Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
22. júl 2009

o kočíku a postielke ešte nemám ani šajnu. Zatiaľ mám kúpené vecičky veľ. 56, 6 dupačiek a košielok, nejaké bodička, to by na ten mesiac malo stačiť, začala som kupovať 62, teraz v kauflande mali bodička 4 ks za 6,99€, celkom pekné, tak som zobrala zelené, keby sa náhodou podarilo druhé bábo a bolo to dievčatko, mám rifle veľ. 62, kapsáče 62, ortop. nohavičky /oplatí sa v Dargove, 1,99€ za ks a strašne milá slečna, inak je to malinké, ale celkom dobrý výber tam majú, aj nejaké veci do pôrodnice /, objednala som veci z netu, kojenecke-obleceni.eu, síce sú to poľské výrobky, ale cenovo super aj kvalita sa mi zdá OK, zobrala som od nich plienky na skúšku 10 ks, no to sú úplne iné plienky ako niekedy. Nejaké veľkosti 68 kúpim, ale viacej nie, zbytočne, s polročným bábom sa vyberiem aj sama do obchodu.
Príde teta s Írska, niečo mi kúpila, objednala som si u nej fľašky Tommee tippee, obnosené veci nemám od koho podostávať, preto vlastne musím všetko nové kupovať.

mimusa4
22. júl 2009

no vidíš už si sa zásobila..na začiatok ok..ja som minule kúpila v kauflande jednu bav.košielku a som ju celkom neroztvorila, lebo len ostatné som kukala podľa veľkosti a prídem domov až vtedy som si všimla, že krajka na golieriku je akoby okusaná a spodok obruby pozaťahované nitky 😠 , tak som to len z nervami na seba že som to nepozrela poriadne, hodila do šuflíka, že už nikdy tam nekúpim..

a obnosené sú aj na baby bazare a niektoré dosť slušné a veľmi pekné, tak prečo nie..

vevericka80
22. júl 2009

deny, mimusa...moja sestra kupovala aj na http://www.mimibazar.sk/ maju tam krasne vecicky

mimusa4
22. júl 2009

veverička hej jasne aj ten link, mne to pripadá ako na jedno kopyto..

deny3
22. júl 2009

keď ja neviem cez ten bazar, od kamošky by som zobrala, ale od cudzej, fakt neviem. Ale kočík by som kúpilla aj od ruky, to je už iné, to zase muž nechce, keď je to prvé a syn, tak mu doprajeme. Jasné sledujem akcie, bola som v tescu, tam som kúpila akurát podbraníky, nejaké veci v akcii v HM a CA. A v kauflande krásnu čiapočku s uškami. Mimus tie bodička boli rozbalené, tak nebol problém ošahať, keď je niečo zabalené, buď hľadám rozbalené alebo rozbalím, inak nekúpim.

vevericka80
22. júl 2009

mam taky pocit, ze na tych strankach su zaregistrovani ti isty predavajuci

mimusa4
22. júl 2009

to už je jedno, jedna košieločka za šmešnu cenu..

lyndus
22. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeej babule, vy uz vo velkom nakupujete, vy sa teda mate 🙂 my budeme musiet kupovat secko nove, lebo nemame po kom dedit, co uz 😒 ale take vacsie veci mozno kupime z druhej ruky, kociar a tak 🙂 inac dnes sa mi snivalo, ze som bola u lekara, lebo som spinila 😖 a doki povedal, ze to bude chlapec 😀 dobra haluz, nie? 😀 ale ten chlopak by mohol byt, nech ma mangel radost 😀

deny3
22. júl 2009

lyndus ja som na tom podobne, preto všetko nové, ale kupujem také farby, že keby motyka vystrelila a bolo druhé dievčatko, tak už mám.
a neboj, o chvíľu budeš aj ty nakupovať, ja som začala až po utz v 22tt, tak je to ešte čerstvé. Možno by si mala využiť výpredaje z leta, cca veľkosť vieš odhadnúť, mne sa veci v HM a CA veľmi páčili, len nie až taký výber.

mimusa4
22. júl 2009

hehe lyndus aj mne sa tak snívalo, ale s tým že dr. povedala, že a budete mať dievčatkooo..a ako prišiel utz v 20tt tak bude to chlapec 😀 , hlavne, že ja som bola v tom že to bude dievča aj okolie ma presviedčalo ankoniec toto, ale úplne na začiatku som aj tak chcela chlapca, tak to potom vyšlo, ale aj tak bol šok po oznámení..že ani svojej intuicii nemôžem veriť 😅

deny3
22. júl 2009

ja sa veľmi teším z chlapca, a to pritom som stále hovoria, že chcem jedno dieťa a to dievčatko. Žeby sa chcela príroda so mnou zahrať a teraz budem rodiť jak divá samých chlapcov? 😀
čo varíte?

lyndus
22. júl 2009

deny, mimus 🙂 mno dufam len ze vysetrenia a utz dopadnu oki a ja budem moc zacat blaznit v obchodoch 😀

mimusa4
22. júl 2009

ja mám tiež radosť že to bude predsa chalan..
a ja mám ešte zo včera cestoviny, len ešte polievku chcem urobiť 🙂

lyndus
22. júl 2009

hehe deny akurat som sa sla pytat to iste 🙂 ja robim zapekany karfiol s cestovinou a slaninkou, nech si pride aj drahy na svoje 🙂 a vy co varite? 😀

mimusa4
22. júl 2009

lyndus ja ako som s apostavila do obchodu že chcela by som to aj to a nakoniec som nevedela vyberať, tak som sa otočila a nekúpila nič a potom neskôr už som si vedela aj vybrať, hlavne aby sme to mali aj na sebe 😀

deny3
22. júl 2009

ja asi nič, na pol piatu ideme na utz, nech ma potom niekam pozve. Strašne nerada vymýšľam, čo variť, ten môj strašne preberá, kaď zapekám karfiol, tak ho aj sama musím zjesť, on také nie, ani cestoviny, furt len rezne. Navyše ťažko mi je variť, lebo predsa nebude jesť dnes to isté ako včera ?! ale v robote obed má a večera nemusí byť varená, včera bolo lečo, tak dnes niečo suché. A som lenivá variť len pre seba, ale krupicu by som si dala.

mimusa4
22. júl 2009

noooo krupicu som nemala už dávno, žeby som si dala večer? a to si dá určite aj mangel 🙂

lyndus
22. júl 2009

mno aj krupicu nemusim, ale drahy ju miluje 🙂 hocikedy si ju uvari na veceru 🙂 a miluje cetoviny a pizzu, tak snad si da aj karfiol, aj ked ten moc nemusi 🙂 u nas som skor ja masozravec 😀 ja ties neznasam vymyslat, co na veceru, bola som zvyknuta varit vecere, ale odkedy som tehu tak su len suche, lebo mi byva bluvno 😀

lyndus
22. júl 2009

a teraz mi strasne ide korenene na chut, co som predtym moc nemusela... asik si na ten karfiol spravim kari omacku 😀 a dnes sa chystam kupit k telke načos a omacku k tomu, strasne mi to teraz chuti 😀

mimusa4
22. júl 2009

čo je načos?

mimusa4
22. júl 2009

idem postaviť polievku tak papa

deny3
22. júl 2009

mne sa v tých horúčavách nechce stáť pri šporáku, v 1,5 izb. byte nemám okno v kuchyni, takže na zdochnutie, ale po pôrode začnem variť viacej 😀

lyndus
22. júl 2009

mimus take tie mexicke trojuholnicky z kukuricnej muky su tusim...take jek lupienky 🙂 my tiez nemame okno v kuchyni, ale drobcovi momentalne nevonia moc karfiol ☹ ach jaj 🙂

mima263
22. júl 2009

baby boli ste na PN-ke po IVF-ku? Mne od transferu každý deň volajú z práce a neskutočne ma to nervuje. Hneď ma začne bolieť brucho

lyndus
22. júl 2009

mima ano, od transferu som na PN doteraz, do prace sa chystam az v septemb. 😀 a nenervuj sa, nestoja ti za to 😉 inac mna tiez bolelo brucho, ked som sa nervacila po transfere 😀

sobka
22. júl 2009

Aj ja si uchmatnem a velllaaaaa 😲 😲 😲 😲 , cakam na výsledky, som nervozko jak das. Mima, tie predmrchovské bolesti som ani nemala ale skor ten pocit. Po vklade asi 5 dní ma bolelo brusko, ale taku bolest som doposial nepoznala, ja pred krámamy mám akoby mi v bruchu vrela vodicka, plyny, mierna bolest a tom so mala asi 2 x k veceru a raz nadránom asi tak od 6teho dna od vkladu. Dnes nic, len som nervozna a celá sa klepem..... 😕

lyndus
22. júl 2009

sobka ty uz mas dnes vysledky? jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ale to zbehlo 🙂 to za pol hodky budes mat potvrdene, ze si tehu, ze? 😀 😉

sobka
22. júl 2009

Lyndus prisla som do Košic na kontrolu, lebo som PN a dr. sa ma spýtala, že ci chcem už teraz vediet alebo vydržím do piatku. Dlho som vahala ale nakoniec ano rozhodli za mna🙂 tak cakám...ak budem tak možem mat hraničné ak nebudem tak nebudem 😠

lyndus
22. júl 2009

v piatok by si bola 14 den od transferu? lebo ja som bola na 13 den a mala som 340 HCG, tak urcite budes mat pekne 🙂 a to ti dala urobit tvoja obvodacka, alebo ako?

sobka
22. júl 2009

Ano v piatok mám ist do centra, to bude presne 14dní, ale moja obvodacka, u ktorej som vypísaná, mi krv zobrala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre