Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
28. júl 2009

dalidka, presne aj u mna to bol problem, zacala som mat problem s dychanim, nemohla som chodit vystreta a tiez som zacala mat problem s cikanim a vracanie sa pridruzilo 😒
ja neviem, ci sa to da aj ambulantne, ale zda sa mi ze som citala, ze niektore diavcata takto chodili ...a preslo to...iba infuzky, injekcie a netrebalo lezat...ale zda sa mi , ze to bolo v ramci centra
ja ked som dosla do nemocky, tak ma nechceli pustit domov, sami boli prekvapeni...asi to nemaju na dennom poriadku...mala som zle pecenove testy...radsej si ma odsledovali

mimka, tehotenstvom, teda zvysovanim hcg sa ten stav moze zhorsit, takze ak si tehulka a uz babo produkuje hcg, tekyto stav pretrvava dlhsie...cca do 12 tt

zajacik...
28. júl 2009

Tu je nieco velmi pekne, do tej pesnicky som sa "zalubila" hned ako som ju prvy raz pocula - z muzikalu Chram Matky Bozej v Parizi... 😵

mima263
28. júl 2009

Fakt pekná 😉
Zajtra poobede napíšem ako som vlastne dopadla.
Pekný večer všetkým a ďakujem 🙂

deny3
28. júl 2009

steva Jakubkovia mali v sobotu meniny, vy ste si svojho už vybozkávali, my len tak symbolicky, ale už sa tešíme a bojím !!!!!!!!!!!!!!!!!

mimus na tvoje papaničko nemám, nie som taká trpezlivá.

melisska
28. júl 2009

ahojjjjjjjjjj 😀 zdravim vas 😀
kukulik mam sa vyborne len ritka boliiiiiiiiiiiii 😀
mimka kockz maju pravdu je to tehu 🤐 🤐 🤐
deny, stevi vsetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...... 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 vasim jakobkom 🙂
posielam pusinku vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyym 😉 🙂 😎 😀 😵

zajacik...
28. júl 2009

Jakubko vsetko najlepsie 😵
Melisska ahoj 🙂

deny3
28. júl 2009

ahoj meliska, z čoho bolí riťka?

zajacik...
28. júl 2009

z bicyklovania 😀

deny3
28. júl 2009

no myslela som, že asi z bicyklovania, ale človek nikdy nevie, každý sme nejaký 😀 Ja totiž myslím len na to, žial už dlho len myslím ☹

zajacik...
28. júl 2009

Deny pohodka, co ja by som za to dala keby som na to len myslela ale v brusku by som mala babatko 🙂 Neboj ked sa babika narodi tak si este zasexikujes 😀

deny3
28. júl 2009

zajačik jasné, už sa neviem dočkať 😀 manžel nech sa trasie 😀
ja som šťastná, že malý je vo mne a tak úžasne kopká, už hovorím mužovi, že chcem byť stále tehotná. A ten pocit prajem zažiť každej, ktorá je tu a hlavne keď čítam tie príbehy, tie dlhé cesty za bábom. Ale raz to príde, ja verím medicíne, veď kde bolo IVF pred 10 - 15 rokmi? Ktovie, čo bude o rok dva ?

katy2
28. júl 2009

Ahojte 🙂
Pozdravujem vsetky....
Mima, strasne drzim palce, aby to vsetko dobre dopadlo a skoncilo tehotenstvom.... Je velka nadej... 😉
Ja nejako nestiham na MK..... Ked malinka spi, tak sa snazim nieco porobit, alebo sme niekde na prechadzke, alebo na nejakej kontrole alebo je malinka hore a vtedy sa spolu rozpravame.... Je to sila... Uz zacina gagotat, usmieva sa nadherne.... Je na spapanie.... Take zlatulinke babo.... Prajem taky zazrak kazdej jednej z vas.... Verim, ze kazda sa dockate.... Prajem vela sily a trpezlivosti a hlavne vytrvalosti vo viere, ze maly zazrak na vas caka.....
Inak stale pridavam fotky do albumu, tak ak chcete, obcas mozete kuknut, ako rastieme.... 😉 Uz mame 5kg 😝

deny3
28. júl 2009

ahoj katy, jasné pridávaj fotky, ja zvedavá som, hlavne keď pozerám albumy a sú tam fotky henď po narodení, tak to si aj poplačem.
Inak ako to je pri sekcii, plná narkóza ? a čo muž, kedy mu ukážu bábo?

deny3
28. júl 2009

a vidím, že prvú oslavu máte za sebou, gratulujem. Také niečo, ako vaša hrazdička chcem aj ja, len neviem, či to nekúpim spolu s hojdačkou, ešte uvidíme, ale vraj čím viac a farebnejších serepetičiek, tým lepšie pre bábo.

zajacik...
28. júl 2009

Katy dakujeme za zelanie, veru musime verit ze sa dockame, nic ine nam neostava 😅 Hanke gratulujem k nedelnajsim meninkam 🙂 A veru rychlo rastie, pozerala som fotky 🙂 A je cely ocko, to je jasne 🙂

katy2
28. júl 2009

babulky, dakujem 😉
deny, ja som mala spinal pri sekcii, takze som vsetko registrovala, bolo to super... Aj som malu pocula, ked ju vybrali.... Plakala... Hned mi ju ukazali.... A potom o par minut mi ju doniesli ukazat v perinke, to je ta prva fotka.... Fotil ju manzel, on ju v perinke videl skor ako ja.... Cakal na chodbe, zavolali ho dnu....
Je to neopisatelny pocit... Este teraz mam zimomriavky a tlacia sa mi slzy stastia, ked si na to spomeniem..... 😵 😵 😵

katy2
28. júl 2009

Inak tu hrazdicku sme nekupovali my... Dostala ju... My by sme ju asi nekupili... Ale zda sa, ze ju celkom zaujala... Ale zatial len pozoruje a sleduje... Ona aj hra a blika, tak ma na co pozerat a co pocuvat.... Ale vydrzi nejakych 10 min. Potom ju to uz nudi.... Inak je urcena detom od 3 mesiacov... Takze mame cas... 😉

dalida
28. júl 2009

Ahoj, Katy. Dakujeme, ze sa s nami "delis" o svoju Hanku. Prajem jej vsetko naj k meninkam, nech sa drzka, rastie do krasy, nech je zdravucka a... Posielam jej boztek. 🙂
P.s. Podoba sa na tatika. 😵

deny3
29. júl 2009

dobré ránko 😀
akosi dlho vyspávate 🙂
mimus, lyndus neprekrmujeme mi tie snažilky ?

katy ja neviem na koho sa malá podobá, mne sa zdá, že má z oboch niečo. Čo sa týka sekcie, kolegyňa mala raz plnú narkózu, pri druhom len lokálnu a nevedela si ju vynachváliť. Zisťujem dopredu, lebo asi pôjdem na sekciu.

zajacik...
29. júl 2009

Deny neprekrmujete. Uz som sa chcela stazovat ci dnes ranajky nebudu, ale dufam ze to napravis 😀

lyndus
29. júl 2009

mno deny veru neviem neviem, ci neni tych TTT nejako vela na tie nase potencionalne tehulky 😀 😀 😀
Peti, mne utz v 12TT okrem toho u Muranskej nerobili, namiesto toho teraz v ramci tripple testov, tak sa tesim 🙂 inac ja tiez nemusim maso absolutne ziadne, kura mi priserne smrdi... ani jogurty, hrozno mi robi strasnu kyselinu a inac ho milujem, pit mozem len kolu a kofolu, coz neni moc zdrave, ale ostatne mi nerobi dobre... aj ked sa snazim teraz pit jablkovi dzus, ale nemoze ho byt vela-kyselina... ale kapustnice je moje No. 1 aj mimo tehulkovania a teraz absolutne 🙂 v piatok som si uvarila 5l hrniec a jedla som ju ip do pondelka 😀 😀 😀 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam hehehe... dnes idem vyskusat zapekanu cuketu, minule mi moc sice nebrala, ale nieco jest musim 🙂

lyndus
29. júl 2009

Katy, Hanicka je uplne nedherna 🙂

lyndus
29. júl 2009

zajacik, speci davka pre teba 😀 😀 😀
😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

petronelka77
29. júl 2009

Ahojte 🙂 .
Pridavam aj ja nieco na ranajky, ved jest sa musi 😀 .

😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉 T 😉

Lyndus, tak to mame podobne chute 😉 ....kura +sunka mi hrozne smrdi 😉,jablkovy dzus, jogurty=kyselina 😉 ,
dnes rano som si dala cerveny melon a na obed neviem co, ze by kapustu?😀
Pijem vacsinou len mineralky alebo vody, caje mi vobec nechutia.
Uz sa tesim aj za Teba na zajtra 🙂

lyndus
29. júl 2009

hej hej, cerveny melon je super, ten mi problemy nerobi 🙂 kupime si 9kg melon cerveny a mame ho s mangelom na 2 dni 🙂 polovica, 2 lyzicky a ides tyger 😀 😀 😀 sunku tiez nemusim, celkom ujde katalanska salama, taka fajna sucha korenista, mnaaaaaaaaaaam 🙂 a svacinka hehehe...chudatko moje krpate, niet nad zdravu stravu 🙂 a z vody bez prichute ma nadrapuje 😠

lyndus
29. júl 2009

inac uz by mi konecne mohlo byt dobre, nech mozem papat a riadne priberat hehehe

zajacik...
29. júl 2009

Lyndus, dakujem za speci davku 😵 😵 😵
A Petronelkine T-cka prenecham ostatnym, uchmatla som si len jeden virusik 😀

petronelka77
29. júl 2009

Lyndus, mna nadrapuje uz len obcas, tiez cakam, kedy to uz prejde a budem moct ladovat vsetko, na co mam chut 😉 , obcas zhresim 😉 a jem to, co by sme nemali, ale snad mi to ten drobec odpusti 😀 .
Katy, mala je cely tatinko, zlatunka slecna 🙂 .

lyndus
29. júl 2009

zajacik 😀 😀 😀 juj sa mi nist neste a dnes musim este navarit a upratat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre