drzim palce.

zajacik...
21. júl 2009

Melisska v tej prvej vete nemal byt otaznik ale smajlik 🙂

mimusa4
21. júl 2009

lyndus s výmenným lístok od dr. sa platí v 20tt 23€..a tiež som robila cestoviny, ale so syr. omáčkou a ostal od včera kúsok rezne kuracieho tak som to šupla do toho a aby nebolo málo tak aj troška hyd. salámy😀
mima môže bolieť iba vtedy tá malinkatá inj. jedine ak si sa trafila na blbé miesto, ja som mala dokonca aj modrinku na ramene 😅 , asi som trafila žilku..
sobka ja som po 1 et cítila všetko ako na ms a nevyšlo a pri 2et niiiiiič tak som si myslela, že asi nič a nakoniec bolo, jedine čo ma boleli cici a potom až neskôr ako som bola tak vtedy už bol pocit na ms, čo aj dosť dlho trval, ale to tým ako sa zväčšovala maternica..

mimusa4
21. júl 2009

zajko..to bol kvietok 😅 😀

lyndus
21. júl 2009

mimusa a ja dumem ze co to je za tvar 🙂 este ze je tu zajacik a objasni to 😀 to bude asik tehu demencia hehehe
melisska veru, ako novy bike? dufam, ze fajn 🙂
peti mno ja ti neviem... nieje to este celkom super so zaludkom, ale celkom sa to da, neblujem kazdy den, cakam, kym dojdem na koniec 4 mesiaca, predpokladam, ze to konecne skonci 😀 s tymi pohybmi si niesom ista... ze vraj prvorodicky ich citia az od 19-20TT, ale ja mam od vcera pocit, ze by to mohli byt oni...take bublinkovanie, raz dole v podbrusku, raz pod pupkom...creav som nikdy tak vyrazne necitila, tak vazne neviem, uvidim, ako sa to vyvrbi... a ty ako moja? nevolnosti a pohyby... 😉

mimusa4
21. júl 2009

lyndus ja cca ako si teraz ty, som cítila akoby sa mi prevaľovala voda v podbrušku a nik ma nemohol presvedčiť o tom že to je žalúdok...cha cha..ako vraví alf...

zajacik...
21. júl 2009

Mimusa ja tam vidim stvorlistok a hotovo 😵

mimusa4
21. júl 2009

však to má aj stredok aj stonkuuuuuu ☹

lyndus
21. júl 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj mimuska tak kvietok nakoniec...mno vevadíííííííííííííííííí ako hovoria v kutilovi hehehehe
mimuska mno u mna to urcite nieje zaludok, ten ked ma boli presne viem, kde ho mam a toto je uplne nieco ine... sak uvidime 😀 a dakujem za info s poplatkom 😀

mimusa4
21. júl 2009

lyndus však to práve, že viem ako to cítime my samé a ako som čítala tak práve štíhle dievčatá-ženy to môžu takto skôr cítiť

petronelka77
21. júl 2009

Lyndus, Mimus, ja tiez pocitujem take zvlastne bublinkovanie a viem, ze to zaludok nie je 😉 . Na poriadne kopance si vsak budeme musiet este pockat, teda len Lyndus, Ty Mimus uz mas riadne 😉 .
Nevolno mi byva stale, ale chvalabohu uz neblujem, pfuj, pfuj, pfuj, aby som to nezakrikla 😉 .
Lyndus, kedy mas poradnu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre